Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JUTRI – TRIKRAT V ENEM DNEVU ……

JUTRI – TRIKRAT V ENEM DNEVU ……

Nedelja 2. Junija

Jutri naj bi praznoval 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (roj.dan )
Jutri naj bi gledal prenos nog. tekme ob 15,30
Jutri naj bi gledal boben sreče ………

kaj pravite , bo tešo vse to sledit??

lep pozdrav vsem

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

-TEŠKO ,….jajajajajajajajaja

jaaaabbbaaaaaaaaaaaaadddaaaaabaaaaaaadduuuuuuuuuuu

Ma bejži, bejži, jaz bi k vsemu temu dodala še
eno stvar – s…… in še enkrat s…… in pol pe enkrat
en s……. in to bi šele bilo ……..

Ti, Flinstone in ti Štumpi, ej vidva, a čmo zarajat,
ajajajajaj ajajajja jjjjaaaaaaajjjjjjaaaaaajjjjjjaaa

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Težko bo, težko… nogomet ob tej uri ziher ne :)))))) ob pol dveh.. oja to pa ja :))))) Drugače pa….. RD…. pa ne…. a dej no a res :)))))

Jani ma neki u mislima :))))))))))))

Ma dečko, ajde oladi,
daj, daj, daj, mi daj,
ma dečko, ajde oladi …..

Štumpi, jutri ti zapojem, ma ne zapoje, zavrtim ti uno, 25. na CD-ju, je res Ql, pol ti pa še eno sestavim iz glave, pol ti pa nekja zašepečem na uho, pa te objamem in se stisnem k tebi, in ti povem, kako lepo je imeti rojstni dan. In povem ti, kako nevoščljiva sm ti, ker ima rojstni dan ti in ne jaz. In povem ti, da me to tako jezi, da sem se odločila, da imam jutri tudi jaz … rojstni dan! In enega cmoooočkkkkkaaaaaa, po pečenju na žaru dišečega, s kečupom namazanega, s primesjo vonja po sveži beli čebuli, n’č več, če ne boš lačen ……. no, enga tacga cmooooočkkkkkkaaaaa ti pa zdej dam! A prou, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mislim, da ne !
Tekma ni takrat !
Kdo ima rojstni dan, ne vem !

joj, štumpi le kaj si imel v mislih ?
Kakorkoli, če ti vse to uspe, čestitke !

Zajčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!

JTLC!!!!

Dragi Stumpi..

Mislim, da danes ti praznujes rojstni dan… Na to misel me navajajo nekatera dejstva, pa tudi ce se motim, TRIKRAT VSE NAJBOLJSE!!!!!!!.. Dobrih zelj ne more biti nikoli prevec, mar ne? In na ZDRAVJE, za sreco!!!!

Torej praznoval bos v vsakem primeru, gledal pa tudi bos, ker bodo opisani dogodki zanimali tudi tvojo druzbo.. In v druzbi so taksni dogodki se bolj napeti, mar ne?

In drz se danes kjuka!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Heej ! ! Jaani ! ! !

Pa si le prišel še , yeess !

ZTLC !

Kukuc, kukuc, jest sem tudi tuki, še minutko
ali dve, potem me spet ne bo, ker grem ……..
nekam daleeeeeč, daleeeeeeeč, daleeeeeč,
zdaj pa nekaj išečam za našeta Štumpija, če
ima danes res rojstni dan. Kaj praviš, zajček, mu je ali mu ni za verjeti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kam pa greš dušo mila ?

Ma jaz mu ne verjamem, ker je Jani spodaj malo dvoumen !

Grem na dveurno turo s psom in gospodarjem,
dveurno v eno smer in nato še povratek, tako, že
brzim, že brzim, ej, kličejo me veš, moram odhitet.

Aja, če ni res, sem se pri zavarovalnici za ta primer
tokrat jaz zavarovala, heh, heh, heh, sem zavarovala
“svoj talent” (in sposojenega seveda), za primer, npr.,
če ga razdajam, heh, za neresnične podatke. Zdaj pa naj Štumpi dobro premisli, ali se je pohecal na naš račun ali ne, ker ga ob naslednjem srečanju čaka “moja zgodba z zavarovalnice”, ki, milo rečeno, najbrž tudi ne bo kratka! Samo v vednost, kaj mu je bolje: dati neresnične podatke ali poslušati mojo zgodbo ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Heheheh….ja, tudi jaz mu ne bi rada delala krivico….samo mu moramo kaj ušpičit, pa mu drugič ne bo padlo na misel, tako hecat svoje prijatelje. Samo da razmislim…
Lep potep Mariči !!!

Bemti, ti pa znaš. Sem že mislila, da… ma saj veš… da boš kar naenkrat prodal tri vrata.

Glede tekme: če se ne motim, je tekma ob 13:30.

Boben sreče…komaj čakam!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aha.. med tem k si bla ti na vrtu.. pila pirčka.. sem jest tuki… čukal :)))) Dobro jutro in dober dan zajček in … cmoka :))))

Jani želi lep dan vsem prebivalčkom naše preljube gmajnice in vsem puncam pošiljam enga cmoka.. fantom pa hehehehehe šapo :))))

ih.. dvoumen.. res ne vem, al ma al nima.. ampak.. mu skoraj verjamem da ma 🙂 RD :))) Marija.. lepo potovanje daleč daleč :)))

Jani verjame, da ma Štumpi danes.. ogromno stvari, predvsem pa RD :))))

Aha!!!

Tud Jani komaj čaka na pol drugo in boben sreče :))))

Mucaaaa te toooooooooooooolk pogrešaa !!!!!!!!!!!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dradi moji !

Vedel sem da bodo nekateri postali sumljičavi , glede mojega roj. dneva …heheheh
Tudi zanalašč sem narobe napisal uro tekme , kar je še bolj potrdilo nekaterim ….

Res,……….. danes sem star 38 let

Hvala vsem ( Ježek , kljuka me že ima res v malem prstu )
Namreč danes imava oba z ženo rojstni dan .

Še enkrat vsem lep dan in držim pesti za vse nas

Šapa in poljub !

Adam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jest pa nč sumnjičava o ne! Jaz pa dobro pamtim!!

Pol je pa štirikrat v enem dnevu!!!!!
Še tvoji ženi vse naj naj…najboljše!!pri vas pa je danes res en lep dan…preživite ga res lepo!!!
Poljubčke vsem!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dragi prijatelj !

Ob tvojem rojstnem dnevu, ti želim vse, za kar ti sam misliš, da bi ti najbolj narisalo nasmešek na obraz….

Srečno in vse naj !

Adam , tudi z moje strani VSE NAJ ; NAJ ; NAJ ….. BOLJŠE !
Ženo imaš lepo , Eva je carica , ti – no , ja , da me ne bo kdo kamenjal , ti povem na uho , ko se srečamo :))) – torej , kaj ti še manjka , da bi ti lahko zaželela ?!
No , mogoče čimveč kupcev za garažna vrata :)))

Sem prebrala , da si lepo praznoval :))) Mi smo tudi , ker imata moj bratec in njegova ženka tudi včeraj rojstni dan , he , he , drugo-junijski dvojčki !

Nikitka ti pošilja en zveneč CMOK – in to na usta !!!!

Joj , sem spregledala , da tudi ženka praznuje !
Pa še njej eno voščilo !

Samo se pa sprašujem , kako vam to rata – namreč , da se dobite pari , ki imate roj . dan TOČNO 2.junija :)))
Namreč moj ljubi mlajši bratec in njegova ženka tudi praznujeta 2.6. !

Nikitka še enkrat vošči vsem !

New Report

Close