Najdi forum

KAJ

si želite za vse te praznike, ki prihajajo ???

send $

Mmmm…. nekaj trdega….
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
debelega…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
nekaj, kar me tako segreje…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ja, kak kubik bukovih drv :))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

PREDVSEM MIR…. NA VSEH PODROČJIH……. RAZEN TAM……. HEHE, SE VE KJE…….

ja kaj ste pa mislili ???

pohotnezi !!!

Zenska rabi drva !!!

AJDE V GOZD IN SEKAT !!!

send $

😉 :))))))) Jaz bom pa čaj skuhala :))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kjeeeeeeeeeee

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti rajš napišem,česa si ne želim..bo manj za pisat!
😉

saj bi napisal…

sam nisem

ce bojo drva pol je sele lahk caj!

send $

drugic

cakaj na priloznost 😉

send $

Skafander!

A greš tauhat?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

miši, ziher je ziher, že doooosti let napovedujejo vesoljni potop…..

In je bolje, da si v pripravljenosti, ni tako?! 😉

:))))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hmmm… Ne vem, če te skafander reši… Kako je že s tistimi štirimi jezdeci apokalipse? Kaj pa če po vesoljnem potopu še ti pridejo… pol ti pa skafander nič ne bo pomagal… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

taaaaaaaaaaaaaaam taaaaaaaaaaaaaaam

Jehuc!
😉

:)))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a zdaj boš pa še svojo rit ven vlekel?? Kar priznaj, da si mi vsako soboto klofal po vratih, da sem se te končno usmilila in si dobil plačano, ker si eno “vernico” pridobil?!

Hehehehe……… ja, dragi bratje in sestre, SP je tud’ JEHUC!

naj bo tako kot je..naj traja in traja..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…………..se pa res ne da kar tko pozabit!Ko se medo na ptiča spravi….;-)))

New Report

Close