Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kadar boš odšel….

Kadar boš odšel….

KADAR BOŠ ODŠEL,

pusti okna odprta,

ne zapiraj vrat za seboj,

ne ponujaj roke v slovo.

Kadar boš odšel,

odidi malo pred nočjo,

da ne bom ostala sama.

Žalost potuje ponoči.

Kjer najde odprto okno in srce,

tam prenoči.

Tole pesmico od Neže Maurer , mi je prejle povedal niti vem ne kdo…je pa lepa !

Dovolj je

Včasih se mi zdi,

da je med nama že dovolj,

že preveč

teh nežnih bridkosti.

Rastejo na gosto

kot divje vrtnice ob meji.

Ti si onstran.

Za vsak poskus koraka

se zlomi nežen zeleni vrat

dehteče glave;

in kri kaplja.

Včasih me zaskeli

do joka: Naj bo že konec

teh bridkih nežnosti

med nama.

in zajček je bil sredi noči jako romantično razpoložen :))))

Hja, imam občutek, da je odšel ……. da, sredi noči
je odšel, a jaz ne puščem več odprtih vrat in oken,
ne želim, da pri meni prenočuje …….. žalost ali ……..
nekdo, ki je …… odšel !

Ni mi bila ponujena roka v slovo ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehe..nene !

hmmm….tole moram premislit !

nenenene? Ninano pa ja :)))))

Ne jezi se name, ampak vse sem morala skopirati, da jih bom kasneje prebirala…ko jih bom potrebovala…joj zajči…nisi nič zaninana, ko tako malo pančaš…eno lepo cmoko na lička za lepo jutro in še posebej lep dan, naj te danes naredi kdo nežno razposajeno, tako, da se boš počutila še posebno lepo in zapeljivo…ja dovoli si to…če ne sedaj v jutru…pa čez dan ali zvečer…prisluhni kaj ti govorijo…govorimo, mogoče te že mi naredimo tako…Si krasna oseba, veš to?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne , ne , ne , res ne ….cmoka ..
pač pa po celodnevnem domačem drilingu….odleže nekaj…tkole za dušo…

..ja zajček postal v lička rdeč…in se malo skril v kot :))))

… ki jih je pred nekaj stoletji za svojo ljubezen ustvarila Shakespeare , so nekaj daleč najlepšega , kar je kdo kdaj povedal ljubljeni osebi – pa naj bo , da je govoril o sreči , hrepenenju ali bolečini – saj kakšna pa je tista ljubezen , ki ne preliva srčne krvi v dvomu in strahu pred izgubo ?!

Nikita jih bo danes kupila … in z enim kot s pajčolanom ovila zajčovo srčece , da bo skozenj v barvah svoje ljubezni spet gledala v svet :)))

No zajči…pa reči…da se ne počutiš ljubljene…samo beri nas in toplo ti mora biti pri srčku…cmoka obema

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki ….hvala !!!
Zdajle samo to HVALA !

zajči je full ganjen…

Hm..sonček..
že od nekdaj zajči ve…dobro ve…pa naj se ne sliši…bere to samovščečno…tuki me imajo vsi zelo radi…tuki je zajčkovo zavetje..baza…tuki je moje VSE ! Je pač tako…in tebi tudi hvala veš !!!

New Report

Close