Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro … še eno jutro …

Jutro … še eno jutro …

Ta taratatatata … tattatatatataaaaaaaaa … titititiiittiiitttiiii … O porka madona … pa kaj ta mobitel me mora zaigrat svojo budilko vedno, ko imam najlepše sanje … Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … Ne ne … to bo treba nekaj ukrenit … čene ne bo nič … !!!!!!!! Tako ne gre naprej …

@!#$ … petnajst do sednih in jaz si morem še glavo oprat … Pogledam poleg sebe … miško spi kot ubit … Lahko njemu, ko lahko spi kolker ga je volja … :(((((( … jst pa vsako jutro pokonci pa delat … Bo skrajni čas, da si dobi delo … Ravno včeraj si je zrihtal eno lepo delce … Upajmo, da se bo obneslo …

Kot zombie se nekako spravim iz tople postelje in odcepetam do kopalnice (mater je mraz zjutraj … še posebej če imaš celo noč odprto okno) … in pod vrel tuš … aaaaaaaaaaa … kako paše … iiiiiiiiiiii … Operem glavo … si posušim laske (med tem opravilom ugotovim, da bo treba kmalu do frizerja) … opravim vsa jutranja opravila … Cak … se pogledam v ogledalo … :)))) … kot nova … :)))))))))))

Že malo bolj poskočno pristopicam v kuhinjo … Si je treba napraviti vitaminčke za zjutraj (pomarančev sok) … in seveda … KAVICA!!!!!!

Ko je kavica kuhana, grem počasi zbudit miškota … še malo poklepetamo … in … OJEEEEEEEEEEEEJJJJ … zamujam v službo …

Spravim hitro na sebe prve cunje, ki jih dobim pod roke … in GAAAAAAAAAS …

… in … evo me tukaj … :))))))))))

Dobro jutro … forumaši … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prav tako eno dobro jutro…snezno belo in ne prevec hladno za povrh…
Ah,ucit se bo treba…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

No od mene pa kar dober dan. Sem jutro prespala. Pa bi najraje še dan. Ne gre.

Bgv…ce hoces, se lahk tak zmenma, da js pridem “zbudit” miskota in ti ne bos nikoli vec zamujala v sluzbo:) to bi pa blo a?:)

Hm … hribi, dragi … tut bi se dalo zmenit … Samo … kaj bo pa Since na to reku? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jah…js bom tih, ce bos ti tut:))

p.s. nimam roze:)

:))) No … pol sva zmenjena … Sicer .. če boš ti lahko zbudil mojega miškota … se pravi, da lahko tut jst zbudim Since-a … Kaj praviš? Ti odgovarja? :))))

Lp, Bgv

PS: Pa kaj še čakaš … Nabavi si rožico … :))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… hribi!
A grem po pir?! :-)))

Eh, cmoka ti raje dam.

… takole vskočila….
Hotela sem te le pozdraviti in zakopati bojno sekiro… Si za?!:-)))

(saj vem, da si, ker si takooooo feeeeeejst…) :-))

Pa iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitak … Sekirca je že 3 m pod zemljo … :)))))))))))

Ej … a ni to fajn, da lahko tle klofamo kolker hočemo … :)))))))))))))))))

(Pismo ku piha zunaj … brrrrrrrrrrrrrrr … Me je kar strah ven it … da me bo odneslo … ta burja prokleta … brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr …. )

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tle nas je bla še večina brez otruk..

In jst sem bila še poročena…

hahaha

Kr neki…. nostalgija me daje danes…

New Report

Close