Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutranja kavica

jutranja kavica

kuhana…vabljeni vsi….Uspešen začetek novega delovnega tedna vam želim….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zame s smetano

Jutro Muca

ooo Kako lepo,koga moje učke uzro…V tej zgodnji uri..jep smetanca takoj evo kavica..jutro no…kako je blo….kako si?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zelo dobro. Podaljšan vikend full uspešen

Muca , hvala , jaz sem že tu , viš . Mmmmmm ,
je dobru tu kafe , še enga bova , a ne de .

Tudi tebi muca en lep ponedeljek
in zdravje tvojemu drobižku .

Tvoj podpis je pa meni všeč , tokrat tale res muca .

Naj te slepi , vedno naj te slepi pogled v prihodnost .

Živjo muca .

Muca ! Hahahaha , muca , muca ,

nekaj …… kam “gor” sta pa šla , kaj ?

Dober ponedeljek obema .

Dio .

Polno skodelico jo imam, že kuhane pred časom,
se mi je zdajle kar malo ohladil, ko sem se zamislila
v ljubezen. Pijem jo z mlekom. In uživam, ko bubreg v
loju.

Lepo jutro, lep dan, srčke pa takoj na plan !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh me veseli…res….potem si se spočil?Morskega zraka naužil,naplaval…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh tud jest taveliko šalco pa malo mleka otri..aha pa že kuhinjo pospravla bravo mi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nažalost ne. Sem okrog bajte urejal okolico za rožice. Morje mogoče nasledsnji teden. Si nisem upal zaradi Hane, ker je toliko pihalo

samo, da postana ne bo ratala ;o))

Ojej rožice..ojej moje rožice….
Tamala je uživla kaj….čaki a pihalo je..uh to pa ni fletno!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hja kaj pa čem edin to mi ostane….če doživim to enkrat živa in zdrava…
Kajti sme napol polomljena..kaj veš kaj lahko vse še pride…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V višave..v daljave….:)))))))Kjer so ………..le doma..!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne bi ji jaz ušeske prehladil. Ja rožice. sem se počutil kot v uni nadaljevanki: VRTIČKARJI he he he

Jep to pa res..Čuvaj malo,tako in tako…
ma ej to je zame pa res božansko opravilo..mam rožice zelo zelo rada….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi jaz. sploh če krasijo moj novi dom

Novi? a se kam seliš..al tako nasplošno……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne. sem se že preselu. Letos bo moje prvo cvetlično obdobje v novem domu. 31.03 bo točno eno leto

wau….zelo lepo….:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

anede? Pa tvoj vikend

ahh ne praši..velika žalost….
se komaj premikam……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dej dej. Več poguma, pa bo

jep…pogum nima tukaj nič veze..ampak sej nemoreš vedet!
lupčka papa****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Papa

Cmoka

New Report

Close