Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutro

jutro

Zakaj zahteven.

Ja še čokolado hočeš….

Je boljšega okusa. Res no. To bi mi pa ja lahko privoščila, a?

zauh.. iz gužve :)))))

Jani je danes full v gužvi.. da ne bi kdo kej pomislil.. mater :))

SončeK, dobro jutro tud tebi in cmoka….

in potem jo je Jani jadrno ucvrl naprej, ker… delo kliče :)))

Jaz bom pa tudi kmalu notri padel. Čez cca 30min

Jutrčka……:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca 🙂 jutro… in to že kar neki časa je jutro :))))

Jutrčka tudi tebi. Kako stojijo stvari?

Uha men je šele zdej svanulo oj Jani moj..** Jutrčka:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no sej si zaslužiš tako, pozno vstajanje :)))))) Lepo jutro pa še lepši dan …

OOo lepo stojijo,res lepo….Je živo….jes pa še vsa zalimana..učke skup lezejo..Prav mi je sem ga ponoči dolgo sračkala pokonci…. se bom kar stisnila k tebi in še malo zadremucknla….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No pa daj. Te bom nežno uspaval

Jani, cmoko na cmoko in gremo delat, ja, ja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mmmmmmmmtanmle gor te čakam…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap. sem videl

Oh ja…….a misliš….me nekam postrani gledajo,pa tko naglas so ustajali,da bom ja slišala….zdej bi šnite..hej jest bi pa……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jupi…travico sadili in bo kmalu vse zeleno in mehko…cmoka Sebi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh, me matrajo danes….

Ja, lahko enkrat pa skupaj……))

New Report

Close