Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kaj delati ženski, da ji nepozabno pride

kaj delati ženski, da ji nepozabno pride

OK … vse bejbe s katerimi sva bila intimna so se vračale po repete ☺
Žal ne vem — zakaj ☺

Odgovor na objavo uporabnika
BogMonaTM, 23.07.2024 ob 20:38

OK … vse bejbe s katerimi sva bila intimna so se vračale po repete ☺
Žal ne vem — zakaj ☺

Dale so ti možnost popravca🤣🤣

Ti povem jaz. Še z vsakim mi je prišlo. Razen s prvim. Pa ni bil razlog v njih ampak v meni sami. Poznam svoje telo, vem kaj mi paše, vzamem si, kar mi pripada. Cenim se, zato seksam samo s tistimi, s katerimi imam dobro kemijo. In to je recept za užitek ženske v postelji – da zna uživati in se zaveda, da si to zasluži. Pa kemija mora biti. Moški ima pri tem bolj malo zaslug. Če je jemiha, je, če je ni, je ni.

Edino Auschwitz zadostuje.

Pa še planet se znebi te zalege babje nekoristne grde smrdljive!

Odgovor na objavo uporabnika
Seksulja, 23.07.2024 ob 20:42

Dale so ti možnost popravca🤣🤣

Tocno to!😁

Vse kaze, da imas tezave glede mentalnega zdravja.

ok sam zate debil prizadeti ko odpreš vsak dan isto temo s temi spolnostmi.. smo skapirali da še nisi fukal in smo te že siti debil prizadet. naroči si eno kurbo al pa si ga zdrkaj kaj najbolj znaš.. glede na tvoje vse teme pa mislim da še ga nisi namoču pa ga nikoli neboš debil  v celih 14 dneh  seveda z drugimi nicki  samo je vse isto sranje samo drugo pakovanje  ko te jebe klošar najdi si život pa nehi več nakladat

K meni se je vrnila samo ena. Vprašala me je če sem ji ukradel verižico. No res sem jo hehe.

Veliko lizanja, rajcanja, šlatanja, potem pa ritmični gibi od počasi do nabijanja. Pa luč imej na nežno naštimano, da na obrazu vidiš kaj ji paše, poslušaj vzdihovanje, glej kako se krči s telesom in zvija.

To sem napisal že nekje drugje. V vednost, da ne boste mlatili prazne slame.

Da bo ženski prišlo, ko tip miga v njej, malo morgen, zelo majhna verjetnost. Najprej se je treba v postelji malo igrati, on z njo in ona z njim. Ne sme ona prijet njegovega kurca z dvema prstoma in gledat pri tem stran. On mora njo hvaliti kako je lepa in podobno.

Ko je tip v njej, vseeno v kateri pozi, naj ona pove, kaj ji paše. Naj bo on pri miru, se počasi giblje, ali malo bolj grobo. Pri tem naj si ona sama pomaga, kot ji najbolj paše pri samozadovoljevanju. Velika verjetnost je, da ji bo uspelo doseči višek.

Potem je pa na vrsti on. Kar želi, naj mu ona ustreže. Saj so v glavnem samo 3 glavne poze. Misijonarc, ona na njemu ali od zadaj.

Ni ji pa treba pustit, da jo tip v rit, ali da pogoltne njegovo spermo. Saj normalen tip tega niti ne bo zahteval.

To je vsa umetnost.

Mojster primerne velikosti dela cuda.🤩

Pri nama je ona hotela v rit … in je dobila.

Odgovor na objavo uporabnika
Pdudnalrbi, 24.07.2024 ob 00:08

Veliko lizanja, rajcanja, šlatanja, potem pa ritmični gibi od počasi do nabijanja. Pa luč imej na nežno naštimano, da na obrazu vidiš kaj ji paše, poslušaj vzdihovanje, glej kako se krči s telesom in zvija.

Eh, to nič ne pomaga, če ni PRAVE kemije in če ni ženska seksualno odprta, neobremenjena. Da ženski nepozabno pride, poskrbi ona sama, moški nima pri tem nič. Samo pokvari lahko zadevo, če mu ne stoji dovolj trdo in če mu prehitro pride. Nič drugega ne more. Kar ti opisuješ gre ženski lahko celo na živce, ji je odveč.

Odgovor na objavo uporabnika
Preveč si domisljaš, 23.07.2024 ob 21:46

Ti povem jaz. Še z vsakim mi je prišlo. Razen s prvim. Pa ni bil razlog v njih ampak v meni sami. Poznam svoje telo, vem kaj mi paše, vzamem si, kar mi pripada. Cenim se, zato seksam samo s tistimi, s katerimi imam dobro kemijo. In to je recept za užitek ženske v postelji – da zna uživati in se zaveda, da si to zasluži. Pa kemija mora biti. Moški ima pri tem bolj malo zaslug. Če je jemiha, je, če je ni, je ni.

Ja pa saj ti si tako samozadostna, da sploh ne rabiš deca, da te štiha medtem ko ti ležiš ko mrtvi hlod, waw!

Jebemti, kumaro v balon pa drmat, ti bo še bolje!

Odgovor na objavo uporabnika
Moderna bejba, 24.07.2024 ob 09:38

Ja pa saj ti si tako samozadostna, da sploh ne rabiš deca, da te štiha medtem ko ti ležiš ko mrtvi hlod, waw!

Jebemti, kumaro v balon pa drmat, ti bo še bolje!

Tudi jaz lahko potrdim, da mora za svoj užitek poskrbeti ženska sama. Moški se lahko trudi okoli nje kolikor hoče, pa ne bo nič, če ne bo ženska dovolj senzualna in če ne bo prave kemije. Lahko ji je pa NORO, samo da je z zanjo pravim in da mu dovolj dolgo stoji. Nič drugega.

Ti, nekrofil, ki zgoraj pišeš, pa bodi raje tiho in se vrni k svojim truplom. Žive še tako nisi fukal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno951, 24.07.2024 ob 10:00

Tudi jaz lahko potrdim, da mora za svoj užitek poskrbeti ženska sama. Moški se lahko trudi okoli nje kolikor hoče, pa ne bo nič, če ne bo ženska dovolj senzualna in če ne bo prave kemije. Lahko ji je pa NORO, samo da je z zanjo pravim in da mu dovolj dolgo stoji. Nič drugega.

Ti, nekrofil, ki zgoraj pišeš, pa bodi raje tiho in se vrni k svojim truplom. Žive še tako nisi fukal.

Tako je tako, tako je! 😀

Ajde, zdaj pa mrš v merkator po poli salamo, da poskrbiš sama zase.

Kemije ti tudi ne bo manjkalo, veš? 😁 Samo brez skrbi, pa še za mačka nafutrat boš imela kasnje.

Jao, babovje deficitno, ni vam dobro, res ne!

Ehhh… zadeva je še kar preprosta, ko enkrat imata medsebojno kemijo; samo dobro je treba poslušati (in čutiti). In verjeti telesu ko govori.

Eh, kaksen popravec, temu recemo “opravilno nesposoben” hahaha

Se začne v glavi..in najboljše orgazme sem imela s človekom,ki sem ga ljubila in je on ljubil mene..

Polna denarnica ima kar velik vpliv na vlažnost in vzburjenost nožnice. Potem pa vse ostalo.

To pa tako zelo drzi. Dan imam tudi dobro zgodovino z zenskami in potrjujem vse kar si napisala.

Zgornji zapis se nanaša na uporabnika “Prevec si domisljas”

Odgovor na objavo uporabnika
eden ki ve, 24.07.2024 ob 07:23

To sem napisal že nekje drugje. V vednost, da ne boste mlatili prazne slame.

Da bo ženski prišlo, ko tip miga v njej, malo morgen, zelo majhna verjetnost. Najprej se je treba v postelji malo igrati, on z njo in ona z njim. Ne sme ona prijet njegovega kurca z dvema prstoma in gledat pri tem stran. On mora njo hvaliti kako je lepa in podobno.

Ko je tip v njej, vseeno v kateri pozi, naj ona pove, kaj ji paše. Naj bo on pri miru, se počasi giblje, ali malo bolj grobo. Pri tem naj si ona sama pomaga, kot ji najbolj paše pri samozadovoljevanju. Velika verjetnost je, da ji bo uspelo doseči višek.

Potem je pa na vrsti on. Kar želi, naj mu ona ustreže. Saj so v glavnem samo 3 glavne poze. Misijonarc, ona na njemu ali od zadaj.

Ni ji pa treba pustit, da jo tip v rit, ali da pogoltne njegovo spermo. Saj normalen tip tega niti ne bo zahteval.

To je vsa umetnost.

Strinjam se s tabo, kot zenska bi dodala samo se par stvari…

– sama penetracija za vecino zensk ne zadostuje za priti do njenega orgazma

– tudi ce se dva ne ljubita, lahko imata med sabo nevetjetno spolno privlacnost, kar je predpogoj za njen orgazem (prava zenska zacuti tudi razpolozenje moskega)

– moski naj njo dolgo zadovoljuje oralno, lize naj s celotno povrsino jezika in z veliko sline, vse okoli, po dolgem in pocez, ne samo klitorisa

– ob oralnem zadovoljevanju naj stimulira njeno G tocko z gesto “pridi pridi” (najprej en prst, potem se eden…in tako naprej, kolikor njej paše)…pospesuje naj ritem, hitrost in pritisk na G….ko on vidi, da ji prihaja in pod prsti zacuti nabreklost G tocke, NAJ OBVEZNO OHRANJA RITEM, HITROST IN MOC….dokler ona ne doseze ejakuacije…ni receno, da bo spricala meter dalec, gotovo bo pa njegova roka fajn mokra. Po taksni ejakuaciji je zenska vsa mehka, sproscena in lazje doseze orgazem tudi s penetracijo.

– med oralnim zadovoljevanjem in stimuliranjem G, naj z mezinckom (ce ona ni vecsa anale) ali s kaksnim vecjim prstkom ali igracko, stimulira njen anus (obvezno dodatno ovlaziti s slino, oljem ali mastno kremo)

– zenski moras dat vedeti, da ti je pomembna, da je zazeljena in lepa tam samo zate.

Ne glede na vse opisano pa vedi, da se orgazem zacne in konca v mozganih, zato teren pripravljaj ze izven “postelje”

Zapomniti si pa velja, da je vse dovoljeno le, ce sta oba ZA.

Odgovor na objavo uporabnika
Kakozadovoljitinjo, 18.08.2024 ob 18:00

Strinjam se s tabo, kot zenska bi dodala samo se par stvari…

– sama penetracija za vecino zensk ne zadostuje za priti do njenega orgazma

– tudi ce se dva ne ljubita, lahko imata med sabo nevetjetno spolno privlacnost, kar je predpogoj za njen orgazem (prava zenska zacuti tudi razpolozenje moskega)

– moski naj njo dolgo zadovoljuje oralno, lize naj s celotno povrsino jezika in z veliko sline, vse okoli, po dolgem in pocez, ne samo klitorisa

– ob oralnem zadovoljevanju naj stimulira njeno G tocko z gesto “pridi pridi” (najprej en prst, potem se eden…in tako naprej, kolikor njej paše)…pospesuje naj ritem, hitrost in pritisk na G….ko on vidi, da ji prihaja in pod prsti zacuti nabreklost G tocke, NAJ OBVEZNO OHRANJA RITEM, HITROST IN MOC….dokler ona ne doseze ejakuacije…ni receno, da bo spricala meter dalec, gotovo bo pa njegova roka fajn mokra. Po taksni ejakuaciji je zenska vsa mehka, sproscena in lazje doseze orgazem tudi s penetracijo.

– med oralnim zadovoljevanjem in stimuliranjem G, naj z mezinckom (ce ona ni vecsa anale) ali s kaksnim vecjim prstkom ali igracko, stimulira njen anus (obvezno dodatno ovlaziti s slino, oljem ali mastno kremo)

– zenski moras dat vedeti, da ti je pomembna, da je zazeljena in lepa tam samo zate.

Ne glede na vse opisano pa vedi, da se orgazem zacne in konca v mozganih, zato teren pripravljaj ze izven “postelje”

Zapomniti si pa velja, da je vse dovoljeno le, ce sta oba ZA.

BRAVO ,sem moski,tako mora bit ,kot si napisala…

Se to bi dodal,da za to si morata bit oba zelo spolno privlacna,ker kot si napisala,dobesedno se ti cedijo sline po nekom ,ko je tako…velja obojesttansko…

New Report

Close