Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro je…

Jutro je…

Uživaj Jani, pa če prav med delom he he he…..

Prinesi mi kakšno školjko….prosim…….

cmoka

hojla srnica :))))
hehe…nope..zajček je pazljiv…

Aaaaaa tako?

Tudi najbolj pazljivim se včasih zgodi he he….

cmoka

Nič čakat, hitro…………

WC ;o))

CMOKA ,
Cmoka
CMOKA
Cmoka
CMOKA !

hahahah…

cmoka

?????

školjko

C m O k A

C m O k A

C m O k A

C m O k A

C m O k A

ne bom ! hehe ! Kaj mi je čudno !

Kaj ti je čudno

da sem tko brez besed .))))))))))))))))))))))))))

hej Sebi , a greva bolj gor ? ;)))

Pejva. Pa še srnico vzamiva s seboj

oki
srnica pejdi še ti gor !

Grem gor. Se javim, ko bom en štuk višji he he he

Ne mi zamerit. Sebi je danes in the mood. Jutri in pojutrišnjem ima dopust in gre z družino na morje.
Zate pa še vedno velja

I Feel You

Ha , ha oki ! Samo počasi , da mi ne padeš dol….dangerous..

Wauuuuuu seba me veseli,da greste na morje.le glej da izkoritite vse tam dol,kar se bo le dalo.Predvsem pa mir,družinsko srečo,morski zrak in lepo vreme…Skratka lepo se imejte in uživajte.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a v mene ::)??++***

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Janček…ma kaj naj rečem..ko takole berem ma me zagrabi tista prava gorenjska foušija..hehe a le za moment! le v misli,ko se prebijam skozi pisane besede..Drugače pa res od srca privoščim…Ma delo daj vseeno malo na stran,pa uživaj….uživaj….Sej ne bo nihče vedel..Itak pa gremo na morje zato,da uživamo..Klinc pa delo..delo lahko počaka….al pa takole,hitro pošraufaj,hitro poštej…potem pa na offf uživanjcijo…Kapiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Janček…ma kaj naj rečem..ko takole berem ma me zagrabi tista prava gorenjska foušija..hehe a le za moment! le v misli,ko se prebijam skozi pisane besede..Drugače pa res od srca privoščim…Ma delo daj vseeno malo na stran,pa uživaj….uživaj….Sej ne bo nihče vedel..Itak pa gremo na morje zato,da uživamo..Klinc pa delo..delo lahko počaka….al pa takole,hitro pošraufaj,hitro poštej…potem pa na offf uživanjcijo…Kapiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Obljubim, da bom družini naredil lep dan

Bom jaz užival za vse

New Report

Close