Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj???!!! A testiranje učiteljic za prvo triado bo obvezno???!!! Po katerem zakonu?

Kaj???!!! A testiranje učiteljic za prvo triado bo obvezno???!!! Po katerem zakonu?

Tako je!
Vsakega, ki bi zavrnil covid test, brcniti na cesto, in problem rešen. Fuhrer določa pravila, točno tako.

[img]https://sundayadelajablog.com/wp-content/uploads/2015/11/Adolf-Hitler.jpg[/img]

Šole so danes prejele okrožnico, v kateri piše, da bo za vse zaposlene v VIZ (strokovni delavci 1. triade, administrativni, vodstveni in tehnični kader) v ponedeljek, 25. 1. 2021 potekalo testiranje na okužbo SARS-COV. Vse zaposlene prosimo, da se hitrega testiranja udeležite. Hitro testiranje priporočamo vsem delavcem v šolah. Testiranje po zakonu ni obvezno.

Črne koze so imele smrtnost 30 do 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Če pustimo teorije zarote ob strani – je testiranje znak skrbi za druge, za tiste s katerimi delaš – in pri učiteljih so to otroci.
Jaz raje vidim, da z otrokom dela nekdo, ki mu je mar tudi za tuje zdravje, kot nekdo ki je pomemben predvsem sam sebi.
S tega stališča je testiranje čisto OK in primerna zadeva.

Kakšen je pa ugovor – oz. zakaj se učitelj ne bi testiral? Strah pred v nos vstavljenim čipom?


In potem si naj delodajalec sam dela.
Res pravi bolnik.

Šole so danes prejele okrožnico, v kateri piše, da bo za vse zaposlene v VIZ (strokovni delavci 1. triade, administrativni, vodstveni in tehnični kader) v ponedeljek, 25. 1. 2021 potekalo testiranje na okužbo SARS-COV. Vse zaposlene prosimo, da se hitrega testiranja udeležite. Hitro testiranje priporočamo vsem delavcem v šolah. Testiranje po zakonu ni obvezno.

[/quote]

Ministrica je danes na tiskovni konferenci izjavila, da je cepljenje OBVEZNO za vse učitelje.


Kakšna neumnost.
Testiranje je znak, da podpiraš mafijska posla in laži.
To pomeni, skrb za propad družbe.

Ministrica je danes na tiskovni konferenci izjavila, da je cepljenje OBVEZNO za vse učitelje.
[/quote]

Ona lahko odloča samo o svojem telesu. Ko začne odločati o tujem telesu pa je to alarm, da se ji je sfuzlalo. Vsak se ima pravico braniti pred takimi “hudiči” do smrti. Boš ti zapustil svet ali pa jaz.


predvsem zato, ker ne gre za enkratno in ker ne verjamem,da je neškodljivo konstantno ranjenje nosne sluznice s tisto krtačo. Konstantno početje tega lahko po mojem pusti tudi posledice… in prav to konstantno početje je poroblem…

praskaj se ti zdajle po enem mestu na koži – ti ne bo nič… če boš pa to konstantno počela, pa nastane rana in bog ne daj na daljši rok še kaj hujšega… meni to početje ni normalno.
ne govorim o enkratnem testiranju – če bi bilo enkratno v tem ne bi videla težave – tako pa vidim v tem težavo zaradi tega ponavljajočega početja… in to ne velja samo za učiteljice, velja za vse…
stroki pa ne zaupam,da bo iskreno precenila vse široke posledice vseh teh ukrepov in početij – ker je očitno zatajila tudi pri obsedeni rabi razkužil… tudi tu je znano,da znajo narediti pri vsesplošni uporabi več škode kot koriti – to je ponavljala in opozarjala prav stroka – a se je na to s pojavom korone popolnoma spozabila. Prav ignorira vse nevarnosti tega početja v imenu korone, in posledice se bodo pokazale na dolgi rok…

Delodajalec določa pravila, lahko se jih spoštuje ali se pa da odpoved, v primeru kršenja pravil delodajalca pa lahko pride do krivdne odpovedi.

Nošnja maske na delovnem mestu, testiranje…nespoštovanje tega se šteje kot hujša delovna kršitev in v kolikor do nje pride, si odpuščen, vsaj pri nas je tako, pa sem v zasebnem sektorju, v gospodarstvu.

Zakaj bi pa ze učiteljice, ki delajo z mojimi otroci morala veljati neka ekstra pravila?

V kolikor bi kršila zakone in bi okužila mojega otroka, bi jo iztožil do zadnjega evra.

Vsako delovno mesto ima določeno odgovornost, kjer se dela z drugimi ljudmi, je ta odgovornost še toliko večja.
[/quote]

Se pravi, ko mene okuži tvoj otrok te lahko iztožim do zadnjega evra?
Ker točno vemo, da vsi otroci ne upoštevajo navodil povezanih s covidom (pa saj jih razumem, ampak to ne spremeni dejstva.)

Ja, ampak v okrožnici, ki je prišla z ministrstva na šole pa piše, da se testiranje priporoča, nikjer ne piše, da je obvezno. Še sama ne ve, kaj so sklenili. Mogoče ni bila prisotna???
Ministrica je danes na tiskovni konferenci izjavila, da je cepljenje OBVEZNO za vse učitelje.
[/quote]

Črne koze so imele smrtnost 30 do 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
[/quote]

bo že res, če ti tako praviš.
ob zadnji epidemiji v jugoslaviji jih je od 22.000.000 ljudi umrlo natančno petintrideset…


Da delam na šoli, kjer se ni problem cepit ampak vsakotedensko testiranje je pa že organizacijsko velik zalogaj. Tako da, če mene kdo vpraša, se TAKOJ cepim , testiranje pa…brez veze, nobenega posebnega haska… predstavljaj si, v ponedeljek se testiraš, v torek okužiš, to ugotoviš 2-3 dni pred ponovnim testiranjem… začaran krog… ob tem, da je za učitelje vsak ponedeljek testni ob obvezni maski, na drugi strani pa otroci brez mask in ukrepov, ki ti lahko vsak dan kdo kaj prinese.

Ministrica je danes na tiskovni konferenci izjavila, da je cepljenje OBVEZNO za vse učitelje.
[/quote]

Ona je res tako izjavila, vendar v okrožnici piše kot je zgoraj napisano.


Da delam na šoli, kjer se ni problem cepit ampak vsakotedensko testiranje je pa že organizacijsko velik zalogaj. Tako da, če mene kdo vpraša, se TAKOJ cepim , testiranje pa…brez veze, nobenega posebnega haska… predstavljaj si, v ponedeljek se testiraš, v torek okužiš, to ugotoviš 2-3 dni pred ponovnim testiranjem… začaran krog… ob tem, da je za učitelje vsak ponedeljek testni ob obvezni maski, na drugi strani pa otroci brez mask in ukrepov, ki ti lahko vsak dan kdo kaj prinese.
[/quote]

Točno takoo

Ona lahko odloča samo o svojem telesu. Ko začne odločati o tujem telesu pa je to alarm, da se ji je sfuzlalo. Vsak se ima pravico braniti pred takimi “hudiči” do smrti. Boš ti zapustil svet ali pa jaz.
[/quote]

A nisi bil ti včasih v službi? Si bil zaradi tega na zdravniškem pregledu? Si moral dat kri in vodo? Obvezno?

Ministrica je danes na tiskovni konferenci izjavila, da je cepljenje OBVEZNO za vse učitelje.
[/quote]

Ti pa kot prvo loči med cepljenjem in testiranjem… ker res dvomim,da je min. izjavila,da je cepljenje obvezno… če pa je za testiranje to izrekla, ne vem, ker je nisem slišala, če piše pa v okrožnici drugače pa se upošteva tisto kar je pisno napisano… ker ti vladni bebci so že marsikaj izjavili, ker sami nimajo pojma… recimo tudi to da se učenci razredne stopnje šolajo v šoli, predmetne pa od doma – to so pojasnili tako,da so dodali,da so doma otroci od 5-9 razreda… kar je skregano z vso logiko… tak da njihovim izjavam ne gre ravno zaupat… upošteva se tisto kar piše na uradnem dokumentu. in če piše,da testiranje ni obvezno, potem ni…

A nisi bil ti včasih v službi? Si bil zaradi tega na zdravniškem pregledu? Si moral dat kri in vodo? Obvezno?
[/quote]

Zase se brigaj. Če nisi človek na mestu in pripravljen pomagati ti tudi spraševati ni potrebno kar se te ne tiče. Moje telo moja kri. Tvoje telo tvoja kri.

Ona je res tako izjavila, vendar v okrožnici piše kot je zgoraj napisano.
[/quote]

Ona je res tako izjavila, vendar v okrožnici piše kot je zgoraj napisano.
[/quote]
Še enkrat.
V okrožnici je zapisano kot priporočeno. Vendar je ob tem prišlo navodilo iz MIZŠ, da se morajo učitelji zavedat odgovornosti, ki jo imajo, če prenašajo bolezen. In to je že kazenska odgovornost, če pride do okužbe…naprej pa ne bi…


Še enkrat.
V okrožnici je zapisano kot priporočeno. Vendar je ob tem prišlo navodilo iz MIZŠ, da se morajo učitelji zavedat odgovornosti, ki jo imajo, če prenašajo bolezen. In to je že kazenska odgovornost, če pride do okužbe…naprej pa ne bi…
[/quote]

Kako pa bodo to dokazovali? Kdo tu koga dela bedaka? Ljudje so bili že prej bolani npr. so imeli virus hiv ali aids in prepovedano je bilo, da se to pove delodajalcu pa tudi da delodajalec zaradi bolezni tega človeka drugače obravnava ali celo odpušča. Primer v Sloveniji in to javno je bil, ko je človek tožbo dobil, ker je odpustil delavca zaradi omenjene bolezni, ki jo je imel. Če sem popolnoma odkrit se ne spomnem samo tega ali je imel aids ali pa virus hiv.

Se opravičujem.
Testiranje obvezno po ministričinih besedah.

Popravek zgoraj:
Delodajalec je tožbo izgubil, delavec pa tožbo dobil.


Še enkrat.
V okrožnici je zapisano kot priporočeno. Vendar je ob tem prišlo navodilo iz MIZŠ, da se morajo učitelji zavedat odgovornosti, ki jo imajo, če prenašajo bolezen. In to je že kazenska odgovornost, če pride do okužbe…naprej pa ne bi…
[/quote]

kdo koga okuži lepo prosim… jaz sumim da sem to stvar imela lani januarja, živim sama, edino kar sem urejala neke stvari po pošti, fotokopirnici, in se peljala z busom – par dni preden se je začelo… pojma nimam kje bi se okužila… kaj naj zdaj koga lovim in tožim zato… vi ste že čist prtegnjeni…
ne rečem da nekdo namenoma kašlja vate in pljuva ali da ve,da je bolan in še vseeno namenoma hodi okoli – to je druga stvar, da bi pa ti tožila učiteljico ki bo z masko v razredu poučevala otroke, ste pa zblojeni res… da je kaznivo zboleti… to ni več normalno… kaj pa če bo zbolela kljub testom, koga lahko pa potem ona toži in če kljub testom ko zboli okuži nevedoč še koga, koga bodo pa potem ti okuženi tožili… ???
zbledlo se vam je… ne bi rekla,da govorimo o bolezni z hudo visoko smrtnostjo ala ebola…
da pa za tole takšne delate pa ni normalno…
sem za odgovorno obnašanje samo tako histerijo nesmiselno kor se jo gre oblast – to ni normalno

In kje je kazenska odgovornost za tiste, ki so zastrupili pitno vodo, zrak, zemljo…. In povzročili epidemijo rakavih bolezni, avtoimunskih bolezni….???

kdo koga okuži lepo prosim… jaz sumim da sem to stvar imela lani januarja, živim sama, edino kar sem urejala neke stvari po pošti, fotokopirnici, in se peljala z busom – par dni preden se je začelo… pojma nimam kje bi se okužila… kaj naj zdaj koga lovim in tožim zato… vi ste že čist prtegnjeni…
ne rečem da nekdo namenoma kašlja vate in pljuva ali da ve,da je bolan in še vseeno namenoma hodi okoli – to je druga stvar, da bi pa ti tožila učiteljico ki bo z masko v razredu poučevala otroke, ste pa zblojeni res… da je kaznivo zboleti… to ni več normalno… kaj pa če bo zbolela kljub testom, koga lahko pa potem ona toži in če kljub testom ko zboli okuži nevedoč še koga, koga bodo pa potem ti okuženi tožili… ???
zbledlo se vam je… ne bi rekla,da govorimo o bolezni z hudo visoko smrtnostjo ala ebola…
da pa za tole takšne delate pa ni normalno…
sem za odgovorno obnašanje samo tako histerijo nesmiselno kor se jo gre oblast – to ni normalno
[/quote]
Najprej se umiri…
Potem ti pa prišepnem, da so kriminalisti že obiskali eno šolo in podali kazensko ovadbo zoper učitelja, ki je prenašal covid.
Bodi dovolj.

New Report

Close