Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Sem reformiran bivši cigaretar in nič ne pogrešam klasičnega obreda na blagajni.

Če bi vejpali nebi zasmrajali sebe
Nebi delali gužve
Nebi drugim zasmrajali stanovanj

https://odpiralnicasi.com/spots/mercator-supermarket-cerklje-na-gorenjskem-slovenska-cesta-a419cfc0fa

Ja Sushi, nikar tako z občutljivi puncami, katero si tako odpikal, da še sedaj misli na tvojo posteljo v UKC? 😉
[/quote]

Men se bolj zdi, da gre za enega zafrustruranega desca, ki je non stop po bolnišnicah in še ni imel te sreče…zdej mu gre pa že en mesec tako v nos, da še vedno ne verjame😁 Lohk tut da se motim seveda…motiti se je človeško.

Toksikološka v KC, skozi glavni vhod se držiš leve, zaviješ prvo ulico desno do dvigal, katerih sicer glih nima smisla čakat in je bolje in predvsem bolj zdravo se sprehodit po ne preveč strmih stopnicah do tretjega štuka, kjer nato zaviješ skrajno desno in se držiš sredine, kjer čakajo lepa steklena vrata, kot za v mercator, torej s senzorjem gibanja, zato se ponavadi kar same odprejo, za njimi pa je hodnik, v katerem je nekaj sob za goste in posebne za osebje, ampak pomembno je, kje sem sam imel čast spati, to pa je bilo v meni namenjenem kotičku, seveda tistemu, za goste, kjer so me res lepo stregli, to pa je bilo na desni, prva vrata oziroma druga, prva so wc, torej skozi druga vrata vstopiš v približno 30m² veliko sobo, ki obsega 6 električno pomičnih luksuznih postelj, jaz sem bil pa izžreban za drugo, torej sredinsko posteljo, saj so bile na vsaki strani po tri in smo se lahko gledali in pogovarjali, kadar nismo spali, ali pa smo opazovali prelepo Ljubljansko pokrajino, s čudovitim razgledom tako proti vranam, kot golobom, Rožniku ali Grajskem hribu, ne vem točno, edino pripombo imam pa na to, da me kaditi niso pustili prvi dan, to mi pa ni bilo všeč in bi spremenil, če bi lahko, da se vrnem nazaj na temo, vsaj približno…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jaz nisem živc – ker se tudi dobro poseksam, da ni nobene nervoze ali stresa. In niti ne rabim nekotina, zato ne pušim cigaret. Očitno ne drži to tudi zate….. .P
[/quote]

Tudi jaz ne rabim nikotina. Se pa, za razliko od avtorice, ne živciram zaradi tistih, ki ga rabijo. Zato sprašujem, čemu tak živc. Kaj je zmanjkalo?

Kadim, cigaret pa ne kupujem nikdar več. Niti državni malhi ne prispevam.
Le zasmrajam.

pa vegani so jim za petami 🙂

Meni pa gredo bolj na živce ljudje, ki na bencinskih servisih kupujejo hrano in ostalo potrošno robo. Parkira pri pumpi, natoči gorivo in potem še pol ure izbira razne artikel po policah, seveda v tem času ne more nihče drugi točit goriva in nastane gužva, on/ona pa izbira al naj vzame bolj ali manj zapečen hlebček.

West modre.

Nimamo.
East modre morajo biti še. Grem pogledat na drugo blagajno.
Zmanjkal.

Kaj pa West plave dolge?

Tuki jih ni. Grem zad pogledat (op. skladišče)

Pride nazaj.
Ja mamo West plave, samo niso dolge, ampak kratke.

Pa gleda kupec gor v tisto odprto kastrolo s čiki gor nad blagajno.
A West Light plave dolge pa ni?

Pa se zadere blagajničarka tja čez drugo blagajno. Lili, dej poglej, a maš ti še kaj tistih lajt plavih?

Pa še Lili odpre tisto kastrolo nad glavo, pa gleda, pa gleda.

Ja nimam.

Nakar se kupec končno odloči.
Dejte mi tistele East plave dolge.

Za njim se je nabrala vrsta petih kupcev, ki bi osebka,
ki je prišel čike kupit, najraje zbrcala ven iz trgovine.

Vse to razburjanje je čisto brez zveze, ima pravico izbirat in kupit in tako bo toliko časa, dokler bodo prodajali cigarete v trgovinah. Enako je pri frizerju, prideš se postrišt, ene 10 minut računaš, pa je pred tabo na stolu oseba, ki ne ve kaj bi si vse še naredila na glavi, da bi bila kao “in” in lepa, pa si ob eno uro, LOL

dejstvo je, da kadilci niso ljudje

in jaz se veselim mraza, ko bodo kadilci zmrzovali zunaj na mrazu

Jožiiiii a maš marlboro zlate???? Francka a maš 2 po 5? In še in še!

Še kako te razumem, pa sama kadim 😉 Cigarete ponavadi kupim v trafikah in na benz pumpah ravno zato, da ne delam gužve na blagajni zaradi nesposobnih trgovcev, ki ne znajo delat zaloge. In tudi mene pogrejejo take scene, čeprav ni kriv človek, ki jih naroči, ampak zaposleni v trgovini, kar so nekateri že ugotovili v predhodnjih postih.

Še kako te razumem, pa sama kadim 😉 Cigarete ponavadi kupim v trafikah in na benz pumpah ravno zato, da ne delam gužve na blagajni zaradi nesposobnih trgovcev, ki ne znajo delat zaloge. In tudi mene pogrejejo take scene, čeprav ni kriv človek, ki jih naroči, ampak zaposleni v trgovini, kar so nekateri že ugotovili v predhodnjih postih.
[/quote]

če ne bi bilo vas kadilcev, bi bili svet lepši

Ha! Jaz, žival, lahko kadim v najemniškem stanovanju na toplem. Ma kaj na toplem, v vročini. Ko grem pa kam na pijačo, sem se pa že v teh letih navadil na dejstvo, da sem tudi mrazu na terasi in lahko v miru rauham in onesnažujem ozračje.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ha! Jaz, žival, lahko kadim v najemniškem stanovanju na toplem. Ma kaj na toplem, v vročini. Ko grem pa kam na pijačo, sem se pa že v teh letih navadil na dejstvo, da sem tudi mrazu na terasi in lahko v miru rauham in onesnažujem ozračje.
[/quote]

Pričakuj klic od Grete.

Še kako te razumem, pa sama kadim 😉 Cigarete ponavadi kupim v trafikah in na benz pumpah ravno zato, da ne delam gužve na blagajni zaradi nesposobnih trgovcev, ki ne znajo delat zaloge. In tudi mene pogrejejo take scene, čeprav ni kriv človek, ki jih naroči, ampak zaposleni v trgovini, kar so nekateri že ugotovili v predhodnjih postih.
[/quote]

Če se lahko kupi cigarete na blagajni, ne vidim razloga, zakaj jih ne bi. Trgovci morajo poskrbeti, da so tiste poličke vedno založene s cigareti (kot police s sladkorejm, moko, čokolado…). Samo trgovci so krivi, ne kadilci. Sem bivša kadilka in pomanjkljivo založene police so me motile takrat in me tudi sedaj. Ne se spravljat na kadilce ; konkretno pri tem nimajo nič.

Pričakuj klic od Grete.
[/quote]

Garbo ali kaka druga? 090-24/7🙃

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Prednosti:
1. ne delaš gužve na blagajni
2. prišparaš
3. ne smrdiš
4. ne zasmrajaš
5. boljše zdravje

bonus: lahko vejpaš notri in se smejiš kadilcem ki zmrzujejo na -5

Garbo ali kaka druga? 090-24/7🙃
[/quote]

Thunberg

Thunberg
[/quote]

Tunina s hriba? Mmm…sounds tasty😆

Prekajen meso dl cajt gvera;)

čikarji pozimi kadijo notri in ljudem čez zračnike pošilja čikarski dim. Kako naj bodo potem družine zdrave?

Tunina s hriba? Mmm…sounds tasty😆
[/quote]

Greta bo iz tebe naredila tunino.
Boj se.


[/quote]

Zadnjič operem oblačila in jih grem obesit na stojalo (pokrit balkon). Valda da moreš imeti odprto okno da se oblačila posušijo. V tem trenutku mi skozi odprto okno prismrdi izpuh sosede, ki ravno prikurila svoj čik.

Zagrabil me je svet bes in sem polglasno rekel spet puši, nato pa zaloputnil okno.
Če operem cunje, hočem da mi dišijo po sivki ne pa po čikih!

Zadnjič operem oblačila in jih grem obesit na stojalo (pokrit balkon). Valda da moreš imeti odprto okno da se oblačila posušijo. V tem trenutku mi skozi odprto okno prismrdi izpuh sosede, ki ravno prikurila svoj čik.

Zagrabil me je svet bes in sem polglasno rekel spet puši, nato pa zaloputnil okno.
Če operem cunje, hočem da mi dišijo po sivki ne pa po čikih!
[/quote]

V kakšnih blokih to vi živite!? Pri nas ne prinese od nobenega soseda nič. Ne vem tiočno, kateri vse v bloku kadijo. Spodnji in še eden niže kadita.
Že večkrat sem brala tukaj, kako vam dim od sosedov prihaja v stanovanje. Res mi ni jasno.

V kakšnih blokih to vi živite!? Pri nas ne prinese od nobenega soseda nič. Ne vem tiočno, kateri vse v bloku kadijo. Spodnji in še eden niže kadita.
Že večkrat sem brala tukaj, kako vam dim od sosedov prihaja v stanovanje. Res mi ni jasno.
[/quote]

bloki v Jaršah, Lahko se zapelješ in pogledaš. V bistvu to zgleda tako, da imata dve stanovanji balkona povsem skupaj, ločena z eno steno 10 cm.

[img]https://i.ibb.co/XXYqP4q/Ljubljana-Google-Zemljevidi-www-google-com.png
[/img]

New Report

Close