Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutri pa bo zopet veselo…no in nekaj za lepo jutro…

Jutri pa bo zopet veselo…no in nekaj za lepo jutro…

Tole je bilo napisano v nasi kletki, na Marijino željo, pa sem prenesla še k vam, pesem ji je zelo vsec…
***********************************************************
Jutri pa bo zopet veselo…..no živahno, ko se vrnejo še vsi ostali naši kletkarji…ali kletkasi..ali pa preprosto moji prijatelji-ce, no pa tudi Gmajnica-gmajna spada sem zraven, sem vas kar posvojila, upam, da zaradi tega ne bo kakšne jeze ali zamere.

Upam, da ste-so spočiti, da so si napolnili baterije, da ste se pocrkljali in da bomo kaj pametnega napisali… Ja jutri bo že navsezgodaj zanimivo…komaj čakam…
Danes pa je pred nami nočka, večeri se in še malo pa bomo zlezli v pižamice in v šukice pa potop v sladke sanje, ninanje.
Zjutraj pa bo novo jutro novi dan…le kakšen bo…pa naj bom “pametna” rekoč:” Ja takšen, kakršnega si bomo naredili.”
In naj nas v jutru…spremlja tale Monikina pesem, ni slaba…marsikateri bi res pasalo vse tole zjutraj…kot njej…pa-pa

MI PAŠE…
Mmmm, paše, če mi rečeš
dobro jutro, moja mala,
mi paše, če me vprašaš,
kako sem tokrat spala.

Pustim te, da me zvabiš,
na prvi kapučin,
lepo je, da si takšen
preprost in vendar fin.

Ma je lepo,
kar čutim tu okrog srca,
in je menda najboljše
zdravilo za oba.

Mi paše to, kar čutim
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Mi paše to, kar slutim,
mi paše tvoj pogled,
kako mi prideš blizu,
mi paše za umret.

Paše, ko sva tiho,
štejeva korake,
mi paše, ko z motiko
delava junake.

Lepo je, ko se smeješ,
praviš, da si jezen
lepo je, kadar najdeš
besedo za ljubezen.

Ma je lepo,
ko čutim tu okrog srca,
in je menda najboljše
zdravilo za oba.

Mi paše to, kar čutim
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Ta dobra stvar,
me spravi prav na vrh sveta,
na krilih sreče
grem čez rob neba.

Mi paše to, kar čutim,
mi paše ves ta svet,
mi paše tvoja želja,
mi paše za znoret.

Mi paše to, kar slutim,
mi paše tvoj pogled,
kako mi prideš blizu,
mi paše za umret.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala ti, SončeK!
Zdaj pa hitro v petje in naučiti se na pamet,
da bomo znali iz glave povedat, kaj nam paše !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In lahko noč, za malo časa, seveda, pridem
nazaj, če se še kdo pojavi tu gori.

Mojo Niobči čakam, pa zajčka tudi še, pa Janija …
pa Muco, pa, pa pa Barbi, jasno, morda se tudi
Sašk kaj pojavi, Štumpi pa nam je pobegnil ….
jaz pa v jok in damu ……………………………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oki, čin :)))))))))))

Nazdravljam s teboj…lepo je imeti skrivnosti…nočka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo Marija, sem prišel .. ker sem slišal, da čakaš, da se pojavim :)))

Lep večer pa.. se beremo kej jutri, več pa v torek :)))

SončeK… besedilo, ki da misliti… je to Polona?

čin!!!

živjo zajček 🙂

Jani zauh!!

Sam da ti odgovorim, ker je sonči že u rjuhcah…

Ni Polona, je Monika Pučelj, š-t-a korošica, besedilo pa je primorsko, mislim da je imel ziher MEF prste zraven pa Kocjančič…

Pozdrav!

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

murenček, hvala za tole 🙂 ja, po moje lahk tak besedil napišejo samo primorci pa…. ti 🙂

Lep večer pa se beremo! Zauh!!!

Ma sej sem jest tud na uni strani Sorice :))))

Zauh!!

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

benti… :))))))) čaki tole bova morala mal predebatirat enkrat :))) Murenček 🙂 veselje te je brati tuki .. čeprov so tvoji songi.. včasih full otožni… ampak.. gre ti pa tole ja :)))

zauh s te strani Sorice :)))))

Jap bova že enkrat podebatirala. Sicer nisem ravno izpod Sorce ampak malo dlje, ob najlepši primorski reki mi je življenje dalo možnost… in otožnost po rojaku Gregorčiču :)))

Me pa veseli da te poznam in ko bom naslednjič u Litostrojski koči, te poiščem 100posto…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Murnček!Ti si pa zelooooooooooooo blizu mene doma.Tako izgleda.Sam povej,al si bolj jug al sever?
Sp

Murenček, tud jest nisem glih pod Sorico, nekja naprej proti centru Slovenije, ampak, še vedno sem bol jpod Sorico kot proti centru :)))

Ja… se valda tud srečamo enkrat :))))

Ti je že Murni odgovoril…besedilo pa je za dobro jutro…ker včasih res tudi to paše…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe jutro gmajna, jutro sprevržko….

sicer ne vem od kje gledaš ampak na jug bi se pa le odpravil hehehe sicer pa je če na Gregorčiča misliš velkiko let in najlepših pesmi pustil pri Braniku hehehe Richemberg, od tam tudi “v deželi rajsko mili….”. Od njegovega doma pa kar nekaj časa na jug…..

Ma ja, vse skupaj smo ena vas :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ok Murnček,južneje si,kot sem mislil,pa nema veze!
Glavno,da se imamo fajn!
Pozdrav na jug Primorske
Sp

Hja žal sprevržko, a ti si pa potem precej severno, tam okoli rojstne hiše pesnika :))) mah vse je to blizu….

Spomnim se SLO filma in njegovega ful dobrega stavka:

“Jeb** ti državu, koju može kokoš da preleti u dva sata” hehehe ampak je tko simpatična ta naša VAS.

Pejte kej delat gmajna :)))) Murni gre obe levi roki zmigat :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Murnček , midva pa sva zelo blizu 🙂
Pa še moja dobra prijateljica je iz Rifmbjergha ( hm, ne vem , kako bi napisala tisti gh – prvzaprav g, ki ga izgovoriš iz grla skor kot h 😉 … in še en fejst fant J. (moj sodelavec ) je tudi od tam in ga sigurno poznaš :)))

… ja , lepo je pri nas :)))
Nikita

New Report

Close