Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jure košir je pa dober tip

jure košir je pa dober tip

Sem ženska, pa si ga ne želim, tako da govori zase.[/quote]

Tudi jaz sem ženska, pa si ga ne želim. Kaj točno je na njem tako izjemnega?

Pridno delaj 😉

lp

jure je simpaticen topel moski pa se fajn zgleda

nova
Uredništvo priporoča

Sem ženska, pa si ga ne želim, tako da govori zase.[/quote]

Tudi jaz sem ženska, pa si ga ne želim. Kaj točno je na njem tako izjemnega?[/quote]

Sanja se mi ne.

Predstavljaj si Bled. V bistvu je kmetavzarsko selo. Vsi požlahtani. Od pletnarja, kočijaža, do kelnarja. Od ene prodajalke, ki oddaja apartma do bifeja. Od šipca, ki prodaja bižuterijo do župana.
Od prasca do ……….sanj ‘Pr hostarju’.

Vsak dec, ki mal štrli (Košir, veslači….vaški mogotci 🙁 – si držijo špago! Stari, dolgočasni, bolani tipi!

On pač ne potrebuje neke ženske, ki se bo kitila nad njim, je že sam po sebi v življenju dovolj dosegel, da lahko uveljavi svoj ego.

Sem ženska, pa si ga ne želim, tako da govori zase.[/quote]

Tudi jaz sem ženska, pa si ga ne želim. Kaj točno je na njem tako izjemnega?[/quote]

Bistvo je očem skrito!!!!! 😉

Ja verjetno imaš prav, mogoče zato, ker je “KOŠIR”… pač en znan tip….no meni ni všeč, ne zanima me njegov denar, po videzu mi ni všeč, ker pa vara pa sploh ne..no ja….okusi so različni 🙂

Resnica je taka, da je Jure Košir moški, ki je popoln. Je preveč lep, preveč čeden, braz napake, vljuden, preveč prijazen, da bi zmogel vztrajati z vsako žensko.
V zakonu se mu je rodilo troje otrok in samo upam, da jim neskladnost staršev, ne bo zagrenila življenja.
Kajti otroke ranimo najbolj takrat, ko mislimo, da delamo prav. Mati je tista, ki mora ohraniti svojo milino, toplino, ženstvenost in ponižnost.

res je in zato meni sploh ni zanimiv, v svoji “popolnosti” je že prav dologočasen…in obnašanje mi deluje zelo narejeno in prisiljeno.

Je res, ali se mi samo zdi, da je Jure Košir prigal iskrice v očeh tudi Vesni Milek.

New Report

Close