Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jutroooooooo

jutroooooooo

Jutro gmajnica…

Ponekod si mokra,
ponekod sveže zelena,
večina bela in
nazaj zasnežena…

Dobro jutro gospodična,
gmajnica zlata,
si lepa si nežna,
in zmeraj ti ljubica,
zdramit me rata…

Dobro jutro vsem malčkom, sončkom in njihovim soncem….

Dobro jutro vsi dobri ljudje, dobro jutro živalice plahe, dobro jutro vsem ki imate lepe misli, dobro jutro vsem ki režete zlati koruzni kruh svojim sončkom… Dobro jutro vsem omamljenim kofeinskim jutrozačetnežem (hehehe)…

Skratka zaslužite si vsi en velik DOBRO JUTRO, ma prav vsi ki ste ga dočakali, na nogah, na rokah, na glavi ali kako nagajivo drugače….

Murnček ima delovni vikend, zato pa vas bom imel v srcu…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ojej…kuža in moja narcisa…
kako lepa slika..
OJEJ

Lep dopoldan je , sonce nam že sije 🙂

Nikita je pravkar pojedla en košček koruznega kruha … res je najboljši !

Murni…lepo jutro, lep dan in seveda čim manj naporen vikend želim tudi jaz tebi…kako nas razvajaš, kako nas crkljaš, hvala!

Moje misli so ob tebi, te crkljam nazaj in pa-pa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

murenček, prav obratno od tebe, imam jaz že danes vikend :)))

lep dan tud tebi, pa ne se preveč … matrat :)))

Ja enim se pa gode, ja…no saj si zaslužiš ne…cmoka Jani in ne pozabi kaj je moto za čez vikend…da je potem ponedeljek res popoln…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close