Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ‘jutro!…kam je šlo zdaj sonce??

‘jutro!…kam je šlo zdaj sonce??

…komaj sem vstala,pa se je sonce že skrilo…pikola,pa sem mislila da bom smučala po sončnih žarkih,da se bom pr Lukeju malo posončla 🙂
Če je kdo tu,a je fejst ledeno gori???
upam le,da me ne bo spet “kaki” norc podrl na smučah,se je že zgodilo da je vame pikiral smučarski vaditelj,pa nisem bila na nevidnem mestu…ah…grem laufat,pol pa za kake tri urce na skije…no mogoče koga srečam…

Mejte se ta cajt,cmokči in pozdravči vsem…tisti ki pa ste ravno odprli oči pa en dobro jutro in hitro si naredite eno kafe!!!

čavči do potem

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči,lepo jutro tudi tebi.Sonce je pri nas vzšlo točnoi pred 44-imi minutami,tisto drugo pa sploh nikoli ne zaide(no,saj pri meni)
Fajn se imej,
Sp

Trili, uživaj, ne vem iz kje si, pri nas sije sonce…
In nekaj ga posiljam se tebi, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne vem,nekam otožno se mi je to zdelo?
Sp

Sprevržko, saj bo še veselo, samo danes sem res žalostna, daj potolaži me malo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Marš posodo pomivat,pa sneg kidat,bo kuj bolje…
ma hecam se,veš da te imamo radi…
Sp

Vem, vem!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,zdaj pa že pretiravaš!Vsi te milujemo,te božamo,ti poizkušamo pomagat,ti odganjat slabe misli…ja odpri se no malo bolj nam,ta pokvarjenim!
Lepa si
Sp

New Report

Close