Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj boste počeli na današnjo nedeljo

kaj boste počeli na današnjo nedeljo

Zbiram ideje, kaj bi bilo danes za početi… mogoče pa ne bo ves dan dež.
Lepo se imejte, kjerkoli že boste.

Jaz bom likala.

Če mene vprašaš, vsekakr NE BOM likala.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno najprej sprehod, v lj.se je ravnokar razjasnilo, tako da bo premik v naravo, mimo reke prav blagodejna popestritev za zaključek nedelje.

V nadaljevanju sledi priprava kosilca in branje, branje..na soncu, če bo le vreme za ;)…

Čudo neverjetno… temo sem zagotovo poslala samo enkrat, ne vem zakaj jo kaže kot da sem čez 10 min poslala ponovno.

Dooolg, počasen in umirjen zajtrk in kava, potem pa v naravo – veslanje na reki in po tem še nekaj dela na vrtu.
Ko končam… bom itak “dol padel” od utrujenosti.

Mogoče za spremembo končno nekaj pametnega namesto brskanja in komentiranja po forumu. Ker tole zaenkrat ni to…

Obilnemu zajtrku za razvajanje je sledil dolg sprehod, pol v naravi, pol po mestu. Zdaj sem že doma, najprej pod tuš, potem pa priprava kosila. Popoldan pa ogled kakšne priljubljene nanizanke (za nazaj).

2 pralna stroja perila se že sušita, zdaj grem pokosit sadovnjak, kjer me je včeraj pregnal dež.

Popoldan bo pa generalka po hiši, pomivanje oken in tal in generalka v obeh kopalnicah.

 

Včeraj sem malo kosila, malo delala na vrtu, dopoldan je bil tak na easy, pozno popoldan in zvečer smo imeli obiske (smo vsi ali zdravi, že preboleli ali pa cepljeni, preden kdo kaj komentirakomentira, pa zunaj smo bili, pa samo 2 gospodinjstvi).

Jaz sem bila dopoldan pri maši in darovala 50e, da me bog obvaruje pred covid-19.. močno sem molila, da bi mi dva odmerka pfizerja dolgoročno prijela – upam, da prime.

 

Sedaj se malo igram z analno odprtino, da si jo lepo razširim za po kosilu, ker me bo eden krepko obdelal v ritko. Full dolgo že nisem v ritko, in danes po kosilu si privoščim, potem pa še z drugim v drugo luknjico, da bo resnično perfect day.

    Jaz bom cel dan prala, sušila in likala. Imam za oprati 6 strojev. Po kosilu bo ogromne posode, potem bom zlagala v stroj, potem bom kuhala, sesala, očistila kopalnico, malo gledala tv in odšla spat.

New Report

Close