Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek K sem dons čist mem….

K sem dons čist mem….

Čist isto se počutim. Žal mi je za včeri, pa tudi meni vrača.

Hudiča Jani, najebal smo ga, kaj čmo zdej?

Ma ja Brus, ma na uni tvoji travci pred hišo bi pa šlo. Sam eno takole špansko steno postaviš prot sosedom, pa je…. Hm, pa dopust je treba izkoristit…. tja do jeseni je še daleč….

A zdej se pa ven vlečeta vidva, pogumneža. Hm, nau šlo.

ja pajade, to si pa samo ti misliš, se ne bi strinjala s tabo, ena mozoljasta rit pa nas ne bo preplašila, se boste pa mogli mal bolj potrudit, če boste hotel imet samo fantovščino

Sandra S.

Saj lohk rito namažeš s tistim mlekom za samoporjavenje. Sam pazi, da ti ne zrjavi….

Mičken se morem no!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

d jih ne bomo preveč ustrašle, se zna zgodit, da bomo potem me imele samo dekliščino……

Na, kaj čmo pa zdej….Jani heeeeeeeelp !

jajaj bomo prnesi,kot posebne dragocene rekvizite…nč izgovorov..gate dol.pa nage gor..pa gremo…jupidupidu…skor do nazga..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo, važen da priznaš, sej veš, kdor prizna mu je pol odpuščeno in dobit odpustke v naprej ni slabo :-))

Tange bemti..tko klofam pa me testatura neuboga…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pa nauš reku d rabš pomoč…………nehi nooooooooooooo, jani še sam sebe zdele ne ve kako bi ven zvleku, ne da bi še teb pomagu:))))))))))))))))

aha hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma kje pa..nč bat..naši fantje so Zlati fantje..sej se nas nč ne bojijo a ne da pobje?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš kaj, bom jaz raje rito sam posončal, da bo sexy, kot praviš, pa bom raje mazanje prepustil gledalkam……

N’č.. kar smo skuhal to mormo požret.. Jest sam upam, da ne bova spet sama.. pri vseh teh ribah :))))))))))

Šur.
Špansko steno pred rit, špansko muhco pa vanjo, he, he….

Tole je pa čist Irska varianta. Ene štiri na enga……mater…..

Paše, paše…… :))))))))))))))))

Pandi, pa lahko poštrihana vrata sam izbiraš, al’ so ti že vnaprej določena???

Jani sicer ne bi izbiral, če pa bi že moral, bi bla pa.. khm :)))))) krizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tole pa postaja vroče…..

Nekak se je treba spravt ven… iz tangic hehehehehe… madona no.. k se vse zapleta :))))))))

Se ni za bat. Vseen radi kak bolj globok dekolte vidijo….

Ja, sem hotel napisat, da jest ne bi imel nič proti kaki preveč zagreti dekliščini, sam potem bi spet hotel zraven, pa na koncu pogruntaš, da smo glih za skep. Ni da bi bežali, no……

hehehhe, prou branu bi se a?

New Report

Close