Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KAJ JE MOŠKIM VŠEČ ?!

KAJ JE MOŠKIM VŠEČ ?!

…v čem moški zares uživajo,toda žene so..

Tisto v sexu, kjer moški zares uživajo je: Potrudite se, da svojega izbranca vedno in ob vsaki priliki tretirate kot, da je CAR! Povabite ga k sebi in mu pripravite bajno večerjico: naprimer mini sendviče,z maslom,pršutkom.jajčki in ne pozabite 2 litra kvaliletnega rdečega vinčka, kot tudi nekaj steklenic najboljšega piva. Na hrani in pijači, za vašega žrebca, ne smete skopariti! Če vaš dečko slučajno kadi, ne pozabite vsaj škatlo njegovih najboljših cigaret. Ko ste vašega moškega dobro nahranili in napojili, mu predlagajte, da ga boste še čutno pomasirali. Najbolj, da se sleče do pasu in vleže na posteljo,masirajte mu vrat,ramena,in vi mu potem počasi nežno z občutkom slecite hlače in gate do kolen,in tako ko ga masirate po hrbtu navzdol mu počasi grobo nežno porinite prst v ritko. Večini moških je to strahovito všeč in po tem bodo takoj vneti za sex! Za predigro ga lahko še oralno zadovoljite vendar ne pozabite tisto s prstki, lahko tudi več prstov v njegovi… Verjemite mi, jaz sem to preverila na kekaj moških in zanimivo, vsi so bili čisto iz sebe od zadovoljstva. Razume se,večina žensk tega niti v sanjah ne bi počela s svojim moškim ampak TO JE TO !!

PS. SAJ VEM VERJETNO SEM ŠE KAJ POZABIL, ampak zato imam pa vas…………………….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zdaj boš pa dobil enega občudovalca več – hribuca!!!
:-))))))

Ej, če bi mi prej popil dvva litra vina, verjamem, da ne bi več čutil mojih prstov v tazadnji…:-)))))

Trenutno sem najbolj vesel,da tista na katero stalno mislim pošilja drobna darilca.Ta me vržejo s tira,vendar tista muca zna!Poredko in ko najmanj pričakujem,pol sem pa čist hin od užitkov.
LP
Sp

Ja vse je res priznam, samo tisti prstki v ritki mu ne pašejo, ampak še nekaj si pozabil, da se mora potem tole crkljanje obrniti in potem uživajo še žene oziroma oba skupaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ampak danes se mi bo pa zmešalo od ljubosumja, razen če nisem tista muca jaz???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))) Mogoče to deluje pri drugih moških … ampak pri mojemu vsekakor ne …

Če ga dobro nahranim in napojim postane ves lenoben in ga začne trebuh bolet, ker se je preveč najedel … (za vsak primer imam vedno Jegija v hladilniku) … Vleže se pred TV ta čas ko jaz pospravim mizo … Nato se vležem poleg njega … Masaža .. seveda … to je že postal ritual v naši hiši … Ampak ritual je tudi ta, da skoraj vedno ob čutni masaži postane zaspan!!! in ga večkrat “vzame” … :)))) … Tisto s prstom v rit bolje, da niti ne poiskusim, ker bom letela direkt skozi okno …

Jaz že vem kako mojega moškega zadovoljiti tako, da je najbolj srečen … 🙂 … in to vsekakor ni na tak način, kot je zgoraj opisano … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mogoče pa?maybe yes,maybe no,sorry lady I must go…I’m going to….

Okej, kar daj, izživi se do konca, ampak ne pozabi, da se jaz tudi lahko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grožnja,svarilo,opozorilo,nasvet,kar tko?
Sp

Kar tko brez veze, saj veš takšen forum…;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close