Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kadar govorite ….

Kadar govorite ….

Hja vsi so nekam zakamrani..na zunaj dež..zdej bo pa še mene glava zacela bolet..uha..en pritisk čutim..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Črnuče.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

črnuče … jah .. pred al za mostom?

jest sem bla pa mal bol južno dol … pod Golovcem .. o ta Golovc .. tolk ene nostalgije :))) .. zdej sem višje gor …

uha tam mate pa fejst gmajno..alala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne se pustit .. zdrži :))) .. zakaj bi bla tko kot drugi :))) .. a ni bolš bit mal drugač 🙂

Za mostom, pod gozdom.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

no .. jest sem pa na drugi strani gozda večkrat prisotna :))) Gamelne .. mam mularijo tam .. pa skor vsak vikend tam visim 🙂 .. greš kdaj mimo?

Ja… poglej me v oči.. in ti povem kdo si 🙂 Barbara.. se popolnoma strinjam s tabo 🙂

Jani pozdravlja veselo gmajno zraven pa se jezi.. k spet ne odpira.. teh strani.. tko kot bi blo… treba 🙂

Bolj redko. Včasih gremo na Rašico, ampak iz Črnuške strani.
Kako maš mularijo tam ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ej, spet je tvoj Ronan na radiu Šport.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Živjo Jani,

men pa čist dobr odpira. Kaj se pa teb dogaja ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jani ma probleme .. s serverji in mrežami :))))

jani .. zameni kable al pa :))) službo :)))

joj, men se dons tko smeji :))) .. sej Jani ve da se B. sam mal heca 🙂

hehehe, jaz pa sem ji spet odprla novo temo. Zgleda, da nima tega radia. A veš točno, na kateri frekvenci je? 107,2???

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Janiiiiiiiiiii 🙂

ti maš pa zmeri ene probleme s temi kabli … dej še kej druzga povej .. ne sam jamrat o .. kablih 😉 :)))))

B. ful lepo pozdravlja koštrunca in mu želi da bi kabli čimprej proradili :))

ja učke pa tko al tko .. zrcalo duše 🙂

B.

ja .. mularijo .. nečake, pa prjatle, pa .. jah .. žlahta skor no .. ne vem kako nej ti rečem :))) v glavnem .. velik sem tam .. pri ŠD.

tko.

Moje strokovno mnenje Dr. B., je, da bi midve, pač morale pogledati to zadevo z Janijevimi kabli. Zdej, ne moreva ga vnaprej kregat in obsojat, če mu ne delajo. Naj pride v ordinacijo, pa si bova zadevo ogledali iz medicinskega stališča. Sicer pa, nič ne navaja, kateri kabli točno, naj bi to bili !

Lep pozdrav dr. Z.

mah.. pr nas to glupo mrežo pa en kup… enih zaščit in pol vse skupi štrika.. od a do ž… zato nimam ne časa in ne volje, da bi se provutrujal ….. :)))) pridem k pridem gor… pol me pa spet ni :)))

Jani vse ostalo pregleda doma :))))

O šit.. k bi jest tole preb prebral.. ne bi blo treba 10 minut za odpiranje obeh postov :))))) Barbi, hvala za pomoč 😉

Jani bi prišel v službo k B. :))))))))

O šit.. k bi jest tole prej prebral.. ne bi blo treba 10 minut za odpiranje obeh postov :))))) Barbi, hvala za pomoč 😉

Jani bi prišel v službo k B. :))))))))

Orkadamizerjabla… kaj nej druzga povem… hmmmm o očeh? Ja.. ker je Marija.. heheheh Barbara, tvoje učke tko lepo opisala, bi dodal samo to.. da mora bit pa tvoja duša… full full ….. dobra.. lepa.. al kako se že to reče :)))) Aja, kako jih je Marija opisala? Ja smejoče učke a ne :))))))

Koštrunc zdej ni n’č jamru.. ker ga je B. tko lepo pozdravla :)))))))

Dr. Z, ker izredno cenima vaše mišljenje, vas naprošam za točni termin, v katerem bi lahko pregledali vse moje nedelujoče kable. Seveda, bi bilo dobro slišati tudi strokovno mnenje Dr. B……

Jani ve, da ma zajček tud.. smejoče učke in bi se v primeru ordinacijskega pregleda, med tolikimi smejočimi učki počutil… milo rečeno…. kot v nebesih :))))))))))))

A lahko pridem gledat?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ja če si pa 2x želiš prit v službo k meni .. pol bo pa res treba mal razmislit v tej smeri :)))

Lili.. ma ne bi jemu prov n’č proti :))))))))

oki, zmenjenu!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close