Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutro gmajna .. jutro sončki !!

jutro gmajna .. jutro sončki !!

vsem skupaj želim eno lepo in ne preveč hladno jutro … da bi vas sonček grel in da bi se vam danes dogajale same lepe reči 🙂

lubčke vsem … tudi uni ta spešl so vmes …

ok … nimam nič proti že mi posvinjate temo … sam da boste užival … B. itak nima preveč možnosti da bi uživala z vami tuki 🙂

čau!!!

B.

Čau B .!

Ma ej , glej , ne bom je začela svinat .
Danes ne 🙂

aja , sam te moram vprašat si videla , je ratal mrazek zuni…ma je težko pol seksat v naravi anede ? al gre vseen ? :))))
hehe..
lupčka
zajček

… n’č ne bomo svinjal, samo lubčke poslal…

dobro jutro Barbara, dobro jutro gmajnica :)) in.. krasen topel dan vsem skupi 🙂

hehehehehe zajček žlehti ;)))))))))))) ma seveda se da tud tko ko je bolj hladno… ziher.. mislim.. nisem prepričan valda se da a ne :))))

dobro jutro zajček :):):):) cmoka

Jani cmokkaa..
ma ne je zajček samo vprašu , ni svinau :)))..
včeraj zvečer je namreč celo na morju baje bil mrazek in je pihalo…na našem morju..

hm..ja mislim , da bi se moralo dat dol tudi v mrazu …
zdej sej nisem rekla kaj :))))))))

hehehehe dat dol ja… cune pol pa.. dat dol :)))))))))))))))

Jani zdej gre na morje.. bo poročal o mrazu dol.. v SLO primorju 🙂

cmoka zajček in ne dajat preveč dol, ker si bolan 🙂

Jani…hej..čaki kdaj in kam greš na naše morje ?
Jah , ne sej vem….sej zdej se pazim , pa dajem sam gor…
ma je fino tudi tako veš :))))))

cmooooookaaaaaaaaaa……..

Joj…Zajči ,pa kako tebi uspe..iti ninat okol polnoci in bit zjutraj že vsa sveža tule in že nagajivih misli;))!
SončeK je šel včeraj ninat okoli polnoči, jao meni, sem sedaj ko povožena kura…ampak delo kliče in vstati se mora…in sedaj mi zašepetaj zopet en nasvet, kaj hudiča si zjutraj narediš, da se dokončno zbudkaš, kajti jaz bi še spala in splala…

Sedaj pa še, da vas pocmokcam, lepo jutro, sončno, toplo in razigrano želim tebi draga B, tebi zajči, predvsem zdravo in še naprej lumpasto lepo jutro, Jani… tebi pa šapa…ne no, saj te tudi cmokam, kot tudi vse ostale, za topel, nasmejan dan…na lička seveda…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Špičonka!!!!

Jutro

zdej čez pol urce grem na lipa naša :)))) in se vrnem popoldan.. je treba eno prikolico zrihtat :)))

ma ja dej reci koper ?

SončeK dobro jutro in… cmokam nazaj :)))

tud tebi lep dan in upam, da vremena kranjcem bodo se zjasnila :))))

Delaven človek, ni kaj

Zauh Jani.

ankaran

zauh seba :))))

kisssssss >Jani !!!!!!!!!!!!!

😉 vračam :)))))

lepo mejte in dijo!!!!

Štimaš za dopust

Si zaspan,kaj…ko si tko besedno …ne napolnjen…kofi, potem pa bo, aneda;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eden bo premal. Sem ful zdelan. Al pa od barve zadet. V glavnem, komaj gledam. Predlog

Pri meni je jasno…hihihi, kot vedno…čakaj da pogledam skozi okno…no zunaj pa je tko-tako, ampak mene to ne moti, uživajmo…pa bo kar bo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vzami me s seboj. Da se bom še jaz bolje počutil

Je tudi s teboj kaj narobe…nisi okej???Ali te muči le domotožje…po nečim lepem, ki je tam nekje;))… Seveda te vzamem s seboj, kar pridi, greva;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja to je. Mojega malega sončka nič ne vidim. Oba sončka. Edino slišim ga – po mobitelu, tam nekje daleč. Saj bo jutri tako petek in letim dol. In jih bom polupčkal.
OK, grem s teboj. Kako me boš pa razvedrila?

A ne…kako to pogrešamo…saj paše malo miru, ampak kaj ko je tako prazno brez teh malih sončkov….takoj že čez eno urco, če jih ni…enostavno ne gre… in ta velik sonček…ja brez njega je pa tudi hudoooooooo…dragi moj špičonko saj bo…te cartam jaz, jutri pa te bodo oni…ker prevec dobro razumem…kaj to pomeni , da si ti tu, oni pa tam daleč…cmoka mojmu špičončku, saj boš jutri letel tja dol;))!!!

No pa pejva…le kaj bi špičila???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close