Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutri pa bo zopet veselo…

Jutri pa bo zopet veselo…

…..no živahno, ko se vrnejo še vsi ostali naši kletkarji…ali kletkasi..ali pa preprosto moji prijatelji-ce, no pa tudi Gmajnica-gmajna spada sem zraven, sem vas kar posvojila, upam, da zaradi tega ne bo kakšne jeze ali zamere.

Upam, da ste-so spočiti, da so si napolnili baterije, da ste se pocrkljali in da bomo kaj pametnega napisali… Ja jutri bo že navsezgodaj zanimivo…komaj čakam…
Danes pa je pred nami nočka, večeri se in še malo pa bomo zlezli v pižamice in v šukice pa potop v sladke sanje, ninanje.
Zjutraj pa bo novo jutro novi dan…le kakšen bo…pa naj bom “pametna” rekoč:” Ja takšen, kakršnega si bomo naredili.”
In naj nas v jutru…spremlja tale Monikina pesem, ni slaba…marsikateri bi res pasalo vse tole zjutraj…kot njej…pa-pa

MI PAŠE…
Mmmm, paše, če mi rečeš
dobro jutro, moja mala,
mi paše, če me vprašaš,
kako sem tokrat spala.

Pustim te, da me zvabiš,
na prvi kapučin,
lepo je, da si takšen
preprost in vendar fin.

Ma je lepo,
kar čutim tu okrog srca,
in je menda najboljše
zdravilo za oba.

Mi paše to, kar čutim
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Mi paše to, kar slutim,
mi paše tvoj pogled,
kako mi prideš blizu,
mi paše za umret.

Paše, ko sva tiho,
štejeva korake,
mi paše, ko z motiko
delava junake.

Lepo je, ko se smeješ,
praviš, da si jezen
lepo je, kadar najdeš
besedo za ljubezen.

Ma je lepo,
ko čutim tu okrog srca,
in je menda najboljše
zdravilo za oba.

Mi paše to, kar čutim
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Ta dobra stvar,
me spravi prav na vrh sveta,
na krilih sreče
grem čez rob neba.

Mi paše to, kar čutim,
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Mi paše to, kar slutim,
mi paše tvoj pogled,
kako mi prideš blizu,
mi paše za umret.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK zlati, pripopaj tole pesmico še k nam
v gmajnico, dej, pliiiiiiiiiizzzzzzz, pripopaj, je res
lepa! In – hvala ti.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, kar želiš-dobiš…že imaš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A zdaj vidiš, kako Korošci na glas izražamo zadovoljstvo?!
:-))

Vse nam paše…… če je seveda narejeno z dobrim namenom….:-))

Cmoka, Sončika…

Žverčka…lepo jutro draga moja in eno veliko cmoko…ja in vem da paše…ja vse tisto…kar nas dela…no kakšne….pa recimo srečne!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čeprav je včasih treba veliko napora in vloženega truda, se pa potem toliko bolj obrestuje – kot pri seksu, ne?!
:-))

Jej, sem žleht. Berem, da si bila včeraj srečna, upam, da si danes še bolj.
Cmoka kontra.

Srečna…sem…bom…upam, da za zmeraj…ne saj vem, da življenje ni pravljica…ampak se pa res trudim biti srečna non-stop;)). Pa saj veš, draga moja…saj me poznaš.

Ja in delno imaš kar prav…bolje migaš…lepše je…si imela to v mislih, lumpka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da je vsakršna oblika rekreacije zdrava, če pa ti povzroča in sprošča hormone sreče – ja, potem pa že moramo migati, ne?! 🙂

Hej, kje pa je Sprevržko?! Gleda petelina ali kaj?! Potem bo pa spet javkal, da mu dela skomine, ker ima kar sedem putk v obdelavi….

Ga grem…sedajle bezati iz luknje…pocakaj…se vrneva oba…Sprevržko…tvoji musketirki te pogresata, kje siiii???

Pa dobro kje so danes vsi…..

No Štumpi je verjetno še bolan in zato mu pošiljam na daljavo eno cmoko…da se čim prej pozdravi…ostali pa res ne vem kje so…ves ti mogoče Žverčka…kaj jih muči…kaj delajo ali ne delajo;))!?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj veš, da sem oddaljena od vseh skoraj milijone let…:-)) Da je Štumpi še vedno bolan, slišim od tebe, Sprevržka je najbrž petelin premamil, Razo je kot vedno – mrknil, poletka, Trilči, BGV in ostale pa – hja, nimam pojma. Helči je pa najbrž že dobila državljanstvo v Mehiki…:-))

No pa se pustiva presenetiti…enega pa sem že zbezala…evo Sprevržko je že tu…in sedaj še ostale pa bo…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Preveri mail, proooosim!

Takoj…že letim…cmoka.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sem tu?Oprostite sem šel eno postajo naprej,pa sem moral nazaj štopat :-))
Sp

Hvala. Že vnaprej.

Gremo dalje…previdno…in tako kot je za nas najbolje…cmoka draga moja, saj za prijatelje, si je treba cas uzet…to je čista resnica in ne samo pesem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja radi zahajamo eno postajo naprej…no ampak se raje se potem vračamo, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja ja, SončeK, noro lepa je tale pesem,
kajne, kar ponese in kar migaš tuki po
stolu, nede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja Mariči…že takrat ko jo je pela Monika prvič na Emi, sem norela in navijala zanjo…in ostala mi je pri srcu…in res paše…..si kaj nagajivka danes…jaz precej migam ja…kaj pa ti???cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close