Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj dej a štrajkate…

Kaj dej a štrajkate…

Ke ste vsi a plavate v delu?
bemti je dolh cajt tuki gor….ku kuc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest sem klele. Sem se ravno s futranja vrnila in…. sej ti je blo po men dolgcajt ane!

ahaaaaa,no pol bo to,papat so šli..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lahk enim.. k so že futral danes…. :))))

Jani je ziher, da je blo muci dolgčas… po meni :))))))

ohhh jaaaaaaaaa pismo! A se ti je kej kolcalo??
Na zdej bom pa jest kmal kuhat šla!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole vreme zadnje čase je pač takšno, da najbrž večina po delu zleze gnezdit med rjuhe. Tud jaz, ki pa imam zaradi brezposelnosti (se ve, če odštejemo gospodinjstvo, kjer se vedno kaj najde)veliko časa za umik v iluzijo… hm, prav prilegla bi se kakšna rajska plaža in koktajl, tako pa spet balkon, kavica in cigaret…kot vsak dan.

Madunčič.a te nč nau zeblo..mislim balkon pa to…??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Orhidejaaaaaaaaaa, pejt no mal v lajf… Ej, a v vašem koncu nimate nobenega gozda…. ali pa parka… ali pa… kaj pa vem… kaj večjega od tistih 5 kvadratnih metrov balkona? Pejt v gmajno, pa se nadihej full svežega zraka, zmigaj kosti….. Boš videla, kako to dobro dene… takele aktvnosti, res 🙂

Jani noče soliti pameti, samo… 🙂

Ma Jani naš prav! Orhideja ven med ptičke pa mačkone…pa po trdi zemlji stopat..ej ker pol k te en orenk “špinel” zadane pol rečeš…???????

Se nimam kej bat,k sem malo zadet!! heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close