Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kadar govorite ….

Kadar govorite ….

…….. z žensko, poslušajte tisot,
kar vam ni povedala ali pa, kar
vam govori z očmi.”

Ej, prijatelji, to je dejal, nihče drug kot Bruce Willis!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

“Ženske so lepe zato, da jih moški
lahko ljubijo, neumne pa zato, da one
lahko moške razumejo.”
(Caroline Otero)

“Človek je tam, kjer so njegove misli
in ne tam, kjer je njegovo telo.”
(Mrcello Matroianni)

“Nikoli s ne mršči, niti, ko si slabe volje,
saj nikoli ne veš, kdaj se nekdo zaljubi
vate zaradi tvojega nasmeha.”
(Neznani avtor)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Wauuu Marija..ej tele so pa svetovne…pa še čista resnica..sploh tista taprva mi je všeč…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, dobra je, res, pravkar sem skušala
sama govoriti z očmi – s predsednikom
sindikata, ki je kar eno dobro in ………
človeško bitje, le razumeti ga je težko,
če človek ni prav …………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tole si lepo napisala, mene edino moti, da te moški ponavadi ne gledajo v oči ampak nižje.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kam nižje..a v podplate..?HIHIHI

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe, višje, višje

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aa trebušček..hihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

še malo višje, muca

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Popek, popek…

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ahaaaaaaaa.pa sej to nč kej takega…če ne bi ble lepe jih nebi gledal..tko da kompliment…
nasvet..ti ga pa glej ke med noge..če te moti da tebe gledajo tja gor..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa kakšen ringlček noter ….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

aha popek..jest pa koj pogledam ritko..hehehehe mora bit taka k breskvica..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lej ga ftička..hihi on bi ringelček..pa popija..auuuuuuuučč

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, lahko je govorit. Razen če ni kakšen košarkaš 2,15 metra, jaz pa bi imela 150 cm. :)))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

čaki…ja kolk jih pa maš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

168

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pol pa nehi jamrat..čist kull..glej ke pa bo..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a tm okol :))))))) .. pol pa ni čudno da te sam tja gledajo ;););)

mal heca noooo :)))

B.

ja oči oči … pa res velik povejo .. včasih čist preveč 🙂

en lep dan vsem želim !

B.

uau … uau … kaj pa tatooji .. so ti tud všeč?

hej Miško .. a greš v četrtek? Jest bi ful šla .. sam še ne vem kako bo …. upam da mi rata 🙂

B.

Si rihtam karte na študenstki popust.Jest tud upam, da mi bo ratalo.
Drugače pa bo pred križankami tud žur, sej se vse sliši ven. Pa še zastonj je.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Lej jest že cel juter hecam pa biksam ga..pa nč..vsi ozbilni ko..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. ej .. to smo včasih .. kot mularija počel .. celo poletje .. vsak večer z bicilki pred križanke, pa gor po zidu plezal .. da bi kej vidli :))) … ma ko ti je glih ratal pokukat čez .. ti pa tist dečko tam gor pomaha in .. čao .. skači dol .. in ponovi vajo 🙂 … ej, to so bli cajti 🙂

ja sej drugač pa študentske ja … je treba izkoristit, dokler nam še verjamejo :))))) da smo mal mlaj 🙂

.. iz kerga konca pa si ti?

B.

.. zgleda da smejalni plin deluje sam severno od LJ :))))) pa smo sam gorenci okuženi :)))))

B.

New Report

Close