Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je bilo najbolj “mean” kar vam je rekel bivši/bivša?

Kaj je bilo najbolj “mean” kar vam je rekel bivši/bivša?


Mislim, da vem za katere ljudi gre. Ta njen zdravnik, ni bil nikoli s srcem pri njej. Ta njen zdravnik že celo življenje nori za eno drugo, ki mu jo je pred nosem speljal za njihove snobovske pojme neprimeren snubec. Je pa zdravnik prav tako iz fine družine s poreklom in denarjem. Tukaj ni bilo nikoli nobene ljubezni. Ona je bila njemu tolažba,on pa za njo dober ulov.
Zahvali se Jezusu in Mariji,da te je pustila.

Čestitam! Takih dedcev je pa malo!

Danes me je ujel tel klic iz neznane številke ravno na cesti, zavijem dol, “prosim”, in evo ti ga na, ženska mojega srca. Nekoč… Nisva živela skupaj, sva se pa več let zelo zelo lepo imela. Še danes bi lahko bila skupaj, če občasno ne bi blodila.

V 1+urnem lepem pogovoru mi je delovala zrelejša, mirnejša, pametnejša, pa le vprašam kak to da se me je spomnila? Pravi kar tako… Na koncu pa se v hecu le zagovori, da kar ima ni to to…

Nauk? Po moje to, da kdor ni zmožen prepoznati katere večne so vrednote, ta cel lajf pizdarije počne in svoje sreče nikoli najde ne.

Previdnost je mati modrosti!

Čestitam! Takih dedcev je pa malo!

Danes me je ujel tel klic iz neznane številke ravno na cesti, zavijem dol, “prosim”, in evo ti ga na, ženska mojega srca. Nekoč… Nisva živela skupaj, sva se pa več let zelo zelo lepo imela. Še danes bi lahko bila skupaj, če občasno ne bi blodila.

V 1+urnem lepem pogovoru mi je delovala zrelejša, mirnejša, pametnejša, pa le vprašam kak to da se me je spomnila? Pravi kar tako… Na koncu pa se v hecu le zagovori, da kar ima ni to to…

Nauk? Po moje to, da kdor ni zmožen prepoznati katere večne so vrednote, ta cel lajf pizdarije počne in svoje sreče nikoli najde ne.

Previdnost je mati modrosti!
[/quote]

Zrelejša, mirnejša, pametnejša???
Nič od tega ni. Še dostojnosti nima, ker te kliče vsa nezrela, nemirna in zmedena…kura! 😉
Ampak samo, da vama srček malo hitreje bije. Njej, da je prišla do malo adrenalina in tebi, ker te je poklicala.
Vidiš, ne rabim te niti spraševati kaj počneš. 😀

Zrelejša, mirnejša, pametnejša???
Nič od tega ni. Še dostojnosti nima, ker te kliče vsa nezrela, nemirna in zmedena…kura! 😉
Ampak samo, da vama srček malo hitreje bije. Njej, da je prišla do malo adrenalina in tebi, ker te je poklicala.
Vidiš, ne rabim te niti spraševati kaj počneš. 😀
[/quote]

Al boš tudi ti slepa kura svoje zrno najdla! Brez skrbi, le brat se nauči. (ali prebrano pravilno razumevati)

Meni je ostalo v spominu, da mi je na ginekološki kliniki, ko sem imela zelo boleč pregled, ker nisem zanosila rekel, kako ima glupo babo.
Potem me skenslal preko sms pa sva bila poročena. Itak je imel drugo.
Potem si je premislil in prosil, da probava še enkrat. Ko si je spet našel drugo, je pa rekel, da vse kar je bilo, je bil samo sex.

Al boš tudi ti slepa kura svoje zrno najdla! Brez skrbi, le brat se nauči. (ali prebrano pravilno razumevati)
[/quote]

Za kure je treba prevod!
Resnica pa boli a ne. Pa še kost ti je vrgla. Ker to ni to…

Pederčina, a se ti je dvignu k te je poklicala al si sam vesel, da je razodela, da kar ima ni to to? 😂

Če imaš srce potem veš kako je, ko nekaj umre.

Če imaš srce potem veš kako je, ko nekaj umre.
[/quote]

A veš, da sem razmišljala to tvojo zgodbo, no o tem kar si pisal. Ženska rabi nasvet, tolažbo, pomoč? Ali je mogoče spoznala kaj je zavrgla? In potem pridemo do tega, da ne veš kaj so nebesa, če pekla ne poznaš. Ali, če je meni slabo, naj bo še tebi, ko se boš spominjal mene in najinih let???
Prav gotovo si tudi sam doživel čustven pretres, ker +1 uro trajajoči pogovor to je. Drugače bi ga prej zaključil.

Če imaš srce potem veš kako je, ko nekaj umre.
[/quote]
Name jokalice ne palijo. In tudi bivši me ne kličejo in eno uro jamrajo, kako tisto, kar so si skuhali, ni to to. Mene bi kvečjemu razpizdilo, da mi gre jamrat in obžalovat lastne odločitve, mevža. Ti pa kakor želiš, čomprejšnje okrevanje srčne bolečine želim.


A veš, da bi me resnično presenetilo, če bi se v tvojem življenju kdaj zgodilo kaj strastnega, dramatičnega, življenjskega. Preveč pocukrano in medlo deluješ.
[/quote]

Ehhh, jaaa, tvoji občutki – tvoja stvar.

V resnici pa se mi je zgodilo že toliko različnih, tudi divjih, strastnih in drugih stvari, da sem prišel do skupnega imenovalca; dogaja se ti to, kar tisti trenutek potrebuješ.
Na koncu pa – ko gledaš vse skupaj – nič ni kaj zelo posebnega. Pa čeprav bi v trenutku dogajanja pisal pesmi, ubijal, delal samomore ali pa eksplodiral od strasti. In če dovolj dolgo ostaneš dovolj nerazmišljujoč tudi misliš da se tako pomembne/strastne/ usodne / itd stvari dogajajo samo tebi.

Ehhh, jaaa, tvoji občutki – tvoja stvar.

V resnici pa se mi je zgodilo že toliko različnih, tudi divjih, strastnih in drugih stvari, da sem prišel do skupnega imenovalca; dogaja se ti to, kar tisti trenutek potrebuješ.
Na koncu pa – ko gledaš vse skupaj – nič ni kaj zelo posebnega. Pa čeprav bi v trenutku dogajanja pisal pesmi, ubijal, delal samomore ali pa eksplodiral od strasti. In če dovolj dolgo ostaneš dovolj nerazmišljujoč tudi misliš da se tako pomembne/strastne/ usodne / itd stvari dogajajo samo tebi.
[/quote]

A je tako težko napisat, dogajalo se mi je to, kar tisti trenutek potrebujem?

Ker tale floskula niti slučajno ne velja za vse in močno dvomim, da so umorjene ženske, po možnosti mame majhnih otrok, potrebovale smrt, storilec je bil pa bivši partner. Tudi zlomljenih kosti verjetno tisti moment niso potrebovale.
Tudi jaz 90 procentov hudega, slabega, žalostnega nisem potrebovala, nobena lekcija ali spoznanje, ki ga ne bi že zdavnaj osvojila, ni sledila, vse skupaj je bilo samo sebi namen in bi bilo mnogo bolje, da se ne bi zgodilo.

Kroničen bolnik s kupom težav … itak najbogejši na svetu, tri četrt časa sva se z njimi ubadala. Jaz sem bila nekaj let starejša. Enkrat me je zagrabil heksenšus in nekaj jamram, pa pravi, a daj nehaj že. Sem mu rekla, da to pač tako je, če ima starejšo partnerko. Je rekel, midva nisva partnerja, midva sva fuk frenda.
To je bilo že precej let nazaj, takrat sem takoj prekinila z njim in se kar nekaj mesecev nisva slišala, celo telefonsko cifro je zamenjal, kar sem ugotovila šele ene osem mesecev pozneje, ko sem ga klicala 🙂 Je bil kar razočaran, da je toliko časa trajalo. Še danes mi teži in mi mori, me kontrolira in se enostavno štuli v moje življenje. Ima tudi psihične težave, nagnjenost k samomorilstvu in ga enostavno ne upam grobo odrezat.

Nimaš čustev, ti si robot.

Well F it. Kasneje se nisem kaj dost sekiral, ker je šlo za poskus manipulacije. Sem se pa le zasekiral, tko da… yay!

Pa se ne spomnim, da bi bilo karkoli zlobnega.
Srce me je bolelo dolgo zaradi nekoga, ki me je zavrnil, ker sem bila premlada. Sem ga srečala po dolgih letih in vem, da je bilo bolje tako kot je bilo.
Je pa res, da mi nihče ni pomenil kaj veliko. To so bile kratke mladostniške veze.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ko mi je po pol leta zveze rekel kurba, ker je hotel vedeti koliko sem jih imela pred njim

Ku.rba

Groza 😕

Fajn fantje, samo en je bil vulgaren, ko je imel izpad sem se tako od srca nasmejala, da ga je skor fršlok. Konc seveda. Je pa doživel šok on, ne jz.

A je tako težko napisat, dogajalo se mi je to, kar tisti trenutek potrebujem?

Ker tale floskula niti slučajno ne velja za vse in močno dvomim, da so umorjene ženske, po možnosti mame majhnih otrok, potrebovale smrt, storilec je bil pa bivši partner. Tudi zlomljenih kosti verjetno tisti moment niso potrebovale.
Tudi jaz 90 procentov hudega, slabega, žalostnega nisem potrebovala, nobena lekcija ali spoznanje, ki ga ne bi že zdavnaj osvojila, ni sledila, vse skupaj je bilo samo sebi namen in bi bilo mnogo bolje, da se ne bi zgodilo.
[/quote]

Zato pa nisem zapisal floskule, pač pa izkušnjo.
In res ne razumem 1. in 2. odstavka tvojega pisanja.

New Report

Close