Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro….

Jutro….

Vsem skupaj…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro muc !

He, he , kriza. Mislim , da so vsi obležal :)) Zdej kaj je razlog ne vem, mogoče prevelika količina hlapov ( tudi zajček je preveč gledu u kozarc )
Sem te pa včeraj klicala in je tvoj mujo rekel ŠTND.
Sem pa po pomoti dobila eno drugo na telefon, zadnja cifra je druga od tvoje , pa sem ji tupila , da kličem iz Jeruzalema , ker sem mislila da si ti. Glas isti , nežen, ljubezniv, zadaj je bilo slišati otročke in evo…mistake…
Pa se mi je nasmejala in prijazno odgovorila, nič hudega če je pomota, sva se pa midve pošalile :))))
Prijazno in evo, dobi mojo čestitko za novo leto, ravno zato, ker je odreagirala kot je in je človek. Tko je bilo vidiš :)))
Pismo rosno ej, ma je res v vsaki slabi stvari nekaj dobrega ! Da te peljejo !

Obležal….A misliš k majo žurke pa to po službah? Ahhh,kej dosti ne maram jest za to..
Škoda,ker nisi zakucala pravo cifro…sicer pa sem bla včeraj bolj tko tko…pa sem se potuhnila…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sej pol sem zakucala pravo cifro, ko sem se komaj ” losala ” te prijazne gospe, pa je bil ja, tvoj mujo na štnd – ju.
Je bil pa hecen večer, ker me je tudi brat od severnice ( poznava se od prej ) kucnil na telefon, ga pokličem nazaj, pa je reku, da če me je klical, me je po pomoti , hehe..noro ej..
Ja, mislim , da so žurke :))))
izgleda, da je še Mariči dokrajčilo hehe…
je bila nora in lepa noč, ko bi bilo večkrat tako. Mah, ja, žurajo , blagor jim !
Muca , nč, včasih si mora človek sam narediti veselje, stopiti ven in svojih norm in se enostavno poveselit. Sicer pa norme, kdo neki si jih je izmislil in dorekel katere so prave ? So, ali jih ni . Aja, sem ti pa hotela še par službenih stvari povedat, ki so se mi dogajale, ti jih bom pa ob priliki. Ha, so me razkokale :)) en del folka je namreč nor !

maš mail..a pak to ne pomeni,da moraš pod mus odgovort!…Ahh se žalostna veš..mene ti dnevi ubijajo….ljudje..ahh.bom tiho..grem otroke zbudit.Imej se lepo..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sranje, dej , kar tako se ne meče puške u kukuruz . Madona !
Oki , grem na drugo stran !

papa

muca, dober dan – po moje
maš že lep kos dneva za sabo..

dons je tale škrat hudo vesel
da je včerajšnji dan mimo
ker je imel mrfija ceeeeel dan:(

pa je zvečer ko ni več vedu kaj ga bo
še doletelo (razbili so mi zunanji špegu
na avtu, vlomili k sosedu…..)
DOŽIVEL UTRINEK

– JAAAP, JE moj
podmladek prjavu da za kva je kej dobro
ergo je šel na koncu škrat Se Ve orto ponosen
na produkt “vzgoje” in si prvošu kozarčk
žganega in je spal ku top tistih par urc

muca jest dam teb kapo dol!
tolk knedlčkov razvajaš, normalite da je človk zmatrčkan

New Report

Close