Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jure košir je pa dober tip

jure košir je pa dober tip

zdaj pri vesni, res je dober..ok, karakter ne vem, malo vase zagledan zagotovo, mogoče celo malce prepotenten., ampak izgleda pa meni ful dobro..

Brezvezen je. Medel, nevpadljiv. Nima ničesar, kar ti pri neznancu, ki ti na cesti pride naproti, pade v oči. Nič od nič.


Tocno tko…nima nicesar…ne pristnosti, ne karizme, itd…to pa ne pritegne nikogar…

nova
Uredništvo priporoča

Res je všečen. Sem ga tudi v živo videla, pa je bil super hud.

Gledam za nazaj…obup…tolk tezko ga je poslusat ko se matra s pravilnim izrazanjem in mu ne ratuje…in to ze zadnjih 20 let…peeesda, a bom kdaj slisal kako govori privat?
In tisti tattoo prstan…jaooo

On je primer moškega, ki je čeden, a “prazen”. Kljub temu, da je ves čas imel dobro telesno kondicijo, ne čutiš energije.

res je, dober zgleda, to pa je tudi vse..nekaj se trudi, pa mu ne rata..deluje mi brez energije, karizme..za razliko od plestenjaka, ki mi drugače ni všeč, ne tako ne drugače..pa je dober govoril pri vesni milekovi.

On je človek, kakršnega si želi vsaka ženska. Zna poskrbeti sam zase, rad pohvali svoje delo in zna poskrbeti za vse, kar je njegovega.
Se mi zdi, da je kriva njegova žena Alenka, da sta šla narazen. Ni priznala njegovih sposobnosti temveč se je kitila nad njim. Pravi južnjaški temperament, ki hoče vse nadvladovati.

Torej je bila kriva zato, ker ni podprla njegovega ega?

Če zaživiš in živiš s tako močno in popularno osebnostjo, kot je Jure Košir, se moraš oddaljiti od lastne avtoritete.
Ne moreš biti tak egoist, da ga hočeš samo zase in se delati bolj pomembno kot je on.

Ti tako na daleč ljudi ocenjuješ in njihove značaje? Za razvezo sta vedno kriva oba, morda eden bolj kot drugi.

Sem ženska, pa si ga ne želim, tako da govori zase.

Košir je imel srečo, da je živel ob pravem času. Skupaj s Tombo je briljiral….
Oba lepa, vendar Jur ni dosegel nič naspram Tombii. Tomba ga je imel za fenda, ker je bila takrat v SLO vedno nora žurka!

Kako je Jure prišel do parcele ob Blejskem jezeru?? Pa do bajturine, da dol padeš.
En smučkar, hahahaha! Ampak so bili cajti, ko se je to dalo! :-))) Na ta račun so prišli VSI KOMPLET do bajt, težekega premoženja – predvsem priskledniki ala Jaro Kalan, pa ta štajerc Tona, pa en večni muzlar Kocjančič……… ni da ni!! Plus vsak, ki jim je kimal!

Čisto pošteno, da je Jurja olupila žena Alenka! Kako Tona živi pa da še vedno upa lapat, je jasno samo Štajercem! :))) Razni Kocjančiči pa ………. obup! Dobr si je on na naš račun vse nagrabu!!

Nekaj podobnega so zdaj na SZS! Zarukani, nesposobni in …….mislijo, kaj so!! 🙁 Da jih ni sram!
NIKOLI ne bodo dosegli nič – pač posedajo in vlečejo keš! Da crkneš!

Od kje SZS denar? Je to NAŠ denar? ??

Sem odigral proti njemu eno partijo v enem športu, pa se mi je na moje presenečenje zdel čist fer igralec za vsak faul se je opravičil. Po tv mi je zmerej deloval naduvano.


Ok, lahko je vljuden in korekten, ampak to še ni DOBER TIP :))))


Ok, lahko je vljuden in korekten, ampak to še ni DOBER TIP :))))[/quote]

Ja lej Chocolattt, o dobrem tipu pa ženske presojate.
Mogoče sem pa kakšni pomagal, da ga bo pecala z mojim mnenjem, ker sem napisal, da ni dirty player (to je sicer zelo pomembno, ko vidiš kakšen je človek v igri, je tako nekako tudi v življenju), hehe.


Ok, lahko je vljuden in korekten, ampak to še ni DOBER TIP :))))[/quote]

Ja lej Chocolattt, o dobrem tipu pa ženske presojate.
Mogoče sem pa kakšni pomagal, da ga bo pecala z mojim mnenjem, ker sem napisal, da ni dirty player (to je sicer zelo pomembno, ko vidiš kakšen je človek v igri, je tako nekako tudi v življenju), hehe.[/quote]

To je vsekakor res, zna pa tip biti ok v takih “površnih”stikih, do dobrega tipa ga pa loči še marsikaj – tresoča kolena, to je prva faza. Tega jaz od tega ne zaznavam 😉 Mal heca. On mi pa že vizualno ne potegne, tako da si niti ne bi želea stika.
Najbolje je pa družiti se in pogovarjati in poslušati – tako spoznaš človeka.
Pa ne na kavico, pa da on ali ona nabijata, kako sta fina in fejst, in drugi vse verjame…


Ok, lahko je vljuden in korekten, ampak to še ni DOBER TIP :))))[/quote]

Ja lej Chocolattt, o dobrem tipu pa ženske presojate.
Mogoče sem pa kakšni pomagal, da ga bo pecala z mojim mnenjem, ker sem napisal, da ni dirty player (to je sicer zelo pomembno, ko vidiš kakšen je človek v igri, je tako nekako tudi v življenju), hehe.[/quote]

prav imaš! bivši je npr. tenis igral, a koncu ostal sam, ker nihče ni hotel več igrati z njim, jezil se je, metal lopar, žalil … zgledal je še boljše kot Jure, ampak ne moreš živet s takim kretenom prepotentnim 🙁

Njegova mama je bila učiteljica slovenščine in je totalno tečna, če kdo kaj narobe sklanja. Revež je zaradi tega čist trd, ko govori na TV-ju. Njeni bivši učenci (danes odrasli ljudje, stari tudi 50 let, ona jih ima namreč že 70) še danes govorijo po Mojstrani, da imajo nočne more, kako je bila stroga kot učiteljica. In kako je bila v mladosti vzvišena. No, jaz jo poznam kratek čas in moram reči, da se je omehčala, življenje jo je več krat postavilo na realna tla.

Ja lej Chocolattt, o dobrem tipu pa ženske presojate.
Mogoče sem pa kakšni pomagal, da ga bo pecala z mojim mnenjem, ker sem napisal, da ni dirty player (to je sicer zelo pomembno, ko vidiš kakšen je človek v igri, je tako nekako tudi v življenju), hehe.[/quote]

To je vsekakor res, zna pa tip biti ok v takih “površnih”stikih, do dobrega tipa ga pa loči še marsikaj – tresoča kolena, to je prva faza. Tega jaz od tega ne zaznavam 😉 Mal heca. On mi pa že vizualno ne potegne, tako da si niti ne bi želea stika.
Najbolje je pa družiti se in pogovarjati in poslušati – tako spoznaš človeka.
Pa ne na kavico, pa da on ali ona nabijata, kako sta fina in fejst, in drugi vse verjame…[/quote]

Hehe, dobr si me nasmejala, hehe, mi je prišla ena scena iz jugo filma v spomin, .. Sve ljubavi Štefice Cvek, se mi zdi, ko je Bata Živojinovič nabijal ženski v njenem domu, kako je bo kresnil, v smislu, sad čes videti kako srbin jebe, hehe in na koncu zaspal, ko se je najedel.

meni ne gre v glavo, da je ta tip, ki na veliko vara sploh komu lahko všeč…izbuljene oči, plešast že skoraj do konca, važen do neba…..kako ti je lahko nekdo tak všeč, plus, da ni zanesljiv, da skače že vsa leta od ženske do ženske…kr neki, ga ne bi hotela za noben denar. Obup.

Njegova mama je bila učiteljica slovenščine in je totalno tečna, če kdo kaj narobe sklanja. Revež je zaradi tega čist trd, ko govori na TV-ju. Njeni bivši učenci (danes odrasli ljudje, stari tudi 50 let, ona jih ima namreč že 70) še danes govorijo po Mojstrani, da imajo nočne more, kako je bila stroga kot učiteljica. In kako je bila v mladosti vzvišena. No, jaz jo poznam kratek čas in moram reči, da se je omehčala, življenje jo je več krat postavilo na realna tla.[/quote]

Saj ne, da bi človek zagovarjal teroriziranje otrok, ampak nič slabega ne vidim v tem, da se vztraja, da otroci svoj materni jezik znajo pravilno govoriti in pisati. Koliko enih stvari se po nepotrebnem uči v naših šolah, otroci pa šole končujejo nepismeni. Fakultete končujejo, ne znajo pa enega samega stavka napisati brez napake.

To je vsekakor res, zna pa tip biti ok v takih “površnih”stikih, do dobrega tipa ga pa loči še marsikaj – tresoča kolena, to je prva faza. Tega jaz od tega ne zaznavam 😉 Mal heca. On mi pa že vizualno ne potegne, tako da si niti ne bi želea stika.
Najbolje je pa družiti se in pogovarjati in poslušati – tako spoznaš človeka.
Pa ne na kavico, pa da on ali ona nabijata, kako sta fina in fejst, in drugi vse verjame…[/quote]

Hehe, dobr si me nasmejala, hehe, mi je prišla ena scena iz jugo filma v spomin, .. Sve ljubavi Štefice Cvek, se mi zdi, ko je Bata Živojinovič nabijal ženski v njenem domu, kako je bo kresnil, v smislu, sad čes videti kako srbin jebe, hehe in na koncu zaspal, ko se je najedel.[/quote]

:)))))
Zdaj si pa ti mene :))))

Ja lej Chocolattt, o dobrem tipu pa ženske presojate.
Mogoče sem pa kakšni pomagal, da ga bo pecala z mojim mnenjem, ker sem napisal, da ni dirty player (to je sicer zelo pomembno, ko vidiš kakšen je človek v igri, je tako nekako tudi v življenju), hehe.[/quote]

prav imaš! bivši je npr. tenis igral, a koncu ostal sam, ker nihče ni hotel več igrati z njim, jezil se je, metal lopar, žalil … zgledal je še boljše kot Jure, ampak ne moreš živet s takim kretenom prepotentnim :([/quote]

No ja sej,,… lopar sem tud jst včasih po tleh vrgel ampak samo v primeru, ko sem zgrešil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zicer in se bi najraj razjokal zaradi tega. So pa eni, od katerih se distanciraš zaradi njihovega obnašanja in te mine igranje z njimi, posebej, ko žogca leti okoli črte, ko njegova prileti okol črte je vse not, ko nasprotnikova je vse zunej, pol je pa kreg in challenger iz vseh možnih kotov iskanja odtisa žogce, en kaže notranji odtis, drug zunanji, hehe.

Chcholatt, fajn, tako nasmejani zaključujmo današnji mon obisk. Delo kliče, hehe. Lp

New Report

Close