Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jure robič donacija????

Jure robič donacija????

Daj, moli, da ne uvedejo davka na kretenizem in neumnost, kar bo ta v tvojem primeru enormen. Neizmeren, neskončen. Če bi imel oceane denarja, ga ti ne bi nikoli odplačal, tako vseobsežna je tvoja neumnost in bednost.

Daj, moli, da ne uvedejo davka na kretenizem in neumnost, kar bo ta v tvojem primeru enormen. Neizmeren, neskončen. Če bi imel oceane denarja, ga ti ne bi nikoli odplačal, tako vseobsežna je tvoja neumnost in bednost.[/quote]

važn, da se ti kopaš v denarju od lastne pameti :)))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala za tole.

Daj, moli, da ne uvedejo davka na kretenizem in neumnost, kar bo ta v tvojem primeru enormen. Neizmeren, neskončen. Če bi imel oceane denarja, ga ti ne bi nikoli odplačal, tako vseobsežna je tvoja neumnost in bednost.[/quote]

Dej,komaj je mal miru,pa spet drekaš,isti si!! Nehite že,dost je!

Evo, si zadela žebljico na glavico. Tudi ti bi pa: ali ne znaš, ali nisi pogumna, ali nisi sposobna. Fovšija.[/quote]

Ti že veš, ker si očitno požrla vso pamet tega sveta. Pa nehi že težit s to fovšijo.

Evo, si zadela žebljico na glavico. Tudi ti bi pa: ali ne znaš, ali nisi pogumna, ali nisi sposobna. Fovšija.[/quote]

Ti že veš, ker si očitno požrla vso pamet tega sveta. Pa nehi že težit s to fovšijo.[/quote]

Folžijo,se tukaj reče. 😉

Zdaj pa mir pa spat,bemu!

Hvala za tole.[/quote]

Ja, res, HVALA ZA TOLE!!!

Jeseničani točno vemo kakšen človek je bil Jure! In kdor ga je vsaj enkrat videl, srečal, ta ve. Ve kako super fant je bil Jure. Kako dober oče je bil….ubogi Nal:-(

Jure je bil preprosto NAJBOLJŠI, NAJBOLJŠI med preprostimi, z eno besedo, Jure je bil ČLOVEK v pravem pomenu besede! Takih ljudi bi moralo biti več in svet bi bil lepši, prijaznejši in nasmejan, tako kot je bil Jure.
Pogrešali ga bomo!

Jeseničani te bomo pogrešali Jure NAŠ PONOS!!!Ohranjamo te v naših srcih!
Počivaj v miru! HVALA TI JURE, ZA VSE!!!

Najprej ”jest vas občudujem” iskrena hvala za tvoj iskren prispevek…Drugo,na bruhanje mi gre,ko prebiram klasične kmetavzarske komentarje nekih patetičnih,pokroviteljskih zapečkarjev,ki ne morjo skrit,da jim je dedno pogojena slovenska fovšija glavno pogonsko gorivo v življenju.Zgodil se je ob izgubi Tomaža,dogaja se ob slovesu Jureta.Kdor pluva svoj strup ob takih dogodkih,mi razkrije svoj bedn ego brez nekih zapletenih,psiholoških analiz.Samo tist,ki pozna videz kolesa zgolj iz izložbe,ne more razumet kakšne nečloveške napore je bil sposoben Jure premagovat na svojih neskončnih,peklenskih poteh na RAAM-u,spat 8 ur v 9 dneh in poganjat brez prestanka,postavljat in prestavljat meje človeških zmogljivosti do roba halucinacij in živčnega zloma.Ja,eni so posebni,izstopajo po dosežkih,kriterije za ovrednotenje pojma dosežek smo postavl ljudje sami.Kdor te kriterije izpolnjuje oziroma celo presega,se smatra za nekoga,ki izstopa,ki je poseben.ln Jure je bil poseben in globoko spoštovan v športnih krogih po svetu kot ”super-human” z neverjetnim triumfom neuklonljive volje,ki so mu jo iskreno zavidal ostali športniki.Ampak to je bla zdrava zavist,ne zelena,slovenska,zapečkarska,ki spet kot tsunami preplavlja ta forum.Nisem ga poznal pa bi ga rad,sem ga pa vedno izjemno občudoval kot nekoga,ki je besedno zvezo ”nič ni nemogoče” prijel za krila in jo ujel v kletko.Nikol se ni rinu v ospredje,pod žaromete,njegova zadnja zmaga na RAAM-u je pristala nekje v oddaljeni senci nogometne evforije v J.Afriki,zmeri je deloval,da trenira zase,ker mu kolesarske razdalje enostavno tečejo po žilah,ne za neko slavo,za wannabe bankete na pop in-u in plačo paparacev.Odzivi na forumih po svetu kažejo kakšen izjemen ugled je užival med tistimi,ki bi bli radi neuklonljivi in zato zmagoviti kot on pa že vnaprej priznavajo,da ga ne bodo dosegel pa če bi živel tisoč let.Men je pomenu inspiracijo za šport in za življenje,da zidovi mogoče niso tok trdni kot se zdijo,kdor zna njegove neverjetne dosežke prenest v miselne vzorce za življenje se lahko velik nauči od tega kar je Jure poosebljal.Kdor ne,nej pač ostane ob topli peči in v svojem malem,zavistnem,štirioglatem svetu,sam ne pljuvite po njemu,ker niste vredni enga njegovga krvavga žulja na podplatu.Važn,da so v tujini prepoznaval njegovo veličino,kot vedno.Men to zadostuje.

‘jaz vas občudujem’ in ‘waverider’… podpišem.

in kdo ga lahko sodi kot očeta?! vaši zlobni jeziki?
kdor je vsaj enkrat videl jureta s sinom, ne bi nikoli izrekel/napisal kaj takšnega.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Podpišem tudi jaz. Pa nikoli nisem bila njegova navijačica, še manj so mi ekstremni športi pri srcu, ampak vem pa točno, kaj pomeni premikati meje in preizkušati lastno voljo. Ampak vedno, ni važno, v kateri “panogi”, se najdejo zlobni jeziki, ki bodo vsako nepovprečno dejanje sodili samo in le skozi lastne povprečne betice.

V večini služb ljudje zbirajo za družino pokojnika, še posebej, če je otrok ostal brez očeta/matere. Jure letos ni bil več zaposlen pri vojski in to, da se je tako hitro pojavila taka pobuda, s takšno “zasedbo” komisije, kakrša je (sami vrhunski športniki), več kot očitno dokazuje, da je bil človek, ki so ga cenili in spoštovali mnogi.

Tule pa se oglašajo neki govnači, ki jim največji dosežek predstavlja zlivanje lastne gnojnice prek tipkovnice. Pa bi se celo strinjala s tem, da bi bilo kdaj tudi samohranilkam pripeti medaljo, vendar je to zapisano v tonu ali-ali, s čimer pa se globoko ne strinjam in enako se ne bi pokojni športnik, ki je pomagal, kjer se je le dalo, čeprav še sam ni imel veliko.

Jaz bom darovala, kljub temu, da mi njegov način življenja ni bil blizu. Se pa lahko vživim v kožo preživelih bližnjih, ki so pred mesecem dni izgubili tudi njegovega mlajšega brata. In ker sem globoko hvaležna za lekcije, ki jih je predal naprej tudi tistim, ki voljo in vztrajnost potrebujemo za kaj drugega, ne za ekstremni šport. Principi pa so enaki in kdor se zna neobremenjeno učiti od mnogih, temu je bil Jure velik vzor.

Tako da…samo sram vas je lahko, res.

menda za vse dobromisleče: Vir Finance
http://www.finance.si/290289/Zbiranje-prispevkov-za-sina-Jureta-Robi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E8a
Zbiranje prispevkov za sina Jureta Robiča
Redakcija Financ
vsi članki avtorja
25.9.10 17:15

Prejeli smo:

Spoštovani,

kolesarski prijatelji in znanci smo se odločili po tragični nesreči ultrakolesarja Jureta Robiča omogočiti zbiranje prispevkov, zbrana sredstva bomo namenili Juretovemu sinu Nalu, prvošolčku.

Prispevke se zbira na računu SI56 0208 1125 9813 475, v ta namen odprtem pri NLB d.d.

Na računu zbrana sredstva bo pregledala in se o načinu njihove uporabe v navedeni namen odločila komisija v sestavi olimpionik Miro Cerar, kolesarski tovariš Marko Baloh, vsestranski športnik Miran Stanovnik, novinar Tomaž Kovšca in Matija Vojsk.

Vsem darovalcem in medijem hvala za sodelovanje.

Jaz bom darovala.

Prvič zato, ker sem kot majhna deklica – 9 let- izgubila očeta, ravno tako v prometni nesreči, oče je bil sopotnik v avtu, krivec za nesrečo ni nikoli odgovarjal ali plačal za svoje dejanje-umor!!
Veze pač.
Posledice izgube očeta nosim vse življenje in zato bom, kadar bom lahko, pomagala otrokom, ki so starše izgubili v prometni nesreči. Da bo vsaj njim malo lažje.

In drugič, ker sem videla v Juretu neizmerno ljubezen do svojega sina Nala, prav tako, kot sem jo čutila pri svojem očetu, ki ga tudi skoraj nič ni bilo doma, zaradi dela, a takrat ko je bil, se mi je posvečal bolj, kot tisti ki so vedno doma in z otroci, a gledajo le v ekran!

SAMO, ON JE TO POČEL ZARADI SEBE!!!!!

Kdo od nas pa počne nekaj “zaradi drugih”? Če kdo zares lahko trdi, da nekaj počne “samo zaradi drugih”, garantiram, da je ali pa še bo v velikem zosu. Ljudje, ki to počno, imajo prav tako v ozadju samo in izključno svoje lastne interese. V življenju moraš vedno početi stvari “zaradi sebe”, edino tako si lahko pošten do sebe in drugih.

Saj zato pa toliko fovšarije in zlobe, ker ljudje enostavno ne znate živeti “zaradi sebe”.

ravno to je prav. če bi večina ljudi delala, kar dela, zaradi sebe, se ne bi naslajala nad nesrečo drugih. še manj pa nad smrtjo!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrav! Zelo tragičen dogodek, zakar najbrž kriv voznik avta! Glede zbiranja sredstev pa mi ni všeč: 1) da je v ekipi eden ki je Jureta že nategnil za denar ko je bil še živ. 2) Po drugi strani pa naj bi imel Jure lastniško stanovanje (ki ga deduje sin) in življensko polico, pa še CSD bi znal pomagat sinu in mami… Obstajajo materialno bolj tragični primeri, kjer pa ni nobenih računov za pomoč.. LP

Res je…koliko očetov ali mamic se ponesreči skoraj vsak dan v sloveniji, pa imajo tudi majhne otroke, pa v časopisu nikjer ne objavijo, da se zbira kakšen denar zanje… pač razlike se delajo.
Nekateri otroci imajo oba živa in zdrava starša, pa niti za oblečt nimajo…

Tista ekipa ljudi, ki je odprla TRR pa naj bi določala kako bi se denar porabil??? Čist mim.
Me prav zanima, če so oni kaj in koliko darovali in če drugi določajo zakaj bi se njihov denar porabil.
Če bi jaz kaj daroval, bi direkt družini, nikakor pa ne bi dajal kar enim posrednikom samozvano komisijo :))) totalno bolano

Se še spomnite, kaj je vegrad delal s tem denarjem??? pa ostali???

Spoštovani!!!

Tukaj punca od Jureta in žal ali pa v dobro-slabo Vas s takimi izjavami dokazujete, da je Slovenija prepojena s tem, da kakrkoli je nekdo boljši v kateremkoli pogledu, je lažje pljuvat po njem kot čistiti svoj prepražnik in se ukvarjati s svojimi problemi! Tipično…sram naj Vas bo ali pa, da Vam bo mogoče lažje, prazne osebe ste, ki se polnijo s tem, da druge opravljajao, ne privoščijo in se vtikajo v njihove zadeve…oh ja…tole je že zlajnana pesmca…Slovenija in njena “čudovita” lastnost FOLŠIJA!

Pomoč se je sprožila od Ljudi, ki so Jureta cenili, ga spoštovali..donirali bodo pa tisti, ki to želijo in ne tisti, ki so sami sebi odveč, da se morajo na takih forumih dokazovati pod krinko kdo in kaj so. Povej v obraz in takrat boš človek, drugače pa se sprehodi naprej in se ne oziraj!

Pazite nase, da ne boste kdaj vi tisti, ki zdaj pljuvate tema folšarije kot je ta tukaj, samo dvomim…saj bo treba namesto jezika upravljati s trudom in dokazati, da ste nekaj drugačnega, posebnega in da se v končni fazi nimate časa ukvarjati s tem kar počnete tukaj gor…z lastnimi poštenimi dosežki ne bo treba pljuvati po drugih. VEč kot zadosti boste zadvoljni sami s seboj in Vam take podle igrce ne bodo prišle na misel!
Poštenost in Spoštovanje rodi Poštenost in Spoštovanje.

In samo za informacijo…JURE JE BIL NAJBOLJŠI ATI POD TEM SVOBODNIM SONCEM, to vemo pa tisti, ki smo z njim do konca živeli! Vsekakor pa to ni več Vaše področje ampak njegovo osebno, naše in tko bo ostalo za vedno! Nihče od Vas nam tega ne umaže in ukrade.

Posvetite se svojim družinam, saj je življenje prekratko, jutri danes boste mogoče Vi na vrsti, da Vas ne bo več tu v naši fizični obliki.

*

bravo…
jure R.I.P.

New Report

Close