Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jure Košir

Jure Košir

Stvar okusa, kar se mene tiče, vreden greha. Čista 10ka.

Tole mi pa prav želodec obrača.

meni ta dedec sploh ni všeč, je pa že bila med ženskim rodom lepša njegova bivša. Samo vase zaljubljeni narcistični babjek. He, meni so všeč temnolasci.

nova
Uredništvo priporoča

Oh ta fovšija, da nekdo po treh otrocih izgleda tako kot Alenka ane ☺ saj bo bolje

Nista se razsla zaradi zobarce…mislm, da je bila ze takrat v igri Simona … se pa druzijo in hodijo skupaj na dopuste in izlete…Jure in Simona pa zobarca s svojim tipom, ki je lastnik golfarske trgovine
[/quote]

Aja? A zato zobarca ves čas po svetu leta, enkrat Dubaj, zdaj je v J Afriki… A dela pa ne?

Aja? A zato zobarca ves čas po svetu leta, enkrat Dubaj, zdaj je v J Afriki… A dela pa ne?
[/quote]

Mal zobke popravlaj, mal botoks sprica…pa veliko okrog hod…zakaj pa ne…

Bi ga imele v celem paketu,vključno z varanjem vred…in lajfom Alenke s tremi otroki…skoz sama ? Ah dejte no, cel kup obupank na monu ,ko se jim dec goni pa jamra tukaj. Denar in vile na koncu pa res ne odtehtajo vsega. Še dobro ,da je Alenka pravi čas začela furat svoje želje in lajf.
Glede tanove….pogumna ,da se je s svojo boleznijo spustila v to zvezo.Volk dlako menja, karakterja pa ne.


Drugace vsa cast Alenki, da ji je uspelo sfurat tale imidzb superzenske pa mame pa gurjke… resnica pa vedno nekje na sredi…ni tako nedolzna kot se kaze, kar brez vzroka pa Jure ni iskal sreco drugje…pa ga ne zagovarjam…ta nova Simona pa ze ve kaj dela…zgledata zelo fajn skupej

Ta Alenka niti po izgledu, niti po značaju, niti po koreninah ni bila nikoli za Jureta Koširja izpod Triglava. On je sicer precej ponosen na svoj imidž toda ona ni bila zanj.
Sicer sta zaživela skupaj, imata kar tri potomce toda značajsko se nista ujela in ni moglo trajati.
Upam, da je sedaj naletel na sorodnejšo dušo.


Korenine lahko mirno spustiš…, glede ostalega bi se pa strinjal. Deluje mi taka mal zatežena in vase zaverovana ženska, kao vsestranska “svetnica”, on ji je glede vase zaverovanosti (?) verjetno podoben. Tale Simona se mi zdi bolj srčna in igriva pojava.
Kakorkoli, oba sta si našla nove partnerje in upam, da bosta srečnejša z njima.
Otroke imata pa lepe. 😉


Korenine lahko mirno spustiš…, glede ostalega bi se pa strinjal. Deluje mi taka mal zatežena in vase zaverovana ženska, kao vsestranska “svetnica”, on ji je glede vase zaverovanosti (?) verjetno podoben. Tale Simona se mi zdi bolj srčna in igriva pojava.
Kakorkoli, oba sta si našla nove partnerje in upam, da bosta srečnejša z njima.
Otroke imata pa lepe. 😉
[/quote]
Srcna in igriva…to so prav opis..in ne sili v ospredje… in se ne razglasa za super zensko…pa se Kosirjevi otroci jo majo radi


Ja. Tako to gre. Preko cloveka, ki mu z zenskami res gre, pride do fuka, avantur in zvez cela druzba.

New Report

Close