Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj boste danes jedle?

Kaj boste danes jedle?

Jaz si bom pripravil

Blejsko juho iz vrečke.
Krompirček.
Pleskavico + piščančje medaljone.
Francosko solato iz Hoferja.

Mantekirano polento in dušene jurčke. Zelje solata.

Lignji po pariško, pomfri, tatarska.

nova
Uredništvo priporoča

Joto brez mesa, kak kos ajdovega kruha in malinov puding.

Ješprenj s kosom suhega domačega prekajenega mesa

Danes je v pričakovanju jutrišnje žurke samo juhica, pa rižota z repki (kozice).
Jutri pa – nebo je meja 😁😁 pride ene 15 ljudi, pa vsak bo še nekaj prinesel, poleg tistega, kar pripravljamo pri nas 😛 po mojem se bomo odkotalili v novo leto 😁

Kuskus z dušeno papriko, radič. – zame
Za druge sem skuhala njokce, meso, radič.

Danes sem jedla Čato masalo.
Zdravo, okusno in nasitno.


hranim bolje.

Pečene kračke in perutničke, bulgur z zelenjavo, stročji fižol v solati, pa goveja juha z rezanci.

Tenstan krompir, dušena kisla repa, piščančji file(zame), za druge pa pečene domače klobase.

….sej bi kaj zapisal, ma k vem da vam ne bo prav….

danes post, pijem samo vodo.

Za zajtrk ostanke tatarca, za južno ostanke sarme, zdajle pa še ostanek torte in kavo.

krompirjeva juha
tiramisu

Sarmo od včeraj, je še boljša. Domačo orehovo potico izpod rok moje mame. Sva si pa maloprej odprla že drugo Srebrno penino, ki jo mešava z jagodnim sokom. Med prazniki je šlo bolj vino, tako da je ostala.

Rio mare ribe, kruh, čaj, čokolado.
Terenska hrana.

Včeraj široki rezanci z gobovo omako, mešanica radičev v solati. Danes goveja juha z zdrobovimi žličniki, pražen krompir, meso in korenje iz juhe s hrenom, motovilec.

Danes pa jota s kislo repo in eno dobro domačo klobaso. Dobra je bila.

Ene vrste boršč – juho iz rdeče pese in malo kisle smetane, pečenice, alelujo in v kosih krompir.

Paniran file postrvi, dušeno rdeče zelje, solata mix.

Makaronova solata in še malo vitlofa s čičeriko.

Piščančji pilav, cvetačna juha in rdeča pesa v solati.

Danes bodo pa makaroni, v omako bom “nametala” vse ostanke dobrih stvari, od pršuta do suhih paradižnikov, drobno narezane pečenke in piščančjih trakov. Pri nas nič stran ne mečemo 😂😂😂
pa radič z malo rukole v solati, sladkarij smo pa zaenkrat še preobjedeni 😊

En kos jagenjčka na žaru, pečen krompir, repa (sveža) v omaki, radič v solati. Imam še par kosov peciva od novoletnega kosila.

New Report

Close