Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutro gmajna .. jutro sončki !!

jutro gmajna .. jutro sončki !!

čau **

NE
prikolice za seks.

Uauuuuuu, Jani. Imaš kaj za pomagat

Ne vem. Ti povej!!! Sprehod po drevoredu

Jaaaa, sva romantika kaj…to je to, greva in zraven bova lepo čebljala, jupiiiii, šibajva!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa še dve kepci sladoleda, a ne?

saj to je to…
run , run , run…

Ja biiiii, ampak kaj ko me takoj potem buba grlo…rada ližem …ledija;)), rada…paše…malago…čokolado…pa ti…kateri je tvoj ledi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Malaga, lešnik, čokolada

opa…okusi so enaki…cmoka, pa ne bit preveč žalosten…saj te pridem še cartkat…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja. če bi jaz obvladal kar ti…in bi znal na netu najt in nalimat kak madež….da bi posvinjal temo :))))))))))))

Sam ne vem na kero spletno stran nej grem…al na združenje rejcev prašičev….al na Persil mogoče :)))))))))))))

B….zate vedno spešl :))))) nazaj lubčk.

zajči … zuni ni nč več mrazek … se da marsikej počet … zuni 😉

ahm 🙂

pa ja saško … sej znaš … slikce limat in fino svinjat ane ;)))))))

B. te lahk pa še kej nauči … če maš željo 🙂

Jojojoj…željo ….po vsemu B….:)))))))))))))))po učenju, svinjanju, limanju hmmmmmmmmmmm

hahaha … se mi je zdelo … kje čva začet?

Najprej se je treba nalimat po moje :))))))))))))

hmmmm … kako pa je to?

Ha….čebelco je treba na cvet najprej namamit.

In recimo, da je to pri ljudeh bolj individualnega značaja….bi konkretno zate presodil…da se boš nalimala…če ti pokažem kake slikce…kam te bom odpeljal…..hmmmmmmm…Bali ipd…in potem prideš bližje in se začneš sklanjat nad slikce……….

uh … ko da bi mi misli bral :)))))

Hmmmm………lim…deluje?

New Report

Close