Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kaj delate za nego kože?

Kaj delate za nego kože?

Ne kompliciram. Umijem si obraz, uporabim čistilo, tonik, LF serum za obrvi, potem pa glede na letni čas tudi izbiram kremo. Imam tri med katerimi zbiram – ena je zelo mastna, druga manj, tretja pa ima zelo visok SPF. Zadnjo uporabljam med poletjem, drugi dve pa uporabljam glede na stanje oz. izsušenost kože.

🤔 zakaj pa seruma ne uporabljaš še na trepalnicah? men je veliko boljši za trepalnice, ker mi obrvi pod frufrujem noben ne vidi


nobena krema ti ne bo prepričila gub prav tako omilila.
vsaka slavna je pri 30 že uporabnica botoksa in filerjev…

🤔 zakaj pa seruma ne uporabljaš še na trepalnicah? men je veliko boljši za trepalnice, ker mi obrvi pod frufrujem noben ne vidi
[/quote]

S trepalnicami nisem imela nikoli težav, z obrvmi pa. Na začetku sem ga uporabljala za oboje, ampak sem se na koncu vselej odločila, da nadaljujem z uporabmo samo na obrveh, da ohranjam “naraven” izgled. Imam pa recimo tudi sodelavko, ki ga uporablja samo na trepalnicah, ker nima težav z obrvmi.

Skoraj vse za obraz imam od The Ordinary, razen “cleanser” in kremo, ki sta od CeraVe. Za telo uporabljam SheaMoisture losjon, za tattooje pa Nano Shock kremo. To je tudi vse haha

Če ti je všeč njihova krema, preizkusi še njihov serum! 😄 Je top od top 💯

Jaz pa zjutraj uporabim čistilno mleko, tonik, nek eksfoliant (odvisno od letnega časa), serum in njihovo 4D kremo. 🙂 Občasno dodam še SPF

haha js tudi samo njihov serum uporabljam in moje trepalnice so mi zelo hvaležne 🙂
[/quote]

Njihov serum je res čudovit, ampak jaz ne bi morala preživeti brez drugih izdelkov kot so čistilna mleka, pilingi, SPF, itd. itd.

New Report

Close