Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj bi vi naredili v tem primeru – privlačnost

Kaj bi vi naredili v tem primeru – privlačnost

A ves kaj baba a si malo ljubosumna?!
Sama sem natakarica,pa se ne pomeni,da ce koga veckrat pogledam se nasmehnem,da se spogledujem!!!Stvar je v vljudnosti in nasmehu in ce si dobrega srca,se dobro z dobrim vrne!!!

Povedal sem mojo moto. Ti vidiš kaj več? 🙂
[/quote]

Ne, vredu je :).

A ves kaj baba a si malo ljubosumna?!
Sama sem natakarica,pa se ne pomeni,da ce koga veckrat pogledam se nasmehnem,da se spogledujem!!!Stvar je v vljudnosti in nasmehu in ce si dobrega srca,se dobro z dobrim vrne!!!
[/quote]

Ja ti lepo pogledaš , moža že ščemi pri modih.Žena že ljubosumna…

A je potrebno tole.
Ni ker ste ene tako ljubosumne da takoj vidite grožnjo v vsaki.

Svet gre res v tri krasne, ženske divjajo že ob branju hipotetične situacije. Nikogar si ne moreš lastiti, ni naravno…

A ves kaj baba a si malo ljubosumna?!
Sama sem natakarica,pa se ne pomeni,da ce koga veckrat pogledam se nasmehnem,da se spogledujem!!!Stvar je v vljudnosti in nasmehu in ce si dobrega srca,se dobro z dobrim vrne!!!
[/quote]

Kolikokrat moški narobe razumejo takšno prijaznost. Koliko pa si stara, da tega ne veš?

Takoj mu daj konec!

Nihče si nikogar ne lasti. Odnos ni prisila in vsakdo gre lahko iz odnosa, ko želi iti. Tudi ta moški. Drugo pa je, da skriva svojo naravo – npr. da je takšne sorte človek, ki bi varal, ki v bistvu ne dojema njunega odnosa tako resno kot ona (skupaj sta dve leti).

Situacija v tem primeru pa je takšna. Ženska ga ljubi, vendar nekoliko dvomi, da jo ima ta moški tako rad kot ona njega. Že nekaj časa nazaj ji je prijatelj dal vedeti, da mu je zelo všeč in da bi šel rad ven z njo. Njegovo povabilo bi z veseljem sprejela, če bi vedela, da njen partner ni pošten in zanesljiv. Na koncu pa lahko ostane brez obeh.

Tega zadnjega zapisa sploh ne štekam. Torej ženska je vezana, pa bi presedlala na drugega konja al kako?

Drugače pa, tip je en navaden nepotešen trapec, ki si vljudnostno prijaznost natakarice razlaga kot naklonjenost in je že ves napaljen. Taki težijo vsaki drugi, da ima le dve roki in nos sredi obraza. Ampak če ženska išče zamenjavo, je itak iste baže trapa, tako da sta za skupaj.

Očitno spogledovanje?

Meni to pomeni nespoštovanje mene. In kaj bi? Vljudno se zahvalim za družbo in odidem domov. Doma pa verjetno začnem razmišljati o pakiranju.

Tista stvar, ki zmoti “harmonijo” vajine veze, je točno tista meja, ki sta jo dejansko uspela doseči.

Povedano točneje: boljša, ko je povezanost med partnerjema, manj stvari jo ogroža.

Ne zato, ker ni meja.. temveč so te jasne, za vsak dan sproti.

Flirtanje je širok pojem, kjer to enemu pomeni eno, drugemu drugo. So tudi primeri, ko te tretja oseba obtoži flirtanja, pa se potem s partnerjem samo režiš..
Ljudje zelo različno dojemajo predvsem humor, sarkazem.. in če zateženo veganko vprašaš: “Ali sme pogoltniti?” To ni flirtanje, temveč draženje njenih načelnih omejitev ter v nadaljnem pogovoru poznavanju stvari (npr.: veliko enih stvari civilizacije ne zmore enakovredno kvalitetno pridobiti, kot preko živinoreje).

Razmerje, ki ga ogrozi ena kelnerica – kelnar.. je goloboko nestabilno.

Nestabilno zato, ker v dobrem partnerstvu so meje znane.. kjer torej partner drugega ne prizadene s svojim vedenjem in se vede znotraj spoštljivih meja. Če je partnerjema spogledovanje OK, nič ne moti.
Če spogledovanje ni OK, potem tega noben od partnerjev ne počne, tudi ko je sam.

[img]https://i.pinimg.com/736x/55/cd/24/55cd24e888eea278d97d0c76fb64ee89–quotes-about-strength-quotes-about-life.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Res je in se strinjam do zadnje črke.

Tista stvar, ki zmoti “harmonijo” vajine veze, je točno tista meja, ki sta jo dejansko uspela doseči.

Povedano točneje: boljša, ko je povezanost med partnerjema, manj stvari jo ogroža.

Ne zato, ker ni meja.. temveč so te jasne, za vsak dan sproti.

Flirtanje je širok pojem, kjer to enemu pomeni eno, drugemu drugo. So tudi primeri, ko te tretja oseba obtoži flirtanja, pa se potem s partnerjem samo režiš..
Ljudje zelo različno dojemajo predvsem humor, sarkazem.. in če zateženo veganko vprašaš: “Ali sme pogoltniti?” To ni flirtanje, temveč draženje njenih načelnih omejitev ter v nadaljnem pogovoru poznavanju stvari (npr.: veliko enih stvari civilizacije ne zmore enakovredno kvalitetno pridobiti, kot preko živinoreje).

Razmerje, ki ga ogrozi ena kelnerica – kelnar.. je goloboko nestabilno.

Nestabilno zato, ker v dobrem partnerstvu so meje znane.. kjer torej partner drugega ne prizadene s svojim vedenjem in se vede znotraj spoštljivih meja. Če je partnerjema spogledovanje OK, nič ne moti.
Če spogledovanje ni OK, potem tega noben od partnerjev ne počne, tudi ko je sam.

[img]https://i.pinimg.com/736x/55/cd/24/55cd24e888eea278d97d0c76fb64ee89–quotes-about-strength-quotes-about-life.jpg[/img]
[/quote]

Kolikokrat moški narobe razumejo takšno prijaznost. Koliko pa si stara, da tega ne veš?
[/quote]
Ves kaj dovolj stara,da to dobro vem!
Pretiravas drugace!A mislis,da so vsi moski taki izmecki,da takoj mislijo s spodnjo glavo.Ne pretiravaj in se zberi!Srecno

Sem moski pa rad pogledam druge punce. Zakaj pa ne saj imamo oci da gledamo z njimi.

Tista stvar, ki zmoti “harmonijo” vajine veze, je točno tista meja, ki sta jo dejansko uspela doseči.

Povedano točneje: boljša, ko je povezanost med partnerjema, manj stvari jo ogroža.

Ne zato, ker ni meja.. temveč so te jasne, za vsak dan sproti.

Flirtanje je širok pojem, kjer to enemu pomeni eno, drugemu drugo. So tudi primeri, ko te tretja oseba obtoži flirtanja, pa se potem s partnerjem samo režiš..
Ljudje zelo različno dojemajo predvsem humor, sarkazem.. in če zateženo veganko vprašaš: “Ali sme pogoltniti?” To ni flirtanje, temveč draženje njenih načelnih omejitev ter v nadaljnem pogovoru poznavanju stvari (npr.: veliko enih stvari civilizacije ne zmore enakovredno kvalitetno pridobiti, kot preko živinoreje).

Razmerje, ki ga ogrozi ena kelnerica – kelnar.. je goloboko nestabilno.

Nestabilno zato, ker v dobrem partnerstvu so meje znane.. kjer torej partner drugega ne prizadene s svojim vedenjem in se vede znotraj spoštljivih meja. Če je partnerjema spogledovanje OK, nič ne moti.
Če spogledovanje ni OK, potem tega noben od partnerjev ne počne, tudi ko je sam.

[img]https://i.pinimg.com/736x/55/cd/24/55cd24e888eea278d97d0c76fb64ee89–quotes-about-strength-quotes-about-life.jpg[/img]
[/quote]

Popravljam; Prej sem napisal – Res je in se strinjam do zadnje črke.

Tolk do kurca pa tudi nisem, da bi se zaradi tega sekiral in zganjal ljubosumje. Naj si le ogleda druge in se (ponovno) prepriča, da se je pravilno odločila… da je izbrala mene. :-)))

Itak pa ni zvezana niti zavezana, pa lohk gre če tko hoče. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Situacija v tem primeru pa je takšna. Ženska ga ljubi, vendar nekoliko dvomi, da jo ima ta moški tako rad kot ona njega. Že nekaj časa nazaj ji je prijatelj dal vedeti, da mu je zelo všeč in da bi šel rad ven z njo. Njegovo povabilo bi z veseljem sprejela, če bi vedela, da njen partner ni pošten in zanesljiv. Na koncu pa lahko ostane brez obeh.
[/quote]
Hm.. tudi ona ni ravno poštena, če na tiho že računa na tega prijatelja.. se ti ne zdi? O neki ljubezni se ravno ne bi dalo govoriti.. če ne bo pri prvem bo pa pri drugem ali kako.. hm..O ljubav pa taka hehe..
Lahko pa da ravno iz tega stališča ta ženska išče razlog, da bi opravičila samo sebe in željo po tem prijatelju. Ker če ljubiš, si po koncu veze vzameš čas da preboliš, ne pa že kar ljubiš drugega..

Tolk do kurca pa tudi nisem, da bi se zaradi tega sekiral in zganjal ljubosumje. Naj si le ogleda druge in se (ponovno) prepriča, da se je pravilno odločila… da je izbrala mene. :-)))

Itak pa ni zvezana niti zavezana, pa lohk gre če tko hoče. :-))
[/quote]

S tem se strinjam tudi jaz – a to tudi ni flirt oz. spogledovanje. Flirt je že krepko naprej od ogledovanja.

Nihče si nikogar ne lasti. Odnos ni prisila in vsakdo gre lahko iz odnosa, ko želi iti. Tudi ta moški. Drugo pa je, da skriva svojo naravo – npr. da je takšne sorte človek, ki bi varal, ki v bistvu ne dojema njunega odnosa tako resno kot ona (skupaj sta dve leti).

Situacija v tem primeru pa je takšna. Ženska ga ljubi, vendar nekoliko dvomi, da jo ima ta moški tako rad kot ona njega. Že nekaj časa nazaj ji je prijatelj dal vedeti, da mu je zelo všeč in da bi šel rad ven z njo. Njegovo povabilo bi z veseljem sprejela, če bi vedela, da njen partner ni pošten in zanesljiv. Na koncu pa lahko ostane brez obeh.
[/quote]

Vidva sta idealna za skupaj. Najboljše, da začneta svingat, pa boste vsi srečni.

New Report

Close