Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutri imam opravek v Celju in…

Jutri imam opravek v Celju in…

ker je to dokaj zgodaj, bi pa izkoristila poslovno še s čim drugim, šla kej dobrega pojest, pa malo po trgovinah,..

Zdaj pa, v Celje pridem z vlakom. Rekli so mi, da je najcenejši taksi Cammeo, aplikacijo sem si že dala na telefon. Brala sem pa tudi, da obstaja CELEBUS, to je verjetno kot so trole po Ljubljani? Kje kupim tisto “urbano” in koliko stane, koliko stane vožnja itd, če morda kdo ve na pamet kako in kaj?

Glede hrane; naj grem v Stari pisker ali Picikato?

Hvala za vse nasvete in ideje.

Te jaz zapeljem okoli, ni problema.

Stari pisker je za tiste, ki imajo radi rebrca oz. so ljubitelji burgerjev, Picikato pa je za ljubitelje odličnih pic, obe restavraciji pa sta resnično odlični.

Hm, hvala za ponudbo, ampak to je mal “preveč” prijazno 🙂 raje plačam taksi, pa nisem nikomur nič dolžna, če razumeš. Razen tega me res ne more kar ena neznanka/neznanec s foruma vozikat naokoli kar tako, sej nisem princesa madona 😀
Hvala vseeno.

Torej bom raje zavila v Picikato :))

nova
Uredništvo priporoča

V centru imaš še Koper in za gradom gostilno Francl. Sploh Francl zelo priporočljiv, bolj kot Picikato ali Stari pikser. Čeprav sta tudi ta dva odlična.

Nimam nobenega nasveta, rada pa bi izrazila občudovanje vsem trem. Objave, kot je ta, so v zadnjem času prava redkost. Avtorica prosi za nasvet ter ga dobi in to koristnega, brez pametovanja in nepotrebnih komentarjev, odkloni pa (sicer verjetno čisto dobronamerno) uslugo, ki bi jo večina drugih pograbila z obema rokama in prijaznost izkoristila do skrajnosti. Še je upanje za nas in ta forum!

Pa sej ce gres v celju dol z vlaka, imas vse te destinacije, ki jih predlagajo komentatorji na dosegu 5,10 min pes. Pa se mesto si ogledas. Edino picikato se zdaj ne spomnim kje je. Ce gres pa v trgovske centre, pa vzami taxi. Jaz sem zdaj na periferiji, pa iz centra se nikoli nisem placala vec kot 3.5 eur. Koristim pa 3 razlicne taxi sluzbe. Taxi smesno poceni napram LJ, MB. Uzivaj v prelepem CE

Sestanek imam v Tehnološkem parku, to pa kolikor sem gledala, ni ravno čisto blizu železniški, bom kar morala koristit taksi, potem za nazaj pa isto.. rada bi šla v Citycenter oz. v BigBang natančneje, potem pa še jest in krajši sprehod, pa nazaj proti Ljubljani.

Hvala vsem za nasvete, škoda da ne morem it jest kar v vse gostilnice 😀

Tehnološki park je 15min peš od postaje, od tam še 15min do nakupovalnih centrov. Do picikata je bolje s taxijem, stari pisker je v centru, ki si ga tudi oglej.
V centru pri tržnici je gostilna Oštirka, kjer imajo pogosto dobre malice.

Živim v Celju,moje priporočilo tebi pa je,pojdi čimhitreje domov!Celje je propadlo,bankrotirano,zanemarjeno…polno socialcev,ciganev,albancev,prevarantov…


Ali bi ti vedela, kako to zgleda, ko “tip” želi pisat v ženstveni obliki. Grozno model ejga, nauči se brati energije in posledično stavke in vsrkavati emocije in potem ne rabiš pisat v nobeni drugi ali tretji osebi heh. lep pozdrav od “mindreader”

pozdravljena gostja. takole celebus te tudi pelje za en evro za eno voznjo do nakupovslnih centrov ne rabis kupovati kartice 1 e voznja v eno smsr in potem se en evro nazaj do centra. postaja bus je takoj pri zelezniski. ce se odločiš za Picikato je najbolje s takxijem saj je to na Teharju, torej malo izven celja, a se vseeno zelo blizu. v celju pa si lahko privoscis kavico na mestni plazi. sprehod ob savinji in po starem mestnem jedru.stara grofija… glede hrane pa kotbso ti ze predlagali nekaj gostiln, jih je pa tudi v okolici in okviru nakupovalnih sredisc tudi nekaj, tako da se da kar kaj dobrega najti tudi za pojest tako v mestnem srediscu kot tudi v nakupobalnih cenzrih kakor tudi okolici kjer sta picikato in v smeri proti Laškem v zagradu tudi francl…

Življenjsko in nezgodno si zavarovana?

Najcenejši taxi v knežjem mestu je Taxi Pilko.

Tole je za uporabnico/ka CHIFLOW in za njen/njegov post, s cimer je verjetno mislil/a ne vem kaj, ampak ce te kaj muci, mi lahko mirne duse pises na mail [email protected] pa razcistiva tvoje tezave. Ok? Ok. 🙂

O hvala za info glede Celebus, to je pa res pametno da lahko voznjo placas s kovanckom (ce sem prav razumela?) in da ne rabis kupovat kartice ala Urbana. Pohvalno…
Glede hrane se zdej nevem, sladice me bolj mikajo v Starem piskru (ja dejansko sem sla ceknit menu LOL), sicer pa ima Picikato nekak bolj po mojem okusu glavne jedi… Kaj pa vem, odlocila se bom itak jutri.

Hvala se 1x vsem, ful ste prjazni vsi skup 🙂

New Report

Close