Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ kaj je na Luki Dončiću takšnega

kaj je na Luki Dončiću takšnega

da ima eno najlepših punc na svetu? A je to priimek na ić ali morda stanje na TRR. Ker neki lepotec ravno ni.

Zakaj bi se obremenjeval/a s takimi vprašanji?

Provokacija pripelje samo do slabih stvari.

jaz mislim, da priimek.

nova
Uredništvo priporoča

Zagotovo je lepši kot ti!

Kaj je na njegovi punci takšnega, da se jo ocenjuje kot “eno najlepših punc na svetu”? Kako dolgo si že v bajti zaprt, da imaš tako nizke standarde? To bi mogel on ujagat vsaj neko mlajšo verzijo jennifer lopez, da bi se lahko tole o njem spraševali.

Odgovor na objavo uporabnika
Puh, 23.08.2021 ob 20:03

Kaj je na njegovi punci takšnega, da se jo ocenjuje kot “eno najlepših punc na svetu”? Kako dolgo si že v bajti zaprt, da imaš tako nizke standarde? To bi mogel on ujagat vsaj neko mlajšo verzijo jennifer lopez, da bi se lahko tole o njem spraševali.

My point exactly

ne vem zakaj, ampak meni ta punca nikakor ne “potegne”.  Saj ne recem, da ni lepa, ampak od vrhunske lepotice je pa milijon let

Pri Luku je prisrcen nasmeh ima in ni zlagan ko vecina. Ana Mari Goltes je ista ko vecina pri 22. Meni je obicajna punca ki ima rada svojega fanta ki ga pozna od 12leta. Se dobro da ima Luka iskreno oporo in je bila ob njem ko se ni mel denarja. Vse dobro jima zelim ceprav Luka bolj kosarka zanima ko sex.

je mlad, okej videza pa tudi denarja mu ne manjka…..ne vem kje dobis bolsega?

Meni se zdi čeden fant… Zelo.

Ona je daleč od lepotice še povprečna ni. Samo najdi kako naravno sliko ne pa polno ličil pa filtrov. Skupaj sta od mladih nog zdaj ko je luka bogataš se mora ona zelo truditi da ostane pr bajt. Na njemu razen talenta za basket pa denarja ni nič drugega. Tak velikan ni ravno zanimiv za večino punc.

S toliko denarja in ugleda sedaj je pa zanimiv za večino kur. Če bi delal v proiuvodnji za 800€ nebi bil zanimiv sploh.

Oba sta luštna, lep par, vi pa še naprej zganjajte fovšarijo in se tolažite s tem, da ste baje blazno izjemni.

Vsake oči imajo svojega malarja oziroma the beauty is in the eye of the beholder.

Kar se pa Donketa tiče že 4 leta čakam da bo začel igrat obrambo.

Oba sta mi super. Luka je meni tudi lep. In želim, da ostaneta skupaj, ker ona je dekle “next dor”

Ne rabi on neke nadstandardne kure.razumeta se in zato sta meni tako fajn.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnica500, 30.05.2022 ob 13:10

Oba sta mi super. Luka je meni tudi lep. In želim, da ostaneta skupaj, ker ona je dekle “next dor”

Ne rabi on neke nadstandardne kure.razumeta se in zato sta meni tako fajn.

od kod pa tebi, da se razumeta? A ste osebni prijatelji pa ti povesta? Pač ne vemo in nas niti ne briga.

Mogoce je pa dobr v kosarki? Kaj mislis?

Ima nekaj kar nihce od nas nikoli ne bo imel niti dozivel.

Ker je tako visok ima tudi dolgega kurca.

Poznata se še iz osnovne šole, iz poletnih dopustovanj na Hrvaškem. On je z leti postal košarkarska legenda, ona pa lepa punca, ki bo z nekaj dolarčki lahko še lepša.

Njuna zgodba je lepa, nedolžna, upam da ne tudi precej naivna.  Na koncu denar pokvari vse. Tako kot pri Dragiću. Ni lahko to ohranit v takšnih okoliščinah.

New Report

Close