Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj boste pa jutri skuhali? Izmenjajmo predloge.

Kaj boste pa jutri skuhali? Izmenjajmo predloge.

Jaz bom verjetno naredila gobovo juho (kar iz vrečke) s posebej dodanimi šampinjoni
Francosko solato (nekaj sestavin sem že pripravila, narezala zelenjavo) – namesto krompirja kot priloga in puranji zrezek (popečen na plošči, žar varianta).
Pa mogoče za na konec še kakšno sadje, če mi bo v tistem trenutku prijalo.
Kaj pa vi?

V tem mrazu mi najbolj paše kaka enolončnica. Tako da nekaj takega, še ne vem točno, kaj.

Telečji ragu in palačinke.

nova
Uredništvo priporoča

Naša bo naredila nekaj temu podobnega: https://www.google.si/search?biw=1600&bih=763&tbm=isch&sa=1&ei=uF6UWtTrBovZwAK8t5XQDg&q=nadevan+krompir&oq=nadevan+krompir&gs_l=psy-ab.3..0j0i24k1l5.40790.46531.0.52372.14.14.0.0.0.0.190.2209.2j12.14.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.11.1864…0i13k1j0i7i30k1j0i8i7i30k1j0i67k1j0i8i30k1.0.nVa8FuB8FY0

Jaz pa goveja jetrca v omaki,polento in skleeeedo mešane solatke….Mislim,da bo dovolj in ne rabim tuhtat še za sladicami!😜

Ričet (fižol se že namaka) ter jabolčni štrudelj.

lp


V kaksni posodi bos pa postregla jetrca in polento?

[/quote]
V kaksni posodi bos pa postregla jetrca in polento?
[/quote]

Ja najbrž jih bo dala na krožnik a ne? Pa polento zraven… Daj nehaj se fino delat, doma pa pomojem vse skupaj iz navadne ponve ješ, pa na koncu s kruhom pomažeš. Kako mi gredo take monkle na živce!

segedin z govedino in polento

Kurjo obaro

lazanje

Polpete, krompir iz pečice, dušene gobe. Solata

Še razmišljam, kaj bi.
Danes sem skuhala fižolovko in zraven spekla rižev narastek.
Jutri verjetno golaž in njoke (njoke naredim sama, imamo doma polno krompirja), v petek pa najbrž joto in palačinke.
Radič na vrtu mi je verjetno pobral sneg…Kar se tiče zelenjave, se bo treba zadovoljiti samo s kislim zeljem.

Zdajle pripravljam popečeno polento z omako. In obvezno zraven še solato. Kasneje malo sladoleda s pogretimi gozdnimi sadeži. Mnjami..

Bolonjsko pa makarone. 🙂 Al pa paradižnikovo omako pa riž. Pa motovilec 🙂

Sladko rdeče zelje, pire in kranjska klobasa.

Bom skuhala čebulno juho, pohane piščančje zrezke, krompirjevo solato s česšnjevim paradižnikom.

Zdajle je najbolj susno obdobje kar se tice sveze zelenjave in sadja in mi vedno zacne zmanjkovati idej. Vse kar se prodaja je iz daljnih krajev iz rastlinakov. Komaj cakam pomlad!

Juha iz rdeče leče , lahmacun (turška pizza) in zelena solata.

Kari z dvema vrstama fižola, gvakamole, pečen krompir, solata.

Pri nas pa krvavice, dušeno zelje in v kosih krompir.

Ja zdaj je res manjko sezonske zelenjave. Sem vesela da mam še por v skrinji, ker bi porovo juho lahko jedla vsak dan 🙂

Jaz bom spekla mesno lazanjo.

Smem vprašat iz katerih testenin jo delate? Tiste, ki sem jih vedno uporabljala so se pokvarile, se mi zdi.

Smem vprašat iz katerih testenin jo delate? Tiste, ki sem jih vedno uporabljala so se pokvarile, se mi zdi.
[/quote]

Barilla listi za lazanjo.
Nam uspeva.

New Report

Close