Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

če ne bi bilo vas kadilcev, bi bili svet lepši
[/quote]

Če ne bi ti težil, bi bil pa še lepši.

Zadnjič operem oblačila in jih grem obesit na stojalo (pokrit balkon). Valda da moreš imeti odprto okno da se oblačila posušijo. V tem trenutku mi skozi odprto okno prismrdi izpuh sosede, ki ravno prikurila svoj čik.

Zagrabil me je svet bes in sem polglasno rekel spet puši, nato pa zaloputnil okno.
Če operem cunje, hočem da mi dišijo po sivki ne pa po čikih!
[/quote]

Nabavi si sušilca ali pa se preseli v hišo.

Nabavi si sušilca ali pa se preseli v hišo.
[/quote]

Ja vem, sam ni placa za sušilca, keša za hišo pa tudi nimam. Sem obsojen na večen pekel sosedinih izpušnih plinov?
Res me razbesni, vse ostalo še toleriram, na balkonu tako ali tako nisem več nikoli ampak da ne morem imeti odprtega okna da posušim cunje je pa too much.

nova
Uredništvo priporoča


[/quote]

Pri nas spodnji in desni sosedi celo poletje in daleč v jesen pečejo na žaru na balkonu. Tooo je res nevzdržno. Mislim, da ne kadijo.

Pri nas spodnji in desni sosedi celo poletje in daleč v jesen pečejo na žaru na balkonu. Tooo je res nevzdržno. Mislim, da ne kadijo.
[/quote]

če se z žara kadi, potem kadijo

Pri nas spodnji in desni sosedi celo poletje in daleč v jesen pečejo na žaru na balkonu. Tooo je res nevzdržno. Mislim, da ne kadijo.
[/quote]

NE PRIMERJAJ kadilcev in prehranjevalcev… ni primerjave. Hrana je nujna, kajenje pač ne.
Se pa strinjam, da nekateri ne znajo kuhati in zasmrajajo okolico, a to je samo nadležno, škodljivo pa ni.

NE PRIMERJAJ kadilcev in prehranjevalcev… ni primerjave. Hrana je nujna, kajenje pač ne.
Se pa strinjam, da nekateri ne znajo kuhati in zasmrajajo okolico, a to je samo nadležno, škodljivo pa ni.
[/quote]

Beri še 1x.
Sosedje pečejo na žaru, očitno z ogljem in ne na električnih, sicer ne bi pekli na balkonih…., tudi tam se kadi.

NE PRIMERJAJ kadilcev in prehranjevalcev… ni primerjave. Hrana je nujna, kajenje pač ne.
Se pa strinjam, da nekateri ne znajo kuhati in zasmrajajo okolico, a to je samo nadležno, škodljivo pa ni.
[/quote]

do sedaj je bilo moje mnenje, da kuham dobro. celo zelo dobro. zdaj si me popolnoma užalostila, kajti ne znam kuhati tako, da se hrane ne bi vonjalo :/

Budaaalaaa nekulturna…….

Ah daj ne najedaj. Jaz pa čakam tebe v vrsti pri kruhu, da si boš izvolila izmisliti, kateri je s semeni, pa brez kvasa, brez glutena, z dodanimi antioksidanti itd. Halo? Pojdi v pekarno po kruh, kja delaš v trgovini vrsto! Potem te čakam v vrsti, da izbereš dovolj lep in velik zrezek, pa da te mesar uspe prepričat, da je sveže in je bila žival krmljena samo z naravno krmo,…. Kaj k*** delaš v trgovini gužvo? Pojdi v mesnico. Potem te čakam v vrsti za sir, kjer si spet izmišljuješ, kateri je dovolj ali premalo masten, kateri ima dovolj, premalo lukenj, ovčji, kozji, pasji…..bla bla bla…. Potem te čakam pri ribah, ko spet najedaš, ali so sveže, ali so očiščene, ali so iz tega ali onega morja….. Dej spelji se v ribarnico, kaj delaš v trgovini gužvo. Itd. In potem prideš na blagajno, kjer si vsa namrdnjena, ker nekdo kupije čike. Zanimivo, da potem jaz spet še na blagajni čakam tebe, ker si pozabila stehtat solato in moraš letet nazaj do tehtnice. Trapa. Pejd na tržnico, da ne boš v trgovini gužve delala.

…. sem nekadilka, btw.
[/quote]

Bravo!!!

V Italiji lahko samo ena prodjalana/lokal prodaja čike v radiju xy kilometrov in je zadeva rešena. Se smrdljivci zbirajo samo tam, za vse ostale normalne pa je vse ostalo. Pričakujem, da bo to naslednji korak v Slovenski protikadilski zakonodaji.

Čeprav bi bilo najpreprosteje, da se škatla čikov dvigne na 10 €, tako kot v ZDA in bi bila zadeva potem več ali manj rešena. Kadijo več ali manj revni in ti si tega nebi mogli več privoščit.

Spoštovani,

da bi skrajšali čas čakanja smo na nekaterih bencinskih servisih ločili blagajne za hitri nakup in pa blagajne za plačilo loterije, položnic in vstopnic. Blagajne so posebej označene. Eno takšnih prodajnih mest je na primer na Celovški cesti v Ljubljani, opisano rešitev pa uvajamo tam, kjer nam število blagajn in velikost prodajnega mesta to omogoča.

Poleg tega pa imate na voljo mobilno aplikacijo Na poti, s katero lahko mimo blagajne plačate gorivo, avtopralnico, Kavo na poti ali Fresh in izdelke. Več o mobilni aplikaciji Na poti si lahko preberete tukaj.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Andreja Lukež
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana

Spoštovani,

da bi skrajšali čas čakanja smo na nekaterih bencinskih servisih ločili blagajne za hitri nakup in pa blagajne za plačilo loterije, položnic in vstopnic. Blagajne so posebej označene. Eno takšnih prodajnih mest je na primer na Celovški cesti v Ljubljani, opisano rešitev pa uvajamo tam, kjer nam število blagajn in velikost prodajnega mesta to omogoča.

Poleg tega pa imate na voljo mobilno aplikacijo Na poti, s katero lahko mimo blagajne plačate gorivo, avtopralnico, Kavo na poti ali Fresh in izdelke. Več o mobilni aplikaciji Na poti si lahko preberete tukaj.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu.

Andreja Lukež
Trženje
Petrol d.d., Ljubljana

A nimajo eni Petroli tudi zunaj avtomate za plačati s kartico? Pa ti sploh ne bo treba noter hodit. Sicer pa ene bi kaj motilo tudi če vi jim bencin na dom pripeljali, ne moreš ugodit vsem, se mi zdi da več je izbire še bolj so nestrpni…

New Report

Close