Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kako mi gre na k### ko grem po cike v trafiko. Ptrd mano pa en loto listek kupuje (pejd na loto!) en kupuje Darilo za ženo (ja.v trafiki). Pa stave vplacuje. En karte za koncert kupuje…. Jaz bi pa samo Ene j#### cike.

Nič. Grem raje do trgovine. Tam bom
Hitrej 😁😉😁😉😁

Evo, da povem kako je to npr urejeno v tujini.. mogoce se nekdo znajde in zrihta kaj podobnega tudi v Slo.. 😉
Torej: pred blagajno so na stojalu kartice za razlicne cigarete.. vzames kartico.. katero odcitajo na blagajni.. placas.. in potem za blagajno v nekem kotu stoji ”omarica” s cigaretnimi skatlicami.. skeniras kartico na tisti omarici n ven pade zazeljen paket. Nekaj podobnega kot ko kupujes pijaco ali cokoladice na letaliscih..
Enostavno..

se popolnoma strinjam

da ne govorim o plačevanju položnic na blagajni
[/quote]
No s položnicami ti nimaš problemov, jih tastara dva plačujeta.

Greš, tankaš, pred tabo tip s športnimi stavami, si izmišljuje na veliko. Čiki so še najmanjši problem.



sem doživel v sparu, da sem na blagajni čakal 9 minut, ker se je blagajničarka odločila iti pogledat v skladišče če so tam slučajno cigareti

mi je žal, da nisem robo pustil na pultu in odšel iz trgovine
[/quote]

potem si pa brez problema visel za šankom dve uri in pol!!!

al pa na skretu, tebe srat, on pa not ščije, bejž v korito za rože scat

se opravičujem, sem pozabil dodati:

MATR TI POSCANO!!!

Ne bi rada zagovarjala pretirano ne ene in ne druge strani, ker sem sama bivša kadilka, pa imam kar neko stopnjo tolerance za kadilce. Ampak prodaja cigaret v štacuni tudi meni gre na živce. Če se kje zatakne, se zaradi cigaret. Morda še kakšno tehtanje, ampak tisto kupec itak sam ve, da je zamočil in večina leti s svojim paketom sama do tehtnice. Večina. Pri cigaretih je pa večen problem tole iskanje zalog v skladišču, ki je mnogokrat najbolj oddaljen prostor od blagajne. Če se mi kdo od spredaj postavi na blagajno, samo cigarete bi, pa mi skačejo pike po koži, res.
Trafike dajejo zaslužek malim prodajalcem, stojijo praktično povsod. V manjših zaselkih, kjer jih pa ni, in kjer trgovine nimajo še svojih trafičnih oddelkov, bi se zadeva lahko rešila s prodajnimi avtomati v prostorih trgovine, za blagajnami. Polnili bi jih kot vse ostale police v trgovini, kadilci bi bili zadovoljni kupci, ker jim ne bi bilo potrebno čakati v vrsti in na blagajnah bi bilo manj zastojev. Kakršni so zaslužki v cigaretni industriji, bi lahko avtomate dostavljali dobavitelji, pa še plačevali najemnino za prostor v trgovini.
[/quote]
Cigareti so se prodajali v trgovinah od kar pomnim pa nisem ravno mlad, položnice pa se je plačevalo vedno na banki in ko se ti babura naserje v trgovini s šopom položnic od katerih polovica ne gre preko skenerja ker nekaj ni v redu mi pa zraste pritisk, ko ni stehtala sadja zelenjave in gre blagajničarka tehtat vrsta pa stoji in čaka je tudi brezvezno čakanje, ampak če si toleranten do položnic in butastih bab, ki ne stehtajo in to razumeš potem je treba razumeti tudi kupca cigaret, ki jih želi kupiti, na blagajni jih ni in je treba poiskat na drugi blagajni ali pa v skladišču, čakati moraš tako zaradi položnic ali nestehtanega kot zaradi cigaret, v čem je pri tebi razlika v tem čakanju.

Točno tako.
Mene tistih par dodatnih sekund ne moti čisto nič, mi pa strašansko živec potegnejo idioti, ki stojijo tako blizu za menoj, da mi dobesedno diha za vrat. Se odmaknem, idiot pa za mano, se spet primakne. Bolj pravilno bi bilo “idiotka” ker v veliki večini so babe take ovce. Tega pa tako ne prenašam, da ni za povedat!!!


Cigareti so se prodajali v trgovinah od kar pomnim pa nisem ravno mlad, položnice pa se je plačevalo vedno na banki in ko se ti babura naserje v trgovini s šopom položnic od katerih polovica ne gre preko skenerja ker nekaj ni v redu mi pa zraste pritisk, ko ni stehtala sadja zelenjave in gre blagajničarka tehtat vrsta pa stoji in čaka je tudi brezvezno čakanje, ampak če si toleranten do položnic in butastih bab, ki ne stehtajo in to razumeš potem je treba razumeti tudi kupca cigaret, ki jih želi kupiti, na blagajni jih ni in je treba poiskat na drugi blagajni ali pa v skladišču, čakati moraš tako zaradi položnic ali nestehtanega kot zaradi cigaret, v čem je pri tebi razlika v tem čakanju.
[/quote]

vse to se da rešit

1. položnice se plačuje le na eni blagajni
2. cigarete se kupuje le na eni blagajni s tem, da mora biti blagajna vedno polno založena s cigaretami, da ni treba skakati v skladišče
3. zelenjava in sadje naj se vaga na blagajni tako kot v hoferju

Točno tako.
Mene tistih par dodatnih sekund ne moti čisto nič, mi pa strašansko živec potegnejo idioti, ki stojijo tako blizu za menoj, da mi dobesedno diha za vrat. Se odmaknem, ****** pa za mano, se spet primakne. Bolj pravilno bi bilo “idiotka” ker v veliki večini so babe take ovce. Tega pa tako ne prenašam, da ni za povedat!!!
[/quote]Saj veš kam se ženske lepijo. Na čokolado. Zato se ne čudi.

Bo, tole je tipišni odraz kadilske nekulture. Žalijo, ko jim pade nivo nikotina.
[/quote]

Kdo je prvi žalil? Nivo česa pa vam pade, da ste živčni?

Upravičeno rečeš, naj gre tip tja v “poseben kotiček”; ki ga imajo za te stave….

Saj veš kam se ženske lepijo. Na čokolado. Zato se ne čudi.
[/quote]

Če je v tem težava…sem si pa sama kriva 🙂

Kdo je prvi žalil? Nivo česa pa vam pade, da ste živčni?
[/quote]

Jaz nisem živc – ker se tudi dobro poseksam, da ni nobene nervoze ali stresa. In niti ne rabim nekotina, zato ne pušim cigaret. Očitno ne drži to tudi zate….. .P

vse to se da rešit

1. položnice se plačuje le na eni blagajni
2. cigarete se kupuje le na eni blagajni s tem, da mora biti blagajna vedno polno založena s cigaretami, da ni treba skakati v skladišče
3. zelenjava in sadje naj se vaga na blagajni tako kot v hoferju
[/quote]Kam pa kondome z okusom?

Sem delala v trgovini…na blagajni….pride stranka zeli malboro gold…iscem pri sebi jih ni, iscem na drugi blagajni jih ni, povem stranki da jih nimam, rece naj grem pogledat v skladisce (medtem nabralo se je ljudi, da je morala sodelovka odpret novo blagajno) grem v skladisce cigaretov ni, povem naj gre do bencinske tam jih sigurno imajo in mi potem rece ah sej vem bi blo boljse ce bi sel kar takojne da se tukej jebem za eno skatlco cikov…sem samo rekla jap bilo bi boljse.

vse to se da rešit

1. položnice se plačuje le na eni blagajni
2. cigarete se kupuje le na eni blagajni s tem, da mora biti blagajna vedno polno založena s cigaretami, da ni treba skakati v skladišče
3. zelenjava in sadje naj se vaga na blagajni tako kot v hoferju
[/quote]
In ena blagajna za tečneže, ki ti voziček rinejo v rit, za mamice z nevzgojenim pamžem, za delavce na malici ki v roki držijo sendvič in jih babure ne spustijo naprej, za tiste k rinejo od zadaj v tebe in ti dihajo za vrat, za tiste k so tik pred plačilom in se spomnijo, da morajo še po nekaj itd itd.
Vse to bi bilo nepotrebno, ko bi bilo v ljudeh več strpnosti!


In ena blagajna za tečneže, ki ti voziček rinejo v rit, za mamice z nevzgojenim pamžem, za delavce na malici ki v roki držijo sendvič in jih babure ne spustijo naprej, za tiste k rinejo od zadaj v tebe in ti dihajo za vrat, za tiste k so tik pred plačilom in se spomnijo, da morajo še po nekaj itd itd.
Vse to bi bilo nepotrebno, ko bi bilo v ljudeh več strpnosti!
[/quote]

Imam možnost hodit v trgovino dopoldan, ker imam službo tudi popoldan do večera. Takrat teh stresnih faktorjev ni…. Lucky me in sočustvujem s teboj…

Imam možnost hodit v trgovino dopoldan, ker imam službo tudi popoldan do večera. Takrat teh stresnih faktorjev ni…. Lucky me in sočustvujem s teboj…
[/quote]
Detektor za sarkazem ti je crknil 🤦‍♂️

Gospa pri blagajni naroči še cigarete, a jih prodajalka nima. Reče, naj ji pove, kako škatla izgleda, ker sama ni kadilka. Potem ne veste kako izgleda moka, ker najbrž niste pek. Vi morate poznati artikle, ki jih prodajate.

No seveda to še zdaleč ni primerljivo. Moko uporabljaš tudi doma, čeprav nisi pek, čikov pač ne, če nisi odvisnik he he.
Je pa zanimivo, kako se vsi tisti, ki zagovarjajo kadilce, ne morejo vzdržati žaljivk. Dokaz več, da so kadilci primitivci.
[/quote]

Se to sem zelela dodati…nekatere trgovke se trudimo ustreci vsaki stranki pa ceprav morajo ostale za to cakati…potem pa nazaj dobis tako nehvaleznost od nekaterih da bi ga najrajs kr usekala

V Hoferju, če ve da jih ima mi jih računa in pokliče drugo da prinese, če ni ziher pokliče drugo da poišče, medtem mi poračuna ostalo in vrsta gre naprej. Ko najdejo moje cigarete mi pa še to poračunajo. Nihče nekaj extra ne čaka zaradi mene.


Hofer prodaja 5 vrst cigaret Mercator 50, tudi večji kraji v Sloveniji nimajo trafik in kadilec pač mora tja kjer jih imajo.


Hofer prodaja 5 vrst cigaret Mercator 50, tudi večji kraji v Sloveniji nimajo trafik in kadilec pač mora tja kjer jih imajo.
[/quote]

ali pa naj kadilec enostavno neha kaditi

bi bilo najboljše za vse

New Report

Close