Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj delajo ginekologi ???

Kaj delajo ginekologi ???

Ja, Saško, to je tema, ki ti ( vsaj meni ), že zdajle zjutraj pošteno razburi duha !!
Seveda sem malo ” naivčine “, ker skušam nekako slepo verjeti, da bo enkrat prišel na oblast nekdo, ki mu bomo lahko zaupali, ki bo imel v rokah čudežno palico, pa bo potem bolje. Pol pa se vsedem spet dol na zemljo, premisljujem in ugotovim, da je vsak človek pod kožo krvav, in veš kaj še ?
Vsak tak, ki pride na oblast, kaj hitro ugotovi, da rabi zase, pa za familijo, pa za žlahto, pa za kaj vem koga še: avto, bajto, bazen, mercedes, full poln tošel, da gre na počitnice na drug konec sveta, pa zastonj zdravstvene preglede v eni izmed boljših privatnih klinik, pa še in še…in mu postane figo mar za že zgoraj prej imenovano ” rajo “.
No, ja, v tolažbo sebi, še vedno upam, da morda nekateri le niso taki, he, he…pa evo, dajmo jim priliko..da ne rečemo, da nismo sploh poiskusili…tako nekako naj bi to bilo…

Ja, mene pa še najbolj jezi to, da se vsake toliko najde kdo, ki je nekako v redu, ki poiskuša, ma ga hitro “zjebejo”, da obupa in gre kam drugam.

Mencinger je šel nazaj na univerzo (ali pa naprej, sej ne vem), Herman Rigelnik, ki jim je prepovedal točit alko v parlamentu in tudi sicer jih je kar ustrahoval, da si niso upali preveč klatit neumnosti za odrom, se je tudi naveličal in odšel v Avtocommerce, pa verjetno še kak tak.

No je pa tudi res, da ne morem vseh vreč v isti koš.
Nekaj jih je prav v redu, pa ne glede na “barvo” ali stranko.
Žal se pa morajo vedno ravnat tudi v skladu s stranko.

Vaju berem, se popolnoma strinjam z vama, pa z Iztokom Mlakarjem. Ker nekako nimam ne volje in ne energije za nategovanja o politiki, sem se zavestno odločil, da o politiki niti ne bom razmišljal več. Nima veze in ne smisla, ker porabiš preveč energije zato, da na koncu ugotoviš, da je vse isti pes… Kdorkoli, kjerkoli, kakorkoli pride, tuli tja, kamor piha veter. Žal!

Torej, lep dan, brez politike!

Jani

Jani, moje mnenje je sicer, da si nikoli ne smem zatiskati oči pred nečem, kar se tiče tudi mene. O stvareh, takih in drugačnih je sicer dobro in prav razmišljati, v nasrotnem primeru, ko prenehaš misliti s svojo glavo, postaneš ” ovca “. Pa čeprav v kakšnih situacijah, mogoče niti ne razmišljaš ne dobro in ne pravilno, razmišljaš pa, hvala bogu ! Ampak jaz bom ta trenutek res nehala, ker se mi malce dviguje pritisk..

Jana, popolnoma se strinjam s tabo. Sam se si ustvaril svoje mnenje po katerem se ravnam. Da bi mi kdo spremenil to mnenje, pa bo moral biti prekleto dober…. politik in človek! Do takrat pa dogajanja sicer spremljam, jih pa ne komentiram in si ne razbijam glavo s tem. Žal, je politika neklje zadnji faktor v mojem življenju, zarad katerega se jaz sekiram in žrem.

Lep dan!

Jani

jst tut placam, da mi jo pregledajo :):)))))))))))))))))))))))))))))

Ma sej sem vedel, da sva na istem.

Čebelica je MOJA.

cebelico za precednico!

Za domovino … knedlne za vse!

iiiiiiiiii :):))

cebelica ma knedlne za vse :):))))

:):)))))))))))))

Jaz sem za, pa še bitka med spoloma bo pridobila na draži….

S knedelni bi kupila socialni mir? Supeeeer. :)))))

pa vsi drugacni bi bili enakopravni …. uni k majo radi cesplove bi bli glih tuk enakopravni kukr uni k sam na marelcne padejo, da o unih k borovniceve tolceje .. vsi bi bli za vse :):))))

precednica cebelica

ČEBELICA JE MOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LP, ZAJČEK

Samo, prosim, da nam jih ne boš zabelila, tako kot so jih moji stari mami, ki je pravila, da so otroke malo prevarali tako, da so razbeljeno zajemalko vtaknili v vodo, da je zacvrčalo tako, kot če bi polili zabelo.

Aja, pa saj je končno nezdravo, preveč mastno….

Zmaga je moja !

Sem točno vedel, kako te nalimam na ekran, :)))))))))

Jupiiiiiiii…………..

sAŠKO, SEM POGRUNTALA, DA ME IZZIVAŠ !
AMPAK NISI ZMAGAL, KER JE ČEBELICA MOJA !!!

Je bila že prej, pa je zdej še bolj!!!

zajček od čebelice in čebelica od zajčka!

Cmokija mojemu Saškotu !!

Zajček je moj ! :))))))))))))))

ceprav beseda je vsak dan manj vredna ….

castno besedo dam, da bom “dobra” precednica :):))))

cebelica precednica

No, napismeno si jo sedaj dala, zdej se moramo pa še za uživo zmenit.

Napravimo en meeting kjer boš to še ustno, ter ustoličimo Čebelico.
Proceduro, protokol in ostalo se bomo še izmislili, bržčas pa ne bo šlo brez medenega žganja, sex-a in seveda knedlnov.

Svečano se obavezujem, da ču………….

heheh bemti a se še kar cukate,ker je ker..a jest sem pa sam svoja in od nikogar drugega hahahaah eko šlika pec-korenček…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

N’č več :))))))

čebelica je moja !

a zdej ste pa vsi farbasti,kaj nič več..bemti ako me ni par dni je pa že vse po novem….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sam testiram heheheheheh, če obvladam :)))))

Ja, pa ja de!!!!

New Report

Close