Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kadilci nižji sloj in nerazgledani ljudje

kadilci nižji sloj in nerazgledani ljudje

Že nekaj časa opažam, da je na MONu prisotna oseba, ki je, milo rečeno, čudna. Če bi Primož malo pogledal po IP naslovih, bi verjetno lahko povedal, da je pol postov napisala ena in ista oseba. Popolnoma prepoznavna po načinu pisanja. Zdi pa se mi tudi, da je že odgnala nekaj MON… Sama marskikatero temo, ki bi bila sicer zanimiva, zaprem, ko opazim, da je spet ona na delu.

… pa premožni, ja… Se povsem strinjam! Jih poznam veliko… 🙂 Pa ne kadijo smrdljivih cigaret, ampak omamno dišečo travco.

Se strinjam,res je!!

micka

Pozabljaš na svobodo govora… A ti si pa pametna, a ne?

Pozabljaš na svobodo govora… A ti si pa pametna, a ne?[/quote]

Mah, jaz takih kot si ti ne bi blokirala (ker to škodi potem MONu in Primoževemu finančnemu stanju), ampak bi takim kot si ti dala kakšne kazenske dneve, tedne … odvisno od prestopkov čez forumsko kulturo.

Skratka: zate bi zdajle dali, da vsak post s tvojim IP-jem značilno obarva – in tako ene 14 dni. Potem pa, če se kaj naučiš iz tega, lahko spet ponikneš v ilegalo.

Pa da vidimo pol, kok bo tega prirejenega ‘strinjanja’ s samo sabo :))))

Ubogi ste, res.
Se mi res smilite, ker nimate drugega dela kot da se sekirate za tuj denar!
nimate svojih problemov?

Jaz kadim, ker MENI tako paše.
Za vse druge mi dol visi!
Ja? Dovolj razumljivo?
Ali ste še vedno premalo študirane?

Groza, res, kaj se počutite kadilci ogroženi??? A vas je res toliko tu na monu in po možnosti še v flatu zraven kompa kadite, ali kaj? Odurni ste res s svojim smradom!

To mi deli! Primož?

Kadilci, ki večinoma zbolijo za pljučnim rakom, porabijo ogromno denarja v zdravstveni blagajni. Če bi bile cigarete še enkrat dražje in bi šlo pol dobička od prodaje za zdravljenje pljučnih bolezni me sploh ne bi brigalo za te reveže brez volje, da bi se odvadili kaditi. Saj se mi po svoje smilijo po drugi strani mi je pa zanje pravzaprav vseeno; sami so se odločili zabijati žeblje v svojo krsto, nihče jih ne sili kaditi, kljub temu, da vedo kako škodljivo je kajenje. Vem pa, da se vsi tisti, katere pošlje zdravnik na rentgen, pred slikanjem v sebi tresejo, kaj jim bodo odkrili. Tolaži me, da postajajo ljudje vedno bolj osveščeni in jih vse manj kadi. O neprimernosti kajenja se še premalo govori, zlasti med mladimi. Vsak, ki odpre tu temo o kajenju hoče samo dobro, vsaj jaz tako razumem te teme. Preplašeni kadilci (v sebi je vsak od njih) seveda burno reagirajo, ker si vsi želijo nehati, samo volje nočejo zbrati. Enkrat jo bodo morali ali pa…
LP

kadilci so najprej brez milosti do otrok sosedov!!Torej tudi so brez možganov

bzzzzzz :)))))))))

Tisti dobro situirani pač ne hodimo jamrat na Tednik in podobne oddaje in nas zato po TV ne moreš videt. Pa nekateri tud kadimo.

A ti sploh veš, kakšni so dobički od proizvodnje cigaret? Ne samo proizvajalcev, tud države fajn služijo z davki, trošarinami …

Jaz sem univ. dipl.ing., za čike porabim okoli 200 eur mesečno. Torej nisem manj izobražena, niti kakšen revež z minimalcem. Pravzaprav tega izdatka sploh ne občutim.
Taka je tudi moja družba, ljudje v srednjih letih, visoko izobraženi, z izgrajeno kariero, na položajih, finančno dobro stoječi, pa je kljub temu med njimi precej kadilcev.
Torej draga avtorica, o kakšnem pomankanjuizobrazbe in eur ti govoriš?

ja, vendar to so včasih tepci z diplomo. mislim, da izobrazba tukaj ne igra vloge. Tu igrajo vlogo čustva, ozr sposobnost spopadanja s svetom.

Glede na to, s katerimi se družim ugotavljam, da srednji sloji in manj izobraženi kadijo slabše in cenejše cigarete kot visoki sloji in izobraženi.


Očitno pojma nimaš, koliko so trošarine pri cigaretah.

Koliko pa kadilci prišparajo v pokojninski blagajni? (kadilci umirajo zgodaj)

New Report

Close