Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kaj bi ve, če???

kaj bi ve, če???

Moj ni noben fizični delavec, uporablja kvaliteten deodorant, pa kljub temu ga zavoham še isti dan. Če se ne bi tuširal 4 dni, je isto, kot , če se ne dan, ali dva. Kaj pa noge, pa tazadnja, tiste, ki ste zagovornice netuširanja?
Jaz nisem noben obseden sanitarec, ampak ni šans, da seksam, če ni stuširan, ne ravno tisto sekundo, ampak več, kot nekaj ur ni govora. Pa mi drugače naravno zelo diši,
travnik, direktno mu povej, da so to osnove higiene, če se ne stušira, naj si unije samo določene predele. Samo, če mene vprašaš, si prej stuširan.
Presneti packi.

Moj je bil čist enak. Se mu povedala da me moti, nisva seksala, spala sem v drugi sobi, nisem mu več prala perila,…. Pa nič Še najbolj je pomagalo (hvala bogu nisem mela službe in sem bla skoz doma še v štacuno nisem šla) zjutraj sem se nardila kup opravkov delala ko žvina da sem bla čist prešvicana in to ene par dni. Nič tuširanja nič umivanja posode, nič rezanja nohtov potempa pa sem se po skoraj desetih dneh cela popackana , neumita zanemarjena nenapovedana povabila na kavico mednjegove prijatelje, sodelavce, sosede in ploh čimveč folka. Mu je blo čist nerodno ker je drugače ful ponosen name.

Se pa sedaj tušira. Včasih skupaj z mano. Pa ful lepo dišiva

Skenslaj ga.

A se potem tudi ti ne tuširaš? Grozno štiri dni , mi je kar slabo. Pa se ne rabi prešvicat , ampak srat verjetno hodi (a si rit opere ali si jo obriše ) , pa mednožje ko gre na vodo , smrdi ,…. pa noge , verjetno se kaj zavoha .

Ma sploh ne bom debatirala , to je packarija.

Je pa res , da ima vsak svoje , pa če tebi tako odgovarja prav, travniku pa ne in zato komentiramo.

Probam mu dopovedat, da je z vonjem tako, da se vsak svojega vonja ne zaveda prav dobro (npr. ko se naparfumamo, čez čas se več ne vohamo) in da mu zato raje ti poveš, da smrdi, kot da mu to pove kak znanec. Če lahko zdržiš tako dolgo, se štiri dni ne umivaj in mu potem dvigni roko in naj ti povoha podpazduho in mu povej, da se štriri dni nisi tuširala in da je zdaj to rezultat. Hmm, težko bo, če se to ne obnese, naj mu to povejo otroci ali pa nekdo.

Joj, ženske, če vam ne smrdijo, pa pomislite na druge – npr. na sodelavce, ki jih moramo vohati. Se zgodi, da za kakim takim smrdljivcem cela pisarna ali pa dvigalo smrdi. Prav nič erotično, verjemite!

New Report

Close