Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jutranja tabletka

jutranja tabletka

Če ti hormoni delajo težave kar veliko stvari odpade (KT, Mirena, Nuvaring).
Na misel mi pride le bakreni IUD (kot mirena a brez hormonov) vse ostalo, varni dnevi, sluz itd je metoda, ki je res uspela (=ni otrok) le redkim, pa še med tistimi je večina takih, ki tako ali tako težko zanosijo. Poleg tega je zelo stresna in kar naprej moraš misliti je/ni varno, sem/nisem zanosila.
Če otrok ne želita boš morala še malo iskati kaj vama paše.
Kot so rekli zgoraj, sebičnost tvojega spolnega partnerja tudi ni zanemarljiva … Točka za vazektomijo, je reverzibilna, če moški želi mu lahko spet sprostijo semenovode. Pri ženski je mnogo težje in težja operacija

tip nej da vrečko gor pa uživejta

Meni greste že malo na jetra s tem večnim “če noče kondoma, si najdi drugega, naj tip ne seksa,….”

Ajde, če gre za mimobežne avanture, ampak v resni zvezi……..halo? Kako bi pa reagirali, če bi se moški potožil, da ženska noče nobene kontracepcije in mu bi reki “če noče žret tabletk, naj tudi ne seksa in najbolje, da si najdeš tako, ki jih bo jedla”?

In jutranja tabletka ni splav. Tisto bitje, ki je to napisalo, je še nikdar ni vzelo ali pa jo je pogoltnilo brez da bi sploh prebralo priložena navodila. In tam lepo piše, da jutranja tabletka prepreči morebitno ovulacijo. Če pa je do oploditve že prišlo, jutranja tabletka ne učinkuje. V bistvu je njena zanesljivost 70 do 90 odstotna. Ko sem jo jaz vzela, me je ginekologinja opozorila, da ima pravkar dve nosečnici, ki sta noseči kljub tabletki.

New Report

Close