Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj bomo zdaj?

Kaj bomo zdaj?

Mi, ki smo zboleli po 1.2. in nismo imeli možnosti se testirat s PCR testi zastonj, kaj bomo naredili?

Ker, za prehod meje potrebuješ EU potrdilo o prebolelosti, ki pa je samo PCR test.

Ali bomo vložili skupinsko tožbo?

To je čista diskriminacija in neenakost med državljani!

Odgovor na objavo uporabnika
Nvm163, 08.02.2022 ob 08:13

Mi, ki smo zboleli po 1.2. in nismo imeli možnosti se testirat s PCR testi zastonj, kaj bomo naredili?

Ker, za prehod meje potrebuješ EU potrdilo o prebolelosti, ki pa je samo PCR test.

Ali bomo vložili skupinsko tožbo?

To je čista diskriminacija in neenakost med državljani!

 

Več stvari je, ki so nelogične. Ljudi postavljajo v neenak položaj. Nepravilnosti? Kdo bi vedel.

 

 

Vprašaj ministra za zdravje, nijz, Beovič in ne nazadnje vlado. Mogoče ti bo kdo znal, hotel odgovoriti.

 

Beri dr. Ihana. Prebolelost po omikronu ne daje praktično nobene zaščite in lahko po enem tednu zboliš ponovno.

cepi se. Jaz sem se tretjič in veselo letim v Italy skoraj vsak teden. Medtem je zdrav hrust tu blizu, malo nad 50, anticepilec podlegel covidu, prejšnji teden je bil pogreb. Bog mu daj mir

Odgovor na objavo uporabnika
miaaa882, 08.02.2022 ob 09:46

cepi se. Jaz sem se tretjič in veselo letim v Italy skoraj vsak teden. Medtem je zdrav hrust tu blizu, malo nad 50, anticepilec podlegel covidu, prejšnji teden je bil pogreb. Bog mu daj mir

Pri nas pa smo imeli pogreb sosede, se ne 40 stare.

Omedlevica, koma dober mesec. Isti dan, kot je dobila tretji odmerek cepiva.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Enostavno, 08.02.2022 ob 09:51

Pri nas pa smo imeli pogreb sosede, se ne 40 stare.

Omedlevica, koma dober mesec. Isti dan, kot je dobila tretji odmerek cepiva.

 

 

 

Pet dni po 3. odmerku se je okužil (zdrav 51 let), bil 3 tedne v postelji z visoko vročino.  Še sedaj (po prebolelosti) se zelo slabo počuti. Toliko pomaga 3. doza.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tega kolikor hočeš, 08.02.2022 ob 09:53

 

Pet dni po 3. odmerku se je okužil (zdrav 51 let), bil 3 tedne v postelji z visoko vročino.  Še sedaj (po prebolelosti) se zelo slabo počuti. Toliko pomaga 3. doza.

 

Ko pa vpraša človek za ime, je pa tišina 🙂

A to, da smo nepreboleli in necepljeni že od začetka diskriminirani, pa nima veze, ane?

A samoplacnisko pa ne znas it na pcr?

Placas tistih 70€ in imas pol leta mir, do takrat bo pa valjda konec tega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vemo vemo, 08.02.2022 ob 09:57

Ko pa vpraša človek za ime, je pa tišina 🙂

Pa ti zaupaj svoje ime drek na palci….več poznam cepljenih ki so umrli in imajo težave kot necepljenih ki smo se okužili in preboleli ta kvazi virus…razumeš ti tepec cepljeni

Odgovor na objavo uporabnika
zvezda640, 08.02.2022 ob 09:45

Beri dr. Ihana. Prebolelost po omikronu ne daje praktično nobene zaščite in lahko po enem tednu zboliš ponovno.

Jaaaa, cepivo je pa koristno anee..! ..

In zakaj koji kurac jaz nisem še zbolela, če je takooooooo nalezljivo in ti ne nudi nobene zaščite da lahko čez en teden ponovno zboliš? Mi je služben zdravnik rekel, da bom do konca januarja tud jaz zbolela, ker bomo vsi! Sem mu rekla-no bova videla!

Eto-nisem!!

😁😁

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10752, 08.02.2022 ob 13:52

Pa ti zaupaj svoje ime drek na palci….več poznam cepljenih ki so umrli in imajo težave kot necepljenih ki smo se okužili in preboleli ta kvazi virus…razumeš ti tepec cepljeni

Hahahaha, ja sevedaaaa, poznaš jih, jaaaaaa.  Samo inem nočeš povedat, a ne.  😀

Vaš kretenizem je neverjeten, komu lažete?  Ljudje vam ne verjamejo, najbrž s temi pravljicami tolažite sebe?

 

Zakaj ne poveste z imenom in priimkom kdo je po cepljenju umrl. Oseba je mrtva, a ji bo kdo kaj oporekal, ji težil? 2 sta umrli po cepivu. Vsi vemo kdo. Če bi vedeli za vseh 235 al kolk naj bi jih blo, bi pa že davno ukinil cepljenje. Ne poveste z imenom in priimkom, ker je izmišljeno.

Zakaj ne poveste z imenom in priimkom, kdo je necepljen umrl zaradi covida?

Odgovor na objavo uporabnika
zdravilo205, 08.02.2022 ob 14:08

Hahahaha, ja sevedaaaa, poznaš jih, jaaaaaa.  Samo inem nočeš povedat, a ne.  😀

Vaš kretenizem je neverjeten, komu lažete?  Ljudje vam ne verjamejo, najbrž s temi pravljicami tolažite sebe?

 

Dr. Fauci menda ja ne bi lagal. Takim je absolutno za verjet.   https//www.odpriteoci.si/post/skrivna-navodila-dr-faucija-zdravnikov-znanstvenikov-ki-so-opravljali-prve-teste-s-kovid-zvarki

 

 

Ampak zanimivo je, da tudi jaz ne poznam nikogar, ki ni ceoljen, da je zbolel in umrl. Poznam enega iz prvega vala, 40+, ki je bil v bolnici, a je bil res izgorel ze kar nekaj casa, preden se je okuzil, tako da je imel tezji potek zaradi splosne izcrpanosti telesa, pobral se je pa potem kar hitro, se mu je vsaj sportanje in kondicija obrestovala.

 

Tudi od cepljenih ne poznam nikogar, ki bi umrl zaradi kovida, sem jih pa poznala nekaj, ki so umrli zaradi infarktov in strdkov. Zdaj, jasno, so ljudje tudi pred kovidom umirali zaradi tega, tudi mladi, a spet, prej si na vsake toliko slisal za nekoga mlajsega, da ga je kap, niti 1x na leto, na par let mogice, zdaj pa slisis vsak mesec in kaj naj si drugega mislis, kot da je krivo cepivo? No, morda res ne samo cepivo, ampak vsa ta kovid situacija in rezim, ki spravlja ljudi v stres in raznorazne stiske, za kar pa vemo, da res slabo vpliva na zdravje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 08.02.2022 ob 14:05

In zakaj koji kurac jaz nisem še zbolela, če je takooooooo nalezljivo in ti ne nudi nobene zaščite da lahko čez en teden ponovno zboliš? Mi je služben zdravnik rekel, da bom do konca januarja tud jaz zbolela, ker bomo vsi! Sem mu rekla-no bova videla!

Eto-nisem!!

😁😁

Brez skrbi, boš že.  Eni so celo žrli otroške okužene smrklje in se po FB hvalili, kako se ne morejo okužit.  Boš že zbolela, ne boj se.

Prebolela in 2-krat cepljena z AZ. Naslednji teden mi poteče veljavnost potrdila, ker 2. nisem bil cepljena s Phizerjem ali Moderno.

No, PROOOSILA sem za Phizerja, a ga nisem dobila. Rezerviran je bil za starejše od 65 let.

Tako hitro po prebolelosti pa sem se cepila zaradi pritiska v službi. In oni so tudi organizirali cepljenje!

Kaj naj zdaj?

3. se cepila zagotovo ne bom!

Je pa krivica, ker nisem imela možnosti izbire cepiva!!!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
jaz pa ne razumem, 08.02.2022 ob 14:11

Zakaj ne poveste z imenom in priimkom kdo je po cepljenju umrl. Oseba je mrtva, a ji bo kdo kaj oporekal, ji težil? 2 sta umrli po cepivu. Vsi vemo kdo. Če bi vedeli za vseh 235 al kolk naj bi jih blo, bi pa že davno ukinil cepljenje. Ne poveste z imenom in priimkom, ker je izmišljeno.

Daj, ti povej svoje ime in priimek!

To, da je nekdo umrl in da ga javna objava imena ne prizadane, je pa taka budalestina, ki jo lahko izrece samo nekdo, ki ima hudo omejene mozganske funkcije!

Ce ti nimas nikogar na tem svetu, drugi imamo in ti umrli imajo svoje bliznje in malo manj bliznje, katerim ne bi bilo prijetno, da se ime njihove pokojne ljubljene osebe vlaci po forumih!

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivo je, 08.02.2022 ob 14:27

 

Ampak zanimivo je, da tudi jaz ne poznam nikogar, ki ni ceoljen, da je zbolel in umrl. Poznam enega iz prvega vala, 40+, ki je bil v bolnici, a je bil res izgorel ze kar nekaj casa, preden se je okuzil, tako da je imel tezji potek zaradi splosne izcrpanosti telesa, pobral se je pa potem kar hitro, se mu je vsaj sportanje in kondicija obrestovala.

 

Tudi od cepljenih ne poznam nikogar, ki bi umrl zaradi kovida, sem jih pa poznala nekaj, ki so umrli zaradi infarktov in strdkov. Zdaj, jasno, so ljudje tudi pred kovidom umirali zaradi tega, tudi mladi, a spet, prej si na vsake toliko slisal za nekoga mlajsega, da ga je kap, niti 1x na leto, na par let mogice, zdaj pa slisis vsak mesec in kaj naj si drugega mislis, kot da je krivo cepivo? No, morda res ne samo cepivo, ampak vsa ta kovid situacija in rezim, ki spravlja ljudi v stres in raznorazne stiske, za kar pa vemo, da res slabo vpliva na zdravje.

 

 

Že med (recimo temu) znanimi Slovenci jih je kar nekaj, ki so bili necepljeni in so umrli, tako da ne vem kaj se sprenevedaš.

Odgovor na objavo uporabnika
ja, ja, 08.02.2022 ob 14:31

Že med (recimo temu) znanimi Slovenci jih je kar nekaj, ki so bili necepljeni in so umrli, tako da ne vem kaj se sprenevedaš.

Nikogar od njih ne poznam osebno, kaj je res in kaj ne, je pa pri nasih medijih veliko vprasanje!

In v stroki enako! Tudi Katjo bi pometli pod preprogo, ce ne bi bil tak javni ‘halo’!

 

Samo cepivo morda res ne povzroca obolenj, a glede na to, da se je pri nekaterih kronicnih bolnikih stanje bolezni po vec letih poslabsalo, je ocitno, da deluje pri nekaterih kot nek triger za izbruh ali poslabsanje bolezni.

 

Avtor, veliki prijatelj farmacevtskih družb dr. Ihan je rekel, da ta Omikron itak ni nič resnega in da si tisti, ki so ga preboleli, nekako “niti ne zaslužijo” dobiti status prebolevnika… Ker Omikron verzija ni dovolj huda in resna. Tako da za navaden prehlad pa ni za pričakovati covidnega potrdila…🙄🙄

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivo je, 08.02.2022 ob 14:36

Nikogar od njih ne poznam osebno, kaj je res in kaj ne, je pa pri nasih medijih veliko vprasanje!

In v stroki enako! Tudi Katjo bi pometli pod preprogo, ce ne bi bil tak javni ‘halo’!

 

Samo cepivo morda res ne povzroca obolenj, a glede na to, da se je pri nekaterih kronicnih bolnikih stanje bolezni po vec letih poslabsalo, je ocitno, da deluje pri nekaterih kot nek triger za izbruh ali poslabsanje bolezni.

No, če smo pa na tem, kaj da pišejo mediji in kaj je res in kaj ne, potem je škoda debate s takimi troli, kot si ti.  Vse kar vam ne paše, je “laž” medijev, to je edini argument, ki se ga oklepate anticepilski voluharji ki ne verjamete v obstoj virusov.

 

Vem pa nekaj – še vsak dogodek, kjer je prišlo do smrti po cepljenju, je prišel v javnost.  Nemogoče je, da bi ljudje umirali in bi bili svojci tiho.  To so samo vaše LAŽI.

 

New Report

Close