Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Ooo, men najbolj paše po jajčkih, ko je orenk trd. Da parkrat usekaš z vso silo.


Hofer prodaja 5 vrst cigaret Mercator 50, tudi večji kraji v Sloveniji nimajo trafik in kadilec pač mora tja kjer jih imajo.
[/quote]

No ja, Hofer prodaja kr malo več kot 5 vrst cigaret. Mercator pa…Ehhh, če moram jaz čakat da prodajalka z vsako stranko počveka o bližnjem in daljnem sorodstvu, pa itak so vse zmedene ko kure, bodo pa tudi na moje cigarete drugi počakali..

Oh, dobro da sem uvideven do prodajalk in prodajalcev. Kadim tobak, in to takega, ki ga na moji najpogosteje obiskani pumpi nimajo pri blagajni, ampak zadaj za blagajno. Zgleda imajo določeno, katere vrečke tobakov imajo kje…ker se tudi prodajalke menjajo, pa ker imajo kar precej različnih firm in vrst tobaka, jih kar sam pošljem v “zakulisje” po tapravega, da ne zgubljajo časa z odpiranjem in zapiranjem in buljenjem v tobačne izdelke. Določene/i so se že navadile/i in me včasih že kar avtomatsko vprašajo, če bom Balija tut😆 Ne bit tako nadležni in neučakani no, stres ubija bolj, kot cigaretni dim. Vzamite si to kot pavzo za razmislek, če ste slučajno še kaj pozabili, ali pa kot oddih pred nošenjem nabavljene robe. Res ne vem, zakaj se je treba tako razburjat…sive lase boste dobili ali pa vam bodo kar na lepem odpadli, po možnosti že v štacuni in potem bo spet gužva, ko bo ena namesto da bi bila na blagajni, z omelom in smetišnico morala lase počedit. Relax, inhale, exhale itd.✌

Prekajen meso dl cajt gvera;)
nova
Uredništvo priporoča

Kam pa kondome z okusom?
[/quote]

Hahahahhahaa – dobra 😉
Verjetno jih flusha kar v kanalizacijo….


Ti kaj druzga konzumiraš, ne tobak.


Detektor za sarkazem ti je crknil 🤦‍♂️
[/quote]

o ne, nikakor – v tem primeru pa sarkazem ni prioriteta !

saj do stresa pride zaradi kadilcev in tobaka, torej pravzaprav ubija tobak

Mončika rada vleče, predvidevam.


Ti kaj druzga konzumiraš, ne tobak.
[/quote]
Tudi. In? A te moti?

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Mončika rada vleče, predvidevam.
[/quote]

vsaka ga rada potegne, samo kakšna ne vsakemu…

Wrong! Za stres ste si krivi sami, ker se sekirate zaradi bedarij. Vladi dajte predlog, da kar v lekarne tobak uturijo zarad mene, glede na njihovo “pamet” je uspeh že skoraj zagotovljen🤣

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Tudi. In? A te moti?
[/quote]Ne moti me, se pa bere. Zadetež.

glavno da lahko v čakalnici ordinacije čakajo ure in ure, pred poštnimi in bančnimi okenci, na uradih, za šankom ipd. kamot čakajo, v štacunah pa bog ne daj bit minute v vrsti je že cel halo….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Wrong! Za stres ste si krivi sami, ker se sekirate zaradi bedarij. Vladi dajte predlog, da kar v lekarne tobak uturijo zarad mene, glede na njihovo “pamet” je uspeh že skoraj zagotovljen🤣
[/quote]

Wrong!
Če ne bi bilo kadilcev, bi imeli mirno življenje.

Ne moti me, se pa bere. Zadetež.
[/quote]

Fajn. Me veseli, da imaš sposobnost dojemanja. Kako uspešna je, pa si ravno s trenutnim izbranim imenom dokazal/a. Lepo se imej v svojem super duper svetu😉

Wrong!
Če ne bi bilo kadilcev, bi imeli mirno življenje.
[/quote]

Znotraj javnih prostorov in vozil nihče več ne kadi, ker ne smemo. Tako, da boš lažje našel svoj mir. Ven pa nikar, te bomo zastrupili🚬

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ne moti me, se pa bere. Zadetež.
[/quote]

Ja Sushi, nikar tako z občutljivi puncami, katero si tako odpikal, da še sedaj misli na tvojo posteljo v UKC? 😉

Ja Sushi, nikar tako z občutljivi puncami, katero si tako odpikal, da še sedaj misli na tvojo posteljo v UKC? 😉
[/quote]Tisto, ki ti bo dihala za vrat in z zanosom vdihovala hlape čokolade, ki vejejo od tebe.

Tisto, ki ti bo dihala za vrat in z zanosom vdihovala hlape čokolade, ki vejejo od tebe.
[/quote]

[img]https://media1.tenor.com/images/9f802c780860310a49b11436af723904/tenor.gif?itemid=9639837[/img]

uuuu, ktera tema!
ravno danes sem izbirala čike na blagajni v štacuni (mojih niso imeli).
heh, mi gospa-druga v vrsti za mano-predlagala ene.
sem kar tiste vzela in niso švoh ♥ mislim, da bom kar na te prešaltala.

pa nobene živčnosti ni bilo zaradi tega.
trgovka mi je na široko odprla tisto roleto nad njo-je tudi želela pomagat, ampak ne kadi in se ne spozna na čike ☻

No, glede boksov ne bo držalo, vsaj v trgovinah ne, povsod so nafilane vse znamke cigaret, kolikor pač so.
Pa ko jih zmanjka v boksu, blagajničarka vzame novo šteko izpod pulta – blagajne in jih proda oz. nafila v boks.

Mislim, da je resničen problem v tem, da pri izmeni na blagajni samo odnese škatlo z denarjem in prinese novo, medtem ko se ne preveri, koliko cigaret je v boksu.

Sicer pa taisti, ki bevskajo zaradi čikov, delajo gnečo na delikatesi s štirimi šnitami posebne in 6,5 g zimske salame.

to je sicer krivda trgovine, da ne izobrazi svojih zaposlenih, ampak izgovor, da se ne spozna, ker ne kadi, je res idiotski. kaj pa se imaš za spoznati, saj na škatli piše?

kot bi na bencinski prosil za pomoč glede olja, on pa bi rekel, da se ne spozna, ker se vozi s piciklom.

to je sicer krivda trgovine, da ne izobrazi svojih zaposlenih, ampak izgovor, da se ne spozna, ker ne kadi, je res idiotski. kaj pa se imaš za spoznati, saj na škatli piše?

kot bi na bencinski prosil za pomoč glede olja, on pa bi rekel, da se ne spozna, ker se vozi s piciklom.
[/quote]

ali pa v trgovini s cotami: “joj gospa, na modrce se pa ne spoznam, imam čisto male joškice”


pozanimaj se v familiji in med znanci koliko jih je odvisnih od prodaje čikov v trgovini. Brez prodaje čikov bodo imeli nižje plače. Od čikov imajo 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} provizije, kar je bolje kot od viskija, kjer je 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in se počasneje obrača denar.
aja – meni gredo pa na živce taki, ki pozabijo stehtati sadje, zelenjavo in pridejo na blagajno brez listka za robo

Ju knou d dril …

Gužve v trgovini.
Po kruh pejd v pekarno, po meso k mesarju, po sadje k šiptarju ……..

ti si isti, kot jaz. Najbolj me jezi, ko kupec pred mano na koncu reče pa še ene čike, ko ravno misliš, kako bo kupec pred tabo hitro opravil. in potem traja da se trgovka stegne v stelažo nad blagajno, in da najde ta prave.

New Report

Close