Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj imate med nogami? Gozdiček ali pokošen travnik?

Kaj imate med nogami? Gozdiček ali pokošen travnik?

V Slovenistanu so ženske malo zadaj. One so nosile tangice in se matrale s štrikcem v riti še takrat, ko so bile tange npr. v ZDA že zdavnaj iz mode.

Tudi popolna golota spodaj je v ZDA že nekaj časa “out”, ampak do nas to še ni prišlo. Samo vprašanje časa je, kdaj bo. Je pa v ZDA že mnogo let “in” britje moškega oprsja in dlak pod pazduho pri moških.

Pri nas so tud samo ženske, ki si dajejo joške povečat, v tujini pa to delajo tudi moški za lep dekolte s hribčki.

Miska piska ti se kar zgleduj po američanih, eni ne rabimo njihovih trendov, ker imamo m o ž g a n e, če ne veš, to je tista velika stvar v glavi, ki se uporablja za razmišljanje. Jaz bom s svojim telesom delala tako, kot je meni všeč in ne kot je enim puritanskim in ostalim priseljencem.

Jaz naredim golosek do koder se začne penis, okrog pa s škarjami skrajšam. Max 1x na mesec ker dlake sorazmerno počasi rastejo

Brijem se Vse leto na nulo.

Kdo bo pa vlekel konstantno dlake iz ust.
Minili so ti časi.

In minili so časi, ko so se polizane dlake zatikale v slepič. Operacij je zdaj 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj.

https://www.cosmopolitan.si/zdravje/to-je-pomembna-na-stvar-ki-jo-moras-vedeti-ce-se-brijes-tam-spodaj/

[img]https://s.smutty.com/media_smutty/o/n/o/m/b/onomatopoeia-man-r3c9u-6385a8.jpg[/img]

Tale je prava… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

je izpuščeno. Pralni praški, ki jih uporabljamo danes so precej agresivni do kože. Dlačice preprečujejo neposredni stik perila s kožo, da ne govorim o tistih, ki tam spodaj nimajo lih estetskega videza in notranji žnabli štrlijo čez zunanje…..ja ampak kokoši kot ste, vas to ne zanima, glavno da se vam zdi, da v ničemer ne zaostajate za sosedo!

odlična….

odlična….
[/quote]

Ob tej sliki, odpade zajtrk, mi je ratalo slabo. Fuj.

Ob tej sliki, odpade zajtrk, mi je ratalo slabo. Fuj.
[/quote]

mlajša generacija verjetno, men pa huda asociacija na petelinji zajtrk, grrrr….

mlajša generacija verjetno, men pa huda asociacija na petelinji zajtrk, grrrr….
[/quote]

Mi smo kavsali iz čistega užitka, v času ko je pa še kavs skomercializiran in primerjalen, se pa kavsa za boljši filing in da pač lahko rečejo, da kavsajo!
Saj veš kermu kürcu i dlaka smeta 😉

Mi smo kavsali iz čistega užitka, v času ko je pa še kavs skomercializiran in primerjalen, se pa kavsa za boljši filing in da pač lahko rečejo, da kavsajo!
Saj veš kermu kürcu i dlaka smeta 😉
[/quote]

Jp, edini pogoj je bil in je še vedno, da se ti ženska dopade, da je psihofizično stabilna in, da je za akcijo, pol pa ni, da ni dlake letijo od trenja, hehe….

Jp, edini pogoj je bil in je še vedno, da se ti ženska dopade, da je psihofizično stabilna in, da je za akcijo, pol pa ni, da ni dlake letijo od trenja, hehe….
[/quote]

Itak. Pa nič ni blo hudga, če ji jo malo nagovarjal na akcijo, pa kaj prej reskiral. Ko je bla taprava štimunga, pa bi lahko bla odspodi kobra, pa bi jo zrihtu! 😉

Kosmata je zakon !

Ob tej sliki, odpade zajtrk, mi je ratalo slabo. Fuj.
[/quote]

…taprav petelinji fruštek v slast obema izpeljem iz tega:))))) Taprava:));

[img]https://mumsiebeaver.files.wordpress.com/2016/10/unnamed-file.jpg[/img]

Drugač pa spet prihajajo v modo kosmatulje, tudi pod pazduho in po nogah, zaradi sodobnih feministk, tko, da boste zagovorniki kocin prišli na svoj račun.

Jaz bom ostala samo pri dolgih laseh, trepalnicah in obrveh, za ostale se mi gladko j.ebe 🙂

shanghai tower

očitno sem ostala v letu 1996 🙂

še lepše bi bilo v 1980…

Lošem kurcu svaka dlaka smeta.

New Report

Close