Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JUTRO VSEM…

JUTRO VSEM…

zauh seba :)))) a čem napisat šefe tut :)?

hehe seveda si se glej zdej….me že ni:)))))))

Ne zame ne hehehehee

kako

Veš Jani , resnično sem mislila kaj je..
nisi nič reku veš…sicer pa bi te tko al tko danes poskusila najdet…..

te ma zajček rad

res no

Cepica

sem ja…in sem si rekla..
Punca , živci te izdajajo , kaj hudiča gledaš nogomet. Tvoje mesto je za štedilnikom , s tem se obvarujem vsega kar sem doživljala včeraj ( hitri utrip srca , jeza , žalost , prepirljivost:)) kaj vraga se zanimam za fuzbal.
Žal mi je bilo , vedno je tako..in glej z igralcem več so dobili . Kakor jih ne maram samozaverovane južne sosede ( izraz ki jim ga namenjam se nahaja pri meni;:))) vseeno priznam ..boljši so…

ja, je prišlo vse tolk na hitro, da ni blo cajt razglašat 🙂 Sej bo od zdej naprej Jani priden pa povedu, k bo spet izginu 🙂

cmoka zajčku za skrb!

Bili. Mislim da pod taktirko Katanca se to včeraj ne bi zgodilo

hja.. tud zame še ne… še ni 🙂 in dokler ni.. potem ni :)))

Bo pa trinajsta plača in božičnica hehehehe

ku me je resno skrbelo…sem zjutraj vstala in najprej pomislila nate. Tko je blo…

cmoka

viš to ne vem . Vem pa to..Napadov je premalo , ma ej ne znajo niti dva napada odigrat kaj šele tri.
glej kako so hrvati z igralcem manj ogrožali Dabanoviča..

Napadov je bilo malo? Saj jih sploh ni bilo hehehehe

hmmmmmmmm… bom se poboljšal.. obljubim :)))

no prou:)) ma te zajči rad********

Te kušnla..ke na…………………….na……hahahah ne povem:)))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja..če mam pa job….hja moram delat..sej bi jest raje tukaj s teboj…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moram vedet. Da me ne bo sram ;o))))

pa dej, ne!!!

Sej me ne rabiš prepričevat,sem koj za……sam če boš nežen z mano….))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej to paše zraven,preveč ti pa nam pustila bit nerodno no…Cmok!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close