Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutrčka,putrčka..

Jutrčka,putrčka..

Čeprav malo pozno ampak za vse eno lepo jutro.lepo preživite dan.Sonček že kuka izza oblakov.
Mimogrede v navalu obveznosti in vsega lepega pa le napišite,kje ste,kaj delate in kako se imate..
enga eskimskega vsem 0*0*0*0*0*0*0*0*

P.s. za vse tiste,ki se pridete k nam drsat pa oprezno.Led še ni oki,kljub temu,da trume ljudi veselo hodi,se drsa in uziva na njem.Vsako leto se jih okopa kar veliko,pa žal tudi tisto najhuje se zgodi.Samo v informacijo jaz živa ne stopim na ta led..oz do sedaj še nisem,ker v vseh teh letih led pri nas ni toliko varen,da bi blo za reskirati.Vidiš pa marsikaj.Kjerkoli že ste dragi moji previdno…pa lep dan..papa*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej, muca, he, he, res je malo pozno. Menda ja, nisi bila pod koutrčkom tako dolgo, kaj? Torej, kaj delam. Zdajle sem iz tržnice nazaj, pa se bom počasi lotila kuhanja kosila, potem pa moram likat. Heh, kaj je smešen tale eskimski 🙂 .
No, kar se pa drsanja na vašem ledu tiče, drsati tako ali tako ne znam. Niti mi ni potrebno iti na led, tudi če bi hotela, saj včasih tako ali tako ” nadrsam ” tudi na ” suhem “. Ja, sem pa večkrat slišala, da so se pošteno okopali v njem. Sem že hodila, mislim, da predlani, tja do vaše cerkvice, pa sem imela res malce čuden obcutek, ampak raje ne bi šla več !

pa še enga eskimskega (čaki kako že gre )o*o*o** a uporabiš nulo, al O ?

ha zajček vse dela..al nule al o-ji..sam da je nosek..heheheh
Ma nisem bla pod kovtrčkom..obveznosti pačč.kavica je pa prišla na vrsto šele zdajle..zato tudi pc..heheh
UUUU mava nekaj skupnega…tud mene čaka likanje..da o kuhi ne govorim..Zdjele pa premišljujem kam nas bo danes odneslo vse skupaj..nekam na zrak..Se pišemo bye bye..Vseeno lep dan..**0*0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lep dan tudi tebi tja dol……no, samo to mi še povej, kam pa so šli labodki, zdaj ko je voda zmrznila??

o*o*o*o*o*zajček

Ma, kakšen led, muca… sneg, sneg…. Ja, ta je ziher :)) Na, viš, človek ne stopi na smuči…. več kot deset let… zdej bi pa k’r vsak dan visel gor 🙂 ja, danes smo spet malo… skiing :))))) No, nobene nisem naložil v naročje kot ti, muca… je blo tooooooooooooooooooooolk mal ljudi…. da to ni res 🙂 No, lep večer, pa še lepšo noččč jut’r pa na ših…. ja, kljub nedelji 🙂

Jani

Ha, ha, spet nisi znal kaj Jani ?

Zajček… mal’ si žleht 😉 ampak, nič ne de 🙂 važno, da smo zdravi 🙂

Ne, pa nisem žleht, da veš !! Sem priden in prijazen zajček, samo malo nagajiv :))

Ja… zajček… sej sem tako mislil :))) samo, nisem našel izraza 🙂 Ti k’r ostan tak kot si :))

Pa lepo nedeljo!

Jani

Heh, dobro Jani, 🙂 , a padu pa nisi na snegu, al pa zapelu med smrekce he, he….., pa vlečnco si tud dobr obvladu, heh. Priden Jani, samo drugič me posluši, ko ti kaj svetujem ::))

Lepo in mirno nedeljo tudi tebi !!!!

Ja, včasih so rekli, če ne padeš s kolesom… pri učenju… se ne boš naučil voziti kolo :)) No, seveda smo tud padli, ja :)) in to prov nazadnje… A nis n’č slišala obvestila z Golovca… potres 5 stopnje po Merkaliju… epicenter Sorica… tam nekje na zahodu Gorenjske :)))) In zdej ablub’m da bom upošteval tvoje nasvete 🙂

Jani

Neki je res čudno zaropotal, samo si nisem mislila, da je kej u vezi s teboj. Sicer pa ti vse oproščam, ker mi boš odslej verjel, kar ti rečem. Veš Jani, smučanje obožujem!!
Do kdaj pa boš danes bingljal v službici ??

Šele zdej vidim, da ti odgovarjam uro kasneje, sem bila na pumpi.

danes bomo pa bingljali…. do 11. ure, potem pa hija domov…. da bo še kej nedelje :))

In kje potem smučaš… največ?

Ha, potem imaš samo še eno urico časa. Kaj misliš, kje sta ježek in muca, da ju ni vsaj pozdravit nas ?? Kaj pa kaj delaš?

Vedno Krvavec!!

Jej, jej, a veš, mam tak lep kombinezon . Ko prismučam v dolino, grem v oštarijco na čajček z rumom, pol pa hop nazaj, yap, to je življenje!!

Mislim, da spita zimsko spanje 🙂 zdej če prideta prideta 🙂 če ne, bo pa jutri zanimivo, ker sva se midva neki razgovorila 🙂 kar prov jima je :)))))

Ja, ampak lepo pa to ni, a ne , da ne ?

Čak, a ti potem zarad kombinizona hodiš na Krvavec 🙂 Aj, laj delam… čakam da bo ura 11 😉 pa tuki gor visim 🙂

Čuden in zanimiv šiht :):):)

Ne, to pa res ni lepo 🙂

Ja, pa tok lepe smučke, he, he….samo stare so že, veš. Pa take lepe piruete delam po snegecu, veš ?

No viš, ni opravičila. Vsaj živjo se reče, ja tale naša mladina, ni kej, saj žival res ne more to razumet.

Ja no, sej tud če so stare 🙂 jest zdej kupujem “stare”…. pa pancarje… bo treba nabaviti vso opremo… zdej če hočem vse na novo, pa novo… me glava boli že, če samo pomislim… zato, grem med “rabljene” :))))

A piruete tud znaš? Ja, kako naj pa to vem :)?

New Report

Close