Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj boste imeli danes za kosilo?

kaj boste imeli danes za kosilo?

jaz nisem lačna več ur,torej teorija tvoja ne drži[/quote]

Za sedenje in afnanje res ne potrebuješ drugega. Pojdi fizično delat, ti monovska le/potička.

Imeli smo:
– narastek iz bučk
– pečen krompir
– ocvrta čebula
– dušen brokoli
– svinski vrat na žaru
– mešana solata

A ti ni nič nerodno zaradi takega jedilnika? Ne samo zaradi svojih kilogramov – delala bi maturo, pa še tega ne veš, da se napiše: “pečen krompir, pleskavicO in solatO”.

Če boš kdaj maturirala, ti pošljem 100 eur! Garantirano; shujšala pa itak da…

[/u]

A ti ni nič nerodno zaradi takega jedilnika? Ne samo zaradi svojih kilogramov – delala bi maturo, pa še tega ne veš, da se napiše: “pečen krompir, pleskavicO in solatO”.

Če boš kdaj maturirala, ti pošljem 100 eur! Garantirano; shujšala pa itak da…[/quote]

Jaz pa ti takoj pošljem vibrator na 3 brzine. Garantiram, da ne boš več tukaj čoftala.

[/u]

A ti ni nič nerodno zaradi takega jedilnika? Ne samo zaradi svojih kilogramov – delala bi maturo, pa še tega ne veš, da se napiše: “pečen krompir, pleskavicO in solatO”.

Če boš kdaj maturirala, ti pošljem 100 eur! Garantirano; shujšala pa itak da…[/quote]

Pa ti res nisi čisto zdrava kaj?
Pa si zamisli, da je svoj jedilnik prepisala iz jedilnika, kjer piše:

– pečen krompir
– pleskavicA
– solatA

Spredaj je pač napisala: jaz bom imela…. in dodala jedilnik.
V čem vidiš problem?
Problem je v tebi sami, ker nisi srečna, če nekoga ne zbadaš. Očitno imaš zelo siromašno življenje, če ti veselje prinaša zafrkavanje ljudi. Reva si!

jaz nisem lačna več ur,torej teorija tvoja ne drži[/quote]

Za sedenje in afnanje res ne potrebuješ drugega. Pojdi fizično delat, ti monovska le/potička.[/quote]

vsi delamo fizično,torej kaj si že hotel/a povedati?
Si slišal,da ljuudje nismo enaki? Ali tvoja pamet tega ne dojema?

New Report

Close