Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Kaj bi jaz svetovala JJ-ju?

Kaj bi jaz svetovala JJ-ju?

Je pa res, da če bi vlada tole PRovsko drgač zapelala, pa ti salonski levičarji ne bi vpili. Recimo takole:

scena

Mirkotu rečejo naj v kamero pove, da bi radi nekam šli. Mirko reče: Mi bi radi šli nekam drugam iz Ambrusa. (tle smo dost piz… nardil)

Pol bi Mate reku: Ja, mamo en dom u Postojni, ampak ni za forever.

In to bi blo to.

Tko da PR, PR, PR, …

Tele turbolevake bi blo za začetek treba odlimat od državnega proračuna, pa bi jim hitr pošla sapa.

Hm… al je pa glih v tem problem in so zato tolk glasni…

Upam, da nisi spregledal tistega “na lastno pest”…

Ker v Postojno jih niso selili Ambrušani na lastno pest, tko da ne vem, kakšno manipulacijo maš za bregom s temle citatom…

Saj ne vem, kaj točno želiš povedati …

Ambrušani so Strojanove na lastno pest pregnali iz Ambrusa. Postojna je le posledica.

Če so jih Ambrušani pregnali na lastno pest, so jih 12 let prepozno.
Če so bili podivjani, so bili premalo, saj jih je vPostojni še vedno 25 .

Glih to, da to kar ti trdiš ni res.
Iz Ambrusa so šli prostovoljno.

Lahko bi kvečjemu debatirala zakaj so zbežal iz svoje bajte v gozd…

Itak, ja, Mujo, ti bi tudi šel “prostovoljno”, če bi ti 200 sokrajanov grozilo.

Torej se ministra Zver in Mate po tvojem mnenju lažeta, saj sta rekla, da je šlo za IZGON Strojanovih.

A ti ne bi?

Sej point je v tem a ne? A jih je država na silo preselila al ne…

Kar se pa groženj tiče pa… prosm tkole:

Povej točno, kdo (z imenom in priimkom) je grozil s čim, kdaj in na kakšen način. Menda ne mormo kar tkole počez obsojat celotne lokalne skupnosti oz. vseh prebivalcev Ambrusa, če se med njimi slučajno najde kakšen nestrpnež…

Mujo, z imenom in priimkom bi jih morala policija identificirati, to ni ne moja naloga ne moja pravica. Ampak po televiziji smo lahko gledali podivjano množico – ali pa trdiš, da je bil to konstrukt?

Zakaj obračaš?

Baje v tvojem citatu piše, da “takšen izgon ni sprejemljiv”. S tem se po mojem več al manj vsi strinjamo. Nikjer pa nisem zasledil, da bi do izgona tud za res prišlo. Ker, kolkr vem, se je vmešala policija.

Česa bi rad obtožil vaščane? Tistega, kar bi se morda lahko zgodilo? Pa se ni.

Ja. Tvoj konstrukt.
Jest sm videl cel kup ljudi. Od teh se jih je par drlo.

Pa menda ne boš zarad parih posameznikov, ki so mogoče mal preveč popili (sej veš, Dolenjci majo pač take navade in običaje in se jih zarad tega ne sme obsojat) cele vasi zmerjala s podivjanci? Ker temu pa res ne morem rečt drugače kot nestrpnost in sovražni govor…

New Report

Close