Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Kaj imate proti plastičnim operacijam?

Kaj imate proti plastičnim operacijam?

Takih cocky kot si ti, jaz niti v svoji bližini nočem – čeprav se lepijo name. face it- life is a bitch and then you. …….. ( vstavi poljubno ). 😛
[/quote]

Ah !

Kakšna dvoličnost. Dočim si pridržuješ pravico, da igraš dežurno bitch queen je bogokletno poleg tebe stati pokončno.

Kaj ti iščeš, pudeljčka ?

Si vis pacem, para bellum.

https://i.pinimg.com/originals/11/b0/2f/11b02f6762ef2cfd99e781ec37845c75.jpg

https://media.allure.com/photos/5bdf44ae26efd82d39498404/master/w_1600%2Cc_limit/life-in-plastic-facial-fillers-social.jpg

https://cityskin-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2016/08/dermal-fillers-melbourne.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTApdXzZJBm4JBZcTXePJWZkwNzqBCMAxxHu-8Up_DosMRm-bNG&usqp=CAU

https://www.droakleysmithrhinoplasty.com/wp-content/uploads/2016/11/232A-rhinoplasty-dr-oakley-smith-nose-job-large-nose-long-nose-1-1999×1200.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/uAOfY33ZU0mFekObkDFFshUYEjQ02MVcgQxWSQJGBNpm3DQl98HRsCu_JVILxfodxnYfpkTw3lxAqC4t45PCohsANbNHGkIEz7AifQK3cWCqp6DFcuPuSMT9SSmfebnb9TlXJvgLsIeWurzfju9Q0SCx8dE

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR_lTEHtkeHB7Frt0-Rm0LQGooBnpjFuCi1zK1lUskPjWYZnJbE&usqp=CAU

https://media.springernature.com/lw685/springer-static/image/art%3A10.1007%2Fs00266-020-01694-2/MediaObjects/266_2020_1694_Fig1_HTML.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcS6ggo9dsKeMA8Jksr947dgTpSx452mKUUIkrhcXXMaYXg8yp77&usqp=CAU
[/quote]

– premalo kvalitetne slike, ne morem obravnavati
– ne morem obravnavati, različna svetloba, različna “zapečenost” (načeloma mi je lepša bela koža), različni podočnjaki
– grozna! vidi se, da je nekaj umetnega, hkrati pa ni nič lepša
– ista osta oseba, manj globoke gube na čelu, enak kot prej dejansko, samo razlika je, da če si ga poznal že prej, si rečeš, da je bil na nekem posegu
– vau, prva fotka normalne kvalitete. razlika je v smejalni gubici pod očesoom, ne vem, kaj je problem, če jo imaš ….ženska se mi zdi simpatična, ampak popolnoma nič lepša na drugi sliki, nepotreben poseg……. v bistvu je na prvi sliki videti bolj vesela (čeprav to je nerelevantno)
– OK. mi je lepša v smislu bolj kjut, manj unikatna. +sprašujem se, zakaj je na prvi fotki nos bolj rdeč. + tole gre pod zdravstvene razloge, ker sem našla na googlu:) “This young woman had a revision rhinoplasty for correction of a pinched tip, notched and retracted alae, hanging columella, and nasal bridge deformity. Post-operatively she also had improvement of her nasal airway.”
– zakaj?????? :”'(((((( škoda.
– ni isti profil
– nobena mi ni lepa, predvsem pa druga ni nič lepša!, ženska bi kaj naredila zase, če bi shujšala, sicer sem pa spraševala v prvi vrsti za obrazne posege, zato težko zagovarjam, da je recimo lepši človek z vampom kot pa brez, ker seveda ni


Naštevam ti
scarlett johansson (ožji nos, zdaj ful boljša kot s tistim krompirčkom)
angelina jolie (ravno tako ožji nos, boljši zdaj, morda še kaj, kar ne znam definirati, vsekakor danes lepša kot pred 20 leti, mislim obraz)
kim kardashian (popravljen nos, popravljena usta in regija okoli, danes je veliko lepša kot pred 10 leti, spet mislim obraz)
sarah jessica parker (čeprav ima še vedno izrazit nos, je ta danes ožji, vršek ni več krompirjast, majhna sprememba, ki je ni totalno spremenila, samo malo izboljšala, pustimo ob strani, da vam v večini ni lepa tudi sicer)
blake lively (prej je imela vidno preširok nos, zaradi katerega nisi mogel reči, da je res lepotica, zdaj z ožjim nosom ful boljša, pa zobje tudi niso samo ortodontsko spremenjeni, tudi prevleke ima)
ashlee simpson ( nov nos, lepša je zdaj, morda ne samo zaradi oblike nosu-meni je bil tudi prej lep, ni bil širok, le neprivihan – ampak se nosi bolj samozavestno, prav zasijala je po operaciji, kot da bi se bremena rešila, holywood ni pariz, francija, kjer tolerirajo oz. so normalno sprejete posebnosti v igralski industriji)

Žal je pa lista na slabše predelanih dosti daljša, med njimi so groteskne, spakaste, komične in res generalno gledano slabše, ali grše ali bolj postarane ,kot bi bile natur.
[/quote]
Scarlet Johanson sem že enrkat googlala nekaj, ona ima nekaj takega kot Jazbinšek, čisto druga zadeva oz. zdravstvena težava. Angelina Jolie v mladih letih se mi zdi fatalna in neizboljšljiva. KIm Kardashian se mi tudi dejansko zdi zelo lepa v mladih letih in prav škoda operacij. blake lively se mi zdi zelo lepa, zdaj sem jo pogooglala za nazaj, bi bila ravno tako lepa brez operacije, dobro, da je vsaj znamenje pustila. Če bi si znamenje odstranila, bi bili nanjo navajeni brez znamenja, stare slike bi bile pa take za gledat kot so zdaj s starim nosom (čeprav ji dejansko znamenje totalno paše) SJP mi gre na živce….. vizualno mi ni (osebno je pa ne poznam). ashlee simpson – ne vem, kdo je to, sem pogooglala in je bila prej lepa in bolj unikatna, zdaj je bolj generična/lutkasta/narisana

To vsaka kokoška reče: naredila sem zgolj zase, pa sploh se ne opazi. Ja seveda….he he

Jaz vidim smisel v teh operacijah samo, če so iz zdravstvenih razlogov, zaradi kakšne nesreče, opeklin … vse ostalo se mi zdi bolj ali manj brezveze. tudi povečevanje prsi, ko se postaraš, si lahko še srečna da imaš male …
ne glede na zapisano, pa ni bolj groznega videt upedenano žensko s podaljšanimi nohti, da ne more normalno natipkat niti dveh besed, in povečanimi trepalnicami in vso opleskano, pa seveda (običajno) blond. Dostikrat so v kakšnih sprejemnih vlogah (v bankah, pisarnah, in ne morem verjet po trgovinah) – to se mi pa res zdi grozno.
Sicer res vsak lahko s svojim telesom počne kar želi (in kar lahko financira), samo vse te oblike preoblikovanja, iskanja pozornosti (od plastičnih operacij, tatujev, raznih pirsingov itd …) kažejo na to, da človek nima glih najbolj pošlihtanih stvari. Tako kot je debelost neke sorte obramba.

Če sva midva slučajno date-ala pred kakim letom in pol naj ti povem da ti je ful ogabno izpadlo, ne glede na to kako si vse prepričevala da se bo normaliziralo itd. Ko sem te poznal pred posegi si bila normalna za vidt kasneje pa je bilo tako grozno da nisi bla za pogledat. Zaradi tvoje že tako slabe samozavesti nisem hotel povzročati dodatnega stresa ker škoda je bila itak že narejena. V bistvu vseskuoaj sploh ni bilo podobno date-anju ampak kot običajen BITCH session o bivših. Zaradi njega si v upanju da te bo še kdaj poklical tudi šla pod nož.

Vkolikor se ne prepoznaš v opisu, ignoriraj.

V grobem pa čisto vsi take posege delajo zaradi slabe samopodobe. Za ljudi, ki so utrpeli poškodbo ali pa so morali na amputacijo zaradi medicinskih razlogov… tam je upravičeno. Vse ostalo pa nerazumno fejkanje.
[/quote]

Zagotovo nisva dejtala. Prvič – ustnice so kljub polnilu normalne velikosti, verjetno ima marsikdo naravne veliko večje. In drugič – ne dejtam. Sploh. Odkar sem zaključila zadnjo zvezo sem se odločila za samsko življenje.


Scarlet Johanson sem že enrkat googlala nekaj, ona ima nekaj takega kot Jazbinšek, čisto druga zadeva oz. zdravstvena težava. Angelina Jolie v mladih letih se mi zdi fatalna in neizboljšljiva. KIm Kardashian se mi tudi dejansko zdi zelo lepa v mladih letih in prav škoda operacij. blake lively se mi zdi zelo lepa, zdaj sem jo pogooglala za nazaj, bi bila ravno tako lepa brez operacije, dobro, da je vsaj znamenje pustila. Če bi si znamenje odstranila, bi bili nanjo navajeni brez znamenja, stare slike bi bile pa take za gledat kot so zdaj s starim nosom (čeprav ji dejansko znamenje totalno paše) SJP mi gre na živce….. vizualno mi ni (osebno je pa ne poznam). ashlee simpson – ne vem, kdo je to, sem pogooglala in je bila prej lepa in bolj unikatna, zdaj je bolj generična/lutkasta/narisana
[/quote]
Ne razumem, zakaj imenujete majhen, lep, ozek, nežno strukturiran nos generičen, večji, širši oz grbast nos pa poseben. Kaj so po vašem ženske, ki imajo naravno majhne ,ožje nosove s prefinjenim vrškom, kaj na slabšem po lepoti, posebnosti? Ali so na slabšem po lepoti samo tiste, ki so do manjšega, ožjega nosu prišle z operacijo?


Ne razumem, zakaj imenujete majhen, lep, ozek, nežno strukturiran nos generičen, večji, širši oz grbast nos pa poseben. Kaj so po vašem ženske, ki imajo naravno majhne ,ožje nosove s prefinjenim vrškom, kaj na slabšem po lepoti, posebnosti? Ali so na slabšem po lepoti samo tiste, ki so do manjšega, ožjega nosu prišle z operacijo?
[/quote]
Na živce mi gre, da se je opazen del družbe odločil, da je majhen nos lepši, velik pa da ni. Zaradi tega ker sem opazila teženje k nekemu majhnemu/zožanemu nosu, sem ga začela občasno imenovati “generičen”.
Mirno lahko povem – ali “”priznam”” – da imam sama relativno velik nos in mi je všeč in da mi je tudi na drugih zelo pogosto všeč velik nos. Čudovita se mi zdi npr. Maddie Ziegler. Njena sestra Mackenzie Ziegler pa je dober primer večjega nosu, upam, da si ga ne bo spremenila, ker je čisto normalno imeti večji ali manjši nos in ni mi všeč, da je vedno več umetno manjših. Videz je stvar okusa sicer, meni osebno recimo vizualno niso všeč nosovi, ki imajo nekako čudno zavite nosnice na ven, to mi je grdo, od znanih mi je zoprn nos npr. calista flockhart, čisto všeč so mi pa recimo veliki “črnski” nosovi. Tudi nekateri zakrivljeni nosovi so alhko zelo zanimivi. 🙂 Tudi nekateri majhni nosovi so.

ps mislim, da sem za en dan napisala dovolj spletnih komentarjih o NOSOVIH, tako da ne bom več čekirala teme-vsaj ne prav kmalu.

Meni se zdijo plastične operacije na ženski dobesedno zavajanje moškega.
Moški občuduje umetno stvaritev, a v resnici ona sploh nima jošk.
Grozno.
Moški res ne rabijo veliko. Samo, da je podobno žogi, pa četudi je fake.


Naštevam ti
scarlett johansson (ožji nos, zdaj ful boljša kot s tistim krompirčkom)
angelina jolie (ravno tako ožji nos, boljši zdaj, morda še kaj, kar ne znam definirati, vsekakor danes lepša kot pred 20 leti, mislim obraz)
kim kardashian (popravljen nos, popravljena usta in regija okoli, danes je veliko lepša kot pred 10 leti, spet mislim obraz)
sarah jessica parker (čeprav ima še vedno izrazit nos, je ta danes ožji, vršek ni več krompirjast, majhna sprememba, ki je ni totalno spremenila, samo malo izboljšala, pustimo ob strani, da vam v večini ni lepa tudi sicer)
blake lively (prej je imela vidno preširok nos, zaradi katerega nisi mogel reči, da je res lepotica, zdaj z ožjim nosom ful boljša, pa zobje tudi niso samo ortodontsko spremenjeni, tudi prevleke ima)
ashlee simpson ( nov nos, lepša je zdaj, morda ne samo zaradi oblike nosu-meni je bil tudi prej lep, ni bil širok, le neprivihan – ampak se nosi bolj samozavestno, prav zasijala je po operaciji, kot da bi se bremena rešila, holywood ni pariz, francija, kjer tolerirajo oz. so normalno sprejete posebnosti v igralski industriji)

Žal je pa lista na slabše predelanih dosti daljša, med njimi so groteskne, spakaste, komične in res generalno gledano slabše, ali grše ali bolj postarane ,kot bi bile natur.
[/quote]

Pozabila si.. Kayli jener prej in sedaj…. Jaa oooo… Ampak je zdj boljs

Potemtakem si ves tisti denar zapravila za nic ali skoraj nic?

Ah !

Kakšna dvoličnost. Dočim si pridržuješ pravico, da igraš dežurno bitch queen je bogokletno poleg tebe stati pokončno.

Kaj ti iščeš, pudeljčka ?
[/quote]

Ne ukvarjaj se z menoj, puff fish….. Mi nžal ne sežešniti do gležnjeve kosti.

Ne ukvarjaj se z menoj, puff fish….. Mi nžal ne sežešniti do gležnjeve kosti.
[/quote]

Saj se ti za njim mečeš in nastavljaš sram te bodi koka stara.


Scarlet Johanson sem že enrkat googlala nekaj, ona ima nekaj takega kot Jazbinšek, čisto druga zadeva oz. zdravstvena težava. Angelina Jolie v mladih letih se mi zdi fatalna in neizboljšljiva. KIm Kardashian se mi tudi dejansko zdi zelo lepa v mladih letih in prav škoda operacij. blake lively se mi zdi zelo lepa, zdaj sem jo pogooglala za nazaj, bi bila ravno tako lepa brez operacije, dobro, da je vsaj znamenje pustila. Če bi si znamenje odstranila, bi bili nanjo navajeni brez znamenja, stare slike bi bile pa take za gledat kot so zdaj s starim nosom (čeprav ji dejansko znamenje totalno paše) SJP mi gre na živce….. vizualno mi ni (osebno je pa ne poznam). ashlee simpson – ne vem, kdo je to, sem pogooglala in je bila prej lepa in bolj unikatna, zdaj je bolj generična/lutkasta/narisana
[/quote]

Dobro popravljena je tudi Charlize Theron – vsaj rinoplastiko so ji dobro nardili, pa ustnice ima tudi dobro , precej neopazno in nevoluptirozno našpikane. Jst sem bolj taka, kot let nazaj sicer – mi je tudi pa tudi ona od igralk zelo všeč:

https://i.pinimg.com/originals/d0/70/fd/d070fdb65abe86274a69cccd5c5092db.jpg

https://i.pinimg.com/originals/cc/1f/0e/cc1f0e37617e2db38120a8ad80f9a426.jpg

https://i.pinimg.com/originals/1f/88/8b/1f888bcf5549a4d188dcf107b103d5ba.jpg

Ne ukvarjaj se z menoj, puff fish….. Mi nžal ne sežešniti do gležnjeve kosti.
[/quote]

Ok let’s face it…

Če me ne bi videla kot izziv se tudi zapikovala ne bi vame.

M aj rajt, m am ?

Si vis pacem, para bellum.

Dobro popravljena je tudi Charlize Theron – vsaj rinoplastiko so ji dobro nardili, pa ustnice ima tudi dobro , precej neopazno in nevoluptirozno našpikane. Jst sem bolj taka, kot ona ene 7 let nazaj sicer [/b]– mi je tudi pa tudi ona od igralk zelo všeč:

https://i.pinimg.com/originals/d0/70/fd/d070fdb65abe86274a69cccd5c5092db.jpg

https://i.pinimg.com/originals/cc/1f/0e/cc1f0e37617e2db38120a8ad80f9a426.jpg

https://i.pinimg.com/originals/1f/88/8b/1f888bcf5549a4d188dcf107b103d5ba.jpg
[/quote]

Sem natur, nepopravljena, da ne bo pomote 😛

Saj se ti za njim mečeš in nastavljaš sram te bodi koka stara.
[/quote]

Ej ti- modi undercove, again stalking? Ne, ne mečem se za njim. Ga imaš, izvoli… Take frcam dol s sebe. Samo dojet mora fant arround 30, da je tam, kamor sodi.

Ej ti- modi undercove, again stalking? Ne, ne mečem se za njim. Ga imaš, izvoli… Take frcam dol s sebe. Samo dojet mora fant arround 30, da je tam, kamor sodi.
[/quote]

Around 30 je rekla 🤣🤣🤣🤣

Si vis pacem, para bellum.

Ej ti- modi undercove, again stalking? Ne, ne mečem se za njim. Ga imaš, izvoli… Take frcam dol s sebe. Samo dojet mora fant arround 30, da je tam, kamor sodi.
[/quote]

Kakšen modi a maš paranojo? Poglej kdo je koga začel mazit v tej temi ko te skensla se pa delaš hard to get ha ha

Kakšen modi a maš paranojo? Poglej kdo je koga začel mazit v tej temi ko te skensla se pa delaš hard to get ha ha
[/quote]

Ej, go for it – kdo ti brani no? Samo odgovorila sem mu, ker se vedno tak “cocky obnaša. Tudi v tej temi se je. Še enkrat : takih zelenookih temnih imam jaz lahko na tone, če želim…… Odrasti, tudi ti 🙂

Ej, go for it – kdo ti brani no? Samo odgovorila sem mu, ker se vedno tak “cocky obnaša. Tudi v tej temi se je. Še enkrat : takih zelenookih temnih imam jaz lahko na tone, če želim…… Odrasti, tudi ti 🙂
[/quote]

Ti rada šnofaš za drugimi, nde ?

Si vis pacem, para bellum.

Ti rada šnofaš za drugimi, nde ?
[/quote]

Ne, sploh ne – samo TI preveč napišeš tukaj. Ker ti paaaaše. 🙂 Si to, kar puščaš na spletu za seboj…. Ne ukvarjaj se z menoj – hvala.

Ne, sploh ne – samo TI preveč napišeš tukaj. Ker ti paaaaše. 🙂 Si to, kar puščaš na spletu za seboj…. Ne ukvarjaj se z menoj – hvala.
[/quote]

Jesus fooking christ.

Don’t take it so hard.

(Almost) Everything I write is a joke, not a dick

Si vis pacem, para bellum.

Jesus fooking christ.

Don’t take it so hard.

(Almost) Everything I write is a joke, not a dick
[/quote]

Enjoy 🙂

New Report

Close