Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kaj boste nardili vsi tisti,. ki se nočete cepit pa bo jeseni obvezno

Kaj boste nardili vsi tisti,. ki se nočete cepit pa bo jeseni obvezno

Kaj boste storili. A se boste uklonili ali so kakšne druge možnosti.

Seveda se bodo cepili, seveda z veliko upiranja in gobcanja.

Jaz se ne bom oz. se bom cepil samo s Novavax cepivom. Zakaj o tem ne bom. V službi bom rekel pokličite ko me potrebujete. Od 19, ko nas dela imamo 6 cepljenih, še kakšen se bo. Že sedaj nas je premalo, tako, da jim želim vso srečo pri delu in brez nervoze. Da se dela naučiš traja vsaj 1 leto pa še to moraš biti vsestranski in moraš vpijat znanje kot goba, pa še neznaš vsega tudi po več letih dela.

 

mene lahko cepijo samo v rit.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 18.07.2021 ob 14:56

Jaz se ne bom oz. se bom cepil samo s Novavax cepivom. Zakaj o tem ne bom. V službi bom rekel pokličite ko me potrebujete. Od 19, ko nas dela imamo 6 cepljenih, še kakšen se bo. Že sedaj nas je premalo, tako, da jim želim vso srečo pri delu in brez nervoze. Da se dela naučiš traja vsaj 1 leto pa še to moraš biti vsestranski in moraš vpijat znanje kot goba, pa še neznaš vsega tudi po več letih dela.

 

kaj ima veze služba, to bo sprejeto na državi ravni in če s ene boš cepil bodo najbrž tudi kazenske sankcije. a pol boš plačal kazen vsake 14 dni

 

Dobilo se bo shekane papirje, kot se je včasih dobilo vozniško sl pa doplomo. Vse za dnar.

Al pa bom cepilcu porinil podkupnino, da cepivo stisne v kanal, men da pa štempl v knjižco.

Ja zakaj bi pa kazni plačeval, saj ne bom nikamor šel. Bom pač v karanteni, saj ta je še vedno zakonsko odrejena. Zaradi mene, mi lahko dajo še ovratnico ali pa aplikacijo katero že imam, pa se je nekateri tako otepate. Ustavno ne morejo kar spreminjati pravila. Če je nekaj že veljalo danes in ni proti ustavno potem velja tudi za bodoče. Davke, prispevke tudi plačujem za covid razmere nisem prejel tudi centa, porabil nisem ne bolniške, potem mi morajo ob spremembi pravil vse to vrniti ali vsem, ki so to koristili zaračunati, ker so bili v času epidemije neodgovorni, tako kot sedaj bodo to očitali nam.

Za vse obolele je bilo poskrbljeno iz javnih sredstev torej tudi od mene. Se pravi lahko uvedejo samo to, da enkrat lahko vsak zboli in se potem mora cepiti. Drugače nismo enako obravnavani, kar je temeljno pravilo solidarnostnega sistema.

Tudi cepljenje proti ošpicam je obvezno pa vsi vemo, da niso vsi cepljeni. Kaj sedaj? So jih dali v zapor? Niso smeli v šolo? So izgubili službo?

 

Pa nehite že grozit, prestrašenci eni in si raje začnite roke umivat. Bo 1000krat bolj koristno za družbo kot pa strupena cepljenja.

Ne nabijajte. Cepljenje ne bo obvezno, bo pa obvezno testiranje. To je najbrž normalno in sprejemljivo – ali tudi to ne??

Upam, da necepljeni in netestirani mulariji ne bodo pustili v šolo.

Ne bodite prehitro zmagoslavni, cepilci. Tisti, ki ste se cepili spomladi, se boste morali pred zimo spet.

Do konca leta 2023 itak ne more biti cepljenje obvezno. Potem bomo pa videli. Do takrat bodo poskusni zajci že pokazali, kako je s  cepivi.

Odgovor na objavo uporabnika
ena mama33, 18.07.2021 ob 15:31

Ne nabijajte. Cepljenje ne bo obvezno, bo pa obvezno testiranje. To je najbrž normalno in sprejemljivo – ali tudi to ne??

Upam, da necepljeni in netestirani mulariji ne bodo pustili v šolo.

Joj, kolk vas ene samo za lastno rt skrbi. Predvidevam, da tudi ni najlepša.

    Bomo šli na ulice, veliko se jih ne bo cepilo, torej splošen upor in državna nepokorščina

Kaj a na referndum o družinskem zakoniku za pravice istospolno usmerjenih ste šli, ali niste šli in ste s tem dopustili da so Janša in fašisti zmagali nad manjšino?

A zdej se pa bojite za svoje pravice za svoje ritke, da vas ne bojo cepili? Vi revčki, ha ha 🙂

Kar se mi zdi zabavno:

– en “osebek” trdi, da bo jeseni cepljenje obvezno in “četica” debatira z njim, kot  da je postavljena hipoteza dejstvo.

Naslednjič bo kdo vprašal: “Kaj boste storili, ko bo luna padla na Zemljo”? In zopet bodo MON-ovci pridno odgovarjali na bedasta sprašanja 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 18.07.2021 ob 15:54

Kaj a na referndum o družinskem zakoniku za pravice istospolno usmerjenih ste šli, ali niste šli in ste s tem dopustili da so Janša in fašisti zmagali nad manjšino?

A zdej se pa bojite za svoje pravice za svoje ritke, da vas ne bojo cepili? Vi revčki, ha ha 🙂

A za obvezno cepljenje, ali ne?  Zakaj bi bil referendum? Kot je že rečeno , pred 2023 ( koncem leta) ne more biti obveznega cepljenja. Cepivo je v poizkusni fazi do takrat.

Ja no malo je ofrajhana, drugače pa gre. Saj načelo današnjega sveta skrbi zase in to se udejanji povsod tudi pri tebi samo priznati si moraš.

Vsak, ki ima 500.000 ali še bolje 300.000 eur premoženja lahko danes pomaga drugemu s vsaj skromnih 30.000 eur pa se mu ne bo poznalo. To lahko počne na letni ravni. Pa je zelo malo ali noben ki bi to počel.

Skratka rit je še kako pomembna. Lp

Oddjebi, ti neskončno blesavi moron.

 

Imam plan se cepit v jeseni, da bom imela cez zimo mir. Do takrat se bo tudi malo bolj pokazalo, kako ucinkovita so cepiva proti novemu sevu. V kolikor bo razglasena epidemija in spet visoki corona dodatki, sploh za zdravnike, ki so baje v vecini precepljeni, bom res zacela verjet vsem tistim, ki ze od zacetka pravijo, da je corona nateg. To mi res ni slo v glavo, zakaj so se dobivali dodatke, ce pa niso bili vec v nevarnosti?!

Odgovor na objavo uporabnika
Ena kura, 18.07.2021 ob 16:15

Oddjebi, ti neskončno blesavi moron.

 

Se ve, komu je namenjeno…

 

Objava čaka odobritev

Ja, saj so še upravne enote zaprte sredi poletja, pa še naročiti se moraš. Pa pošlješ email za termin in ti pošlje standardni odgovor čez 2 dni. Lahko pridete od do pa napiše uradne ure. Prej ti pa varnostnik reče ste naročeni, rečeš ne. Ja potem ne bo pa nič. Na koncu se pa izkaže, da potrebuješ obravnavo na katero se ni potrebno naročati. In potem stojiš med 20 ljudmi na vhodu, ki čakajo svoje termine.

Skratka res primerno za obravnavo med epidemijo, ki jo sploh ni. In ti ljudje so naredili šolo, imajo nazive kateri se ne končajo, seznam napredovanj je neskončen itd.

Potem pa zaposleni pride po odločbo med vse te ljudi, ki čakajo, jo vzame v pisarno, pritisne na njo žig pravnomočno in ti jo prinese nazaj na vhod.

Namesto, da bi samo tebe sprejel, raje vdihne zrak še 10 čakajočih kateri itak nimajo mask.

    Po domače bolje bi bilo, če bi bila navadna vrsta brez nepotrebnega sranja.

Kaj, a mormo za vsako stvar enako razmisljat? Zdej, ce ste se vi cepili, se pa moramo kar vsi? Malo sutra! In ce si ti za lgbt, pa moramo bit tud mi? Pozabi, zaenkrat imamo svojo glavo in hvala bogu jo uporabljamo. Kokoš pa lahko pripises sebi!

Če te srečam na cesti in ti količek na pol v rit zarinem ti je bolj sprejemljivo kot pa da te s količkom večkrat vn in not podrgnem?

Če te srečam na cesti in ti količek na pol v rit zarinem ti je bolj sprejemljivo kot pa da te s količkom večkrat vn in not podrgnem?

New Report

Close