Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj bi jamral…

Kaj bi jamral…

Ku kuc..jutrčka putrčka…jaz sem tukaj vi pa tam…*******

Yessssssssss novi dan…nov ponedeljek jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

P.s. Itak vseeno zame al je ponedeljek al torek al petek..istro “sranje” samo drugo pakovanje…

Kakorkoli po ponedeljku naj se teden pozna..zato glejte da bo nasmejan,sproščen in ne preveč delaven….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? pa se je zdej zgodilo…jest sem pisala pod Janija na maričkino temo!! Vraga kdo me je floknil na novo temo? HMMM Višja sila bo to!!! Sorči gmajnarčki…to pa ni blo načrovano..bemti!Ta ponedeljek hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, muca, hitro priznaj kaj si spila ta vikend!!! Če pomislimo, da je imela tvoja pikica rojstni dan, starši se pa tudi znate zabavat po svoje… hja, no potem je veliko možnosti… hk, hk, hk, hehehehe

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

he Lili a ti mene še ne poznaš…MUca pa alkohol sta dva različna pojma..Njet jaz ne pijem nič!! Ampak res nič….tako!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, vidim, berem, slišim, hehehe…

btw, LŠVČM

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

haha kwa pa je to zaena arabščina..jest ne kapiram nč…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, RTFM!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nč ni..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Potem pa nič. Pri meni pa zdaj je, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili ti mene mal na suh zezaš
čak se..
ej…ja sve pamtim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe… crkuje mi mejl, net mi nekaj šteka, v glavnem NORI PONEDELJEK.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close